- Jie susidoroja su praeities skausmu.
Tai svarbu. Visi išgyvename skausmą, nusivylimą ar išdavystę. Laimingose porose žmonės susitaiko su tuo ir susitvarko patys, neperkeldami savo praeities jausmų partneriui. Jie palieka tai praeityje.
Priešingu atveju, jei nesusitvarkysime su praeities skausmu, pradėsime jį transliuoti šalia esančiam žmogui. Galime net jį imti bausti už savo buvusiųjų nuodėmes.
- Jie per daug neišsigalvoja.
Laimingos poros nešifruoja vienas kito žinučių, neanalizuoja kiekvieno žodžio, nesprendžia apie kėslus. Nes visa tai žudo bet kokį intymumą ir ryšį. Stiprios poros tiki tuo, ką girdi vienas iš kito, ir neieško jokių potekstės ženklų.
Emocinė paranoja, vėlgi, yra praeities neišgyventų jausmų požymis. Tačiau net jei tuose santykiuose jau kažką būna patyrę, laimingos poros atleidžia ir gyvena toliau, nieko neprisimindamos.
- Jie yra emociškai atviri.
Bijoti vėl patirti skausmą ir dėl to tapti uždariems tai tas pats, kas važiuoti 100 km/h greičiu, bet kas minutę stabdyti ir bijoti patekti į avariją. Laimingos poros gerbia vienas kito ribas, bet nebijo būti pažeidžiami. Jie pasitiki vienas kitu, o tai leidžia jiems kurti artumą.
- Jie nelaiko vienas kito savaime suprantamu dalyku.
Jie nemano, kad gali nieko nedaryti ir kad taip vis tiek bus visada. Jie nepamiršta stengtis, kad santykiai būtų gyvi ir romantiški.
- Jie pažįsta vienas kitą.
Net jei esate kartu nuo vaikystės ir kasdien kalbate valandų valandas, niekada nepažinsite kito žmogaus 100%. Kiekvienas žmogus turi savo asmeninių minčių, suvokimų ir emocinių išgyvenimų. Be to, laikui bėgant žmonės keičiasi, o laimingos poros ir toliau stengiasi pažinti vienas kitą, nesvarbu, kiek laiko jie kartu.
- Jie palaiko fizinį kontaktą.
Tai susiję su prisilietimu. Tokiomis akimirkomis išsiskiria hormonas oksitocinas, kuris būtent ir suartina mus su kitu žmogumi. Tai galingas meilės įrankis!