Tai – paprasta su amžiumi susijusių veido pokyčių diagnostika. Norite pamatyti, kaip atrodė jūsų veidas prieš 10 metų, arba sužinoti, kaip atrodysite po 10 metų? Mamada Yoshiko teigia, kad tame nėra nieko sudėtingo. Paprastas veidrodis su ilga rankena padės atlikti tokią diagnostiką.
Kaip atrodysite po 10 metų?
Šis paprastas testas, kurį siūlo Mamada Yoshiko, leis jums pamatyti savo veidą „prieš“ ir „po“ 10 metų. Tai padės greitai nustatyti veido sritis, kurioms reikia korekcijos ir profilaktikos.
Veido diagnostika veidrodžiu
- Jūsų veidas dabar
- Jūsų veidas prieš 10 metų
- Jūsų veidas po 10 metų
Jūsų veidas dabar
Na, tai labai paprasta. Atsistokite tiesiai, pečiai turi būti lygus, kaklas šiek tiek ištemptas.
Užmerkite akis, sklandžiai, ramiai įkvėpkite ir iškvėpkite, atpalaiduokite veidą. Atsimerkite, nusišypsokite akių kampučiais ir lūpų krašteliais, šiek tiek nukreipdami juos į viršų.
Taip dabar atrodo jūsų veidas įprastos būsenos – kai esate rami, nesiraukote ir kietai nesučiaupiate lūpų.
Jūsų veidas prieš 10 metų
Pakelkite veidą aukštyn ir laikykite prie jo veidrodį. Taip jūsų veidas atrodė prieš 10 metų. Ar ne tiesa, kad aplink akis mažiau raukšlių, kakta ir skruostai lygesni, o prie lūpų nesimato sielvarto linijų…
Svarbiausia, kad į tokią savo veido būklę, kokia buvo prieš 10 metų, galima grįžti nesiimant chirurginės manipuliacijos, o apgalvotai pasirinkus tinkamus koreguojančius pratimus, masažo būdus ir odos priežiūros procedūras.
Jūsų veidas po 10 metų
Dabar šiek tiek sulenkite pečius ir kaklą, nuleiskite veidą žemyn ir nukreipkite į jį veidrodį. Toks bus jūsų veidas po 10 metų, jei leisite jam ir toliau laisvai būti veikiamam gravitacijos ir netrukdysite šiam procesui, t.y., jei leisite, kad viskas vyktų savaime ir nesiimsite jokių priemonių, kad užkirstumėte kelią senėjimo procesui.
Atidžiai ištyrinėkite, kaip atrodė jūsų veidas prieš 10 metų, kaip jis atrodo dabar, ir kaip jis atrodys po 10 metų. Šis trumpas testas padės nustatyti sritis, kurias jau reikia koreguoti, ir tas, kurioms tiesiog reikia palaikomojo profilaktinio gydymo ar priežiūros.
Nustatykite sritis, kurioms „gresia pavojus“, t.y., tas, kurios yra jautriausios pokyčiams. Tai yra sritys, į kurias pirmiausia turėtumėte sutelkti dėmesį rinkdamosi korekcinę praktiką.
Galite vesti specialų dienoraštį, kuriame galite surašyti visas problemines sritis pagal svarbą.
Žinojimas, ką tiksliai reikės koreguoti, padės pasirinkti masažus, priežiūros priemones ir kitus metodus, kurie galės padėti pristabdyti senėjimo procesus.