Ketvirtadienis, 9 sausio, 2025

Naujausi

Jai buvo likusi tik viena galimybė susilaukti kūdikio: lapkritį gimė jos mažasis stebuklas

Stacey Broadmeadow (38 m.) susirgo vėžiu, todėl jai turėjo būti pašalintos kiaušidės.

Buvo baisu sužinoti, kad ji serga reta vėžio forma, tačiau mintis, kad tai gali atimti iš jos galimybę tapti mama, jai atrodė dar žiauresnė.

2017 metais Stacey pasijuto blogai. Pirmiausia ji pajuto stiprų skausmą šalia apendikso. Vėliau ji pastebėjo kraujavimą tarp menstruacijų, todėl kreipėsi  į savo šeimos gydytoją.

„Pajutau aštrų skausmą apendikso srityje, o  vėliau aš pradėjau šiek tiek kraujuoti tarp mėnesinių, todėl įtariau, kad kažkas negerai“, – sako ji „Daily Mail“.

Iš pradžių ji manė, kad kraujavimas gali pasireikšti dėl to, kad ji vis bandė pastoti.

Po kelių tyrimų onkologė pradėjo įtarti, kad jai gali būti pilvaplėvės vėžys, vadinamas pilvaplėvės pseudomiksoma (PMP). Stacey buvo įspėta, kad gali prireikti pašalinti kiaušides.

Kreftlex.no paaiškina, kad pilvaplėvės vėžys (pseudomiksoma peritonei) yra labai reta naviko forma. Augliui būdinga tai, kad jis gamina daug gleivių ir plinta tik pilvaplėvės paviršiuje. Auglys retai perauga į kitus organus, kraujagysles ar limfagysles, todėl neplinta į kepenis ar plaučius. Aplink apendiksą, kuriame pradeda formuotis auglys, dažnai yra daug naviko audinio. Taip pat auglys dažnai pažeidžia kiaušides.

Šio reto vėžio simptomai: apetito praradimas, netikėtas svorio padidėjimas ir pilvo skausmas.

Prieš pradėdama gydyti vėžį, Stacey užšaldė kelis kiaušinėlius.

„Buvau visiškai sugniuždyta. Maniau, kad niekada nebūsiu mama. Niekada neįgyvendinsiu svajonės, kurios visada siekiau. Laimei, mano gydytoja buvo labai teigiamai nusiteikusi ir suteikė man vilties: ji manė, kad prognozė gali būti gera“, – sako Stacey.

Kai ji kovojo su vėžiu, prasidėjo COVID-19 pandemija. Tik 2021 metais Stacey galėjo pradėti dirbtinio apvaisinimo procesą.

„Atrodo, kad 17 kiaušinėlių yra gana daug, bet taip tikrai nebuvo. Kiaušinėliai atšilo, ir tik 8 jų buvo tinkami naudoti. Galiausiai turėjome 4 embrionus, iš kurių galėjome panaudoti tik du“, – sako ji.

Deja, bandymas pastoti su pirmuoju embrionu buvo nesėkmingas. Stacey persileido.

„Mums pasakė, kad antrasis embrionas nėra pats gyvybingiausias, tačiau jis vis tiek buvo padėtas į šaldiklį. Kai patyriau persileidimą, tikrai maniau, kad mano svajonė sudužo ir niekada neturėsiu savo kūdikio“, – sako Stacey.

Vis dėlto, ji nusprendė pasinaudoti paskutine galimybe.

Stacey pavyko sėkmingai išnešioti kūdikį.

„Jis – stebuklingas kūdikis, be to, jis yra gelbėtojas. Jei ne mano noras turėti kūdikį, manęs čia taip pat tikriausiai nebebūtų“, – sako ji laikraščiui.

Dabar Stacey ant rankų sūpuoja ilgai lauktą kūdikį. Nuo pat mažens Stacey žinojo, kad nori būti mama.

Harry gimė praėjusį lapkritį.

„Jis – absoliutus stebuklas. Kaskart į jį žiūrėdama pagalvoju, kaip man pasisekė“, –  teigia Stacey.

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

---