Santykių pradžioje sunku atpažinti tokių bruožų asmenį. Dar sunkiau palikti tokį žmogų, kai meilė jau įgauna pagreitį. Mokslininkai mano, kad narcizai dažnai turi vieną bendrą bruožą – vešlius antakius.
Psichologė Irina Bivzyuk teigė, kad narcizai retai lankosi pas psichologą, nes jaučiasi ir taip gana komfortiškai. Priešingai, pas psichologą lankosi žmonės, kurie palaiko santykius su narcizais.
Santykių pradžioje narcizas apsupa moterį meile, nuostabiu elgesiu ir rūpesčiu. Tačiau kai grobis pakliūva į jo pinkles, išryškėja tikrasis „aš“.
Tokiems žmonėms svarbiausia yra asmeninis komfortas ir savivertė. Santykiuose jų antroji pusė atlieka palydovės vaidmenį, kuri turi gyventi dėl jo ir jam.
Manipuliuoti žmogumi ir priversti jį jaustis kaltu dėl neteisingos nuomonės yra šių dienų kasdienybė. Narcizas mėgsta įskiepyti kaltės jausmą kitiems!
Jis nuvertina aplinkinius žmones, o tai veda kitus asmenis į neurozę. Jei pašaliniai žmonės jums sako, kad palaikote santykius su narcizu, įsiklausykite į jų pastebėjimus ir nutraukite tokius santykius.
Narcizas yra piktavalis, manipuliatorius ir tikras niekšas.