Penktadienis, 10 sausio, 2025

Naujausi

Ugniažolė – tikra dangaus dovana! Išbandykite namie pagamintus vaistus įvairioms ligoms gydyti

Visi žino, kad ugniažolės yra labai naudingas augalas. Įvairių ligų gydymui naudojamos visos ugniažolės dalys: šaknys, sultys bei žiedai.

Daugelis žmonių žino šį augalą kaip būdą atsikratyti nuospaudų ir karpų. Be to, ugniažolė puikiai susitvarko ir su papilomomis. Šį vaistinį augalą geriausia rinkti gegužės – birželio mėnesiais.

Ugniažolė turi daug eterinių aliejų, vitaminų A ir C ir organinių rūgščių. Šis augalas turi labai sudėtingą cheminę sudėtį, todėl veikia kaip priešuždegiminis vaistas, diuretikas, gydo ir ramina.

Naminiai vaistai iš ugniažolės

Ugniažolės nuoviras

Yra du būdai paruošti nuovirą iš ugniažolės.

Pirmas. Užpilkite 1 šaukštą susmulkinto augalo stikline šalto vandens, užvirkite ir virkite 1 minutę.

Naudokite šį nuovirą ekzemai, dermatitui ar psoriazei gydyti. Patepkite paveiktas vietas paruoštu nuoviru.

Antrasis variantas yra ugniažolės užpilas, kurį galima ir reikėtų gerti. Kad paruoštumėte, reikia 1 arbatinį šaukštelį susmulkintų žolelių užpilti karštu vandeniu ir palikti 20 minučių.

Būtina vartoti šį vaistą 3 kartus per dieną, 20 minučių prieš valgį. Tai padės jums kovoti su gastritu, hepatitu, šlapimo pūslės uždegimu, cholesteritu ir daugeliu kitų ligų.

Ugniažolės sultys

Ugniažolės sulčių negalima gerti. Jos turi būti naudojamos ant grybelio pažeistos odos, gydant karpas, papilomas ir psoriazę.

Su šio augalo sultimis reikia elgtis labai atsargiai, užtepti atsargiai ir tiesiogiai ant karpų ar papilomos, stengiantis nepaliesti sveikos odos.

Ši procedūra turėtų būti atliekama 2-3 kartus per dieną, o po kelių dienų pasimatys rezultatas!

Ugniažolės tinktūra

Ugniažolės tinktūrą galima gerti. Kad pasigamintumėte, reikia nuplauti, supjaustyti augalą ir įdėti jį į stiklinį indelį, tačiau nesugrūsti.

Po to žolelę reikia užpilti degtine ir 2 savaites palikti tamsoje vietoje.

Po to tinktūrą nukoškite ir praskieskite degtine, santykiu 1:2. Visą paruošimo procesą atlikite su pirštinėmis. Tinktūrą gerti reikia pradėti nuo 2 lašų, po to palaipsniui didinkite dozę iki 15 lašų.

Ugniažolės aliejus

Ugniažolės aliejus puikiai kovoja su diatezėmis, bėrimais, egzema ir kitomis odos ligomis. Kad paruoštumėte tokį aliejų, nuplautą ugniažolę įdėkite į stiklainį ir užpilkite persikų ar migdolų aliejumi.

Palikite stiklainį tamsioje, vėsioje vietoje savaitę. Tada tinktūra turi būti nukošta ir praskiedžiama panašiu aliejaus kiekiu.

Taip pat nepamirškite, kad tai yra labai nuodingas augalas ir, jei sergate tachikardija, epilepsija ar bronchine astma, tokio gydymo būtina atsisakyti. Be to, ugniažolės negalima vartoti žindymo metu.

Jei vis dėlto nusprendėte gydytis tokiu būdu, reikia laikytis griežtos dozės, nes ugniažolės gali būti nuodingos.

Jei vartojate ugniažolės vaistų ir jaučiate pykinimą, troškulį ir galvos svaigimą, geriau kreipkitės į gydytoją ir nutraukite šio vaisto vartojimą.

Šaltinis

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

Šį žavingą penktadienį (sausio 10 d.) vienas dangiškas ženklas demonstruoja neprilygstamą meistriškumą tvarkos ir organizavimo srityje, o kitas sužavi kiekvieną savo beribiu patrauklumu!

💫 Smalsaujate apie šiandienos horoskopo įžvalgas, sukurtas būtent jums? 🌟 ♒ Vandenis Ei, Vandenis, tu esi tarsi draugystės wifi - unikaliai universalus ir kažkodėl visada esantis...

6 dalykai, kuriuos reikėtų išmesti iš savo šaldiklio dabar pat

Atlaisvinkite daugiau vietos ir sumažinkite maisto švaistymą, pašalindami nereikalingus produktus. Šaldiklis dažnai lieka pamirštas ir netvarkytas – tai vieta, kurioje lengvai kaupiasi pertekliniai produktai, o...
---