Sekmadienis, 12 sausio, 2025

Naujausi

Psichologiniai triukai, padedantys užmegzti ryšį su žmonėmis

Kartą sutikau žmogų, kuris neturėdamas jokių magiškų sugebėjimų stebėtinai greitai užkariaudavo žmonių simpatijas. Lyg magnetas prie jo lipo įvairaus amžiaus pašnekovai. Ilgai galvojau, kodėl jis taip traukia žmones? Atrodo kaip normalus vaikinas, o ne Bradas Pittas. Kadangi dirbome vienoje komandoje, turėjau galimybę jį stebėti. Ir netrukus supratau, kokias psichologines gudrybes jis naudoja bendraudamas.

Šios technikos padeda užmegzti ryšį su žmonėmis ir sustiprinti naują pažintį. Jos veikia slaptai ir veikia žmonių pasąmonę. Apie šias psichologines gudrybes bus naudinga sužinoti kiekvienam, nes jos padės tiek darbe, tiek bendraujant su draugais.

Psichologiniai triukai

Kai grupė žmonių juokiasi, kiekvienas žiūri į tą, kuris jam labiausiai patinka.

Po linksmo pokšto ar linksmos istorijos būrys pažįstamų prapliumpa juoku. Tuo pačiu metu kiekvienas žiūri į tą, kuris jam patraukliausias. Tai nutinka instinktyviai: norite sužinoti, kaip jums patinkantis žmogus reaguoja į juokingą situaciją ir ar jūsų reakcijos panašios. Todėl naujoje kompanijoje paruoškite porą pokštų, kad besijuokdami pažiūrėtumėte į visus ir sužinotumėte daugiau apie žmonių santykius.

Jei nervinatės, kramtykite

Tikrai pastebėjote, kad streso metu norisi valgyti daugiau. Tai neatsitiktinai, nes kramtymas padeda žmogui nusiraminti. Smegenys galvoja, kad pavojaus akivaizdoje niekas nevalgys, todėl valgymas padeda nurimti. Norėdami smegenis apgauti, užkandžiaukite batonėliu ar net kramtykite gumą. Tada smegenys manys, kad pavojaus nėra ir galėsite atsipalaiduoti.

Atidžiau pažvelgus, gaunama daug informacija

Psichologinė technika, naudojama tyrėjų ir detektyvų. Jei jaučiate, kad pašnekovas kažką slepia ar nieko nesako, po jo atsakymo toliau į jį spoksokite. Tuo tarpu nesakykite nė žodžio. Toks žvilgsnis ir tyla pastatys žmogų į nepatogią padėtį, ir jis turės ją sulaužyti. Labai tikėtina, kad būtent tai bus tie žodžiai, kurių iš jo tikitės.

Įsivaizduokite, kad viršininkas yra jūsų geras draugas

Daugeliui iš mūsų keliai dreba, kai viršininkas kviečia mus į kabinetą. Prieš jo griežtą žvilgsnį sušąla kraujas, o jūs pamirštate visas ataskaitas ir dokumentus. Norėdami sumažinti įtampą, įsivaizduokite, kad viršininkas yra jūsų geras draugas. Mintyse nupieškite nuotraukas, kuriose jūs ir jis kartu valgote ledus ir einate į kiną. Tuomet atsakinėti į viršininko klausimus taps daug lengviau, o nervintis nustosite vos įėję į jo kabinetą.

Padėkite veidrodį už savęs savo biure

Jei tenka daug bendrauti su žmonėmis, biure už savęs pasidėkite veidrodį. Nustebsite, tačiau žmonės bus daug mandagesni nei įprastai. Jie taip pat greičiau sutiks su jūsų pasiūlymais. Viskas dėl to, kad jie akies krašteliu pamatys savo atspindį veidrodyje. O žmonės nemėgsta žiūrėti į jų pačių susierzinusį ir piktą veidą.

Jei atrodo, kad kažkas jus stebi, žiovaukite

Žiovulys užkrečiamas. Todėl, jei jums atrodo, kad kažkas jus slapta stebi, įžūliai žiovaukite. Tada apsidairykite ir pastebėkite, kas taip pat žiovauja. Šis žmogus ir yra paslaptingas stebėtojas.

Norėdami sustabdyti ginčą, paimkite maistą ir atsistokite tarp besiginčijančių žmonių

Kaip jau rašėme, smegenys maistą sieja su ramybe. Jei matote, kad du žmonės įsivėlė į rimtą konfliktą ir net susimušė, pasiimkite maisto ir atsistokite tarp dviejų priešų. Labai mažai tikėtina, kad kas nors užpuls valgantį žmogų. Todėl konfliktas tokioje situacijoje greitai taps niekais.

Jei norite perduoti daiktą, padarykite tai pokalbio metu

Užduokite žmogui įdomų klausimą ir laukite atsakymo. Pašnekovo smegenys bus taip išblaškytos atsakymo, kad rankos instinktyviai paims viską, ką joms duosite. Taigi, jei norite ko nors atsikratyti, pokalbio metu perduokite daiktą žmogui.

Norėdami susidraugauti, paprašykite žmogaus ko nors

Pavyzdžiui, jūs sėdite prie stalo priešais vienas kitą. Paprašykite perduoti ką nors labai paprasto, pavyzdžiui, druskos ar servetėlių. Žmogus pasąmonės lygmenyje jaučia, kad teikdamas paslaugą jis su jumis elgiasi gerai. Todėl sunkesnėse situacijose jis taip pat kreipsis į jus pagalbos ir nebijos užmegzti pokalbio.

Svarbų susitikimą geriau planuoti dienos pradžioje arba pabaigoje

Žmonės puikiai prisimena, kas nutiko pradžioje ar pabaigoje. Vidurys atmintyje lieka neryškus. Todėl svarbius susitikimus geriau planuoti anksti ryte arba, atvirkščiai, darbo dienos pabaigoje. Dėl tos pačios priežasties pokalbio metu į biurą geriau įeiti pirmam arba paskutiniam iš visų pretendentų.

Pašnekovo pėdų kryptis pokalbio metu

Atkreipkite dėmesį į tai, kur pasuktas pašnekovo kūnas ir pėdos, kai jis kalba. Jeigu žmogus į jus pasisuka tik kūnu, o pėdos lieka vietoje, vadinasi, jo požiūris nėra per daug draugiškas. Į šoną nuo jūsų pasukti batai taip pat rodo, kad žmogus yra pasiryžęs kuo greičiau baigti pokalbį.

Kitų žmonių gestų atspindėjimas, siekiant sukurti pasitikėjimą

Norėdami įgyti pašnekovo pasitikėjimą, nepastebimai kartokite gestus po jo. Sėdėkite toje pačioje padėtyje ir laikykite rankas taip pat, kaip jis. Tai padės greitai įgyti žmogaus pasitikėjimą. Pažįstami judesiai ir gestai nesąmoningai padės jam pamatyti save jumyse. O žmonės linkę pasitikėti savimi.

Psichologiniai triukai ir technikos jums padės visuomenėje. Žinodami juos, galite greitai užmegzti pasitikėjimo kupinus santykius su žmonėmis, nuraminti konfliktus, pasiekti užsibrėžtus tikslus ir išmokti nusiraminti. Kiekvienas turėtų žinoti apie šiuos triukus!

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

Sėkmingiausias mėnuo 2025 metais kiekvienam Zodiako ženklui

Avinas — 2025 m. vasaris Jūsų sėkmingiausias mėnuo bus vasaris. Žvaigždės suteiks jums energijos įgyvendinti ambicingiausius planus, o kliūtys tarsi išnyks, palikdamos vietos sėkmei. Klausykitės...

Skalbiniai po skalbimo skleidžia nemalonų kvapą? Šis triukas padės iš karto ir nieko nekainuos!

Ar jums pažįstama situacija, kai ką tik išskalbtų skalbinių kvapas neprimena gaivumo, o verčiau kelia nusivylimą? Tai yra dažna problema, su kuria susiduria daugelis...
---