Pasitikėjimas yra kiekvienų santykių pagrindas. Tai leidžia atsiverti kitam žmogui, dalintis savo mintimis ir jausmais. Tokiuose santykiuose nėra baimės, kad partneris gali jus pasmerkti. Pasitikėjimo kūrimui reikia laiko, tačiau jį yra labai paprasta sugriauti…
Yra keletas aiškių ženklų, rodančių, kad esate su vyru, kuriuo negalima pasitikėti. Vis dėlto, nereikėtų daryti skubotų veiksmų. Jei santykiuose su partneriu pastebėsite šiuos įspėjamuosius ženklus, pirmiausia pabandykite pasikalbėti, ir galbūt kartu galėsite priimti tam tikrus sprendimus.
Prieštaringas elgesys
Žmogus, kurio žodžiai neatitinka jo veiksmų, kelia nepasitikėjimą. Pavyzdžiui, jei jis dažnai kalba apie tai, kad yra sąžiningas, bet nuolat slepia tam tikrus dalykus, tai gali būti aiškus ženklas, kad tokiu žmogumi negalima pasitikėti.
Melas
Jei jūsų partneris nekalba pakankamai atvirai ir nori paslėpti svarbius dalykus, tai gali sukelti klausimų apie jo sąžiningumą. Slaptumas neišvengiamai griauna pasitikėjimą. Net jei jūsų partneris jus įtikins, kad tam tikrų dalykų jis nesako jūsų labui, toks žmogus tikrai nekelia pasitikėjimo.
Pažadų nesilaikymas
Jei vyras nuolat laužo savo pažadus, tai gali sukelti nestabilumo jausmą ir kelti abejonių dėl jo patikimumo.
Empatijos trūkumas
Jei jūsų vyras nerodo empatijos jūsų emocijoms, gali būti, kad jis nenori su jumis suartėti emociškai. Toks žmogus visada kelia įtarimą.
Atsakomybės vengimas
Jei jūsų partneris vengia įsipareigojimų ir nenori prisiimti atsakomybės už savo veiksmus, tai gali sukelti santykių nestabilumo jausmą ir sugriauti pasitikėjimą.
Svarbių pokalbių vengimas
Jei jūsų partneris vengia rimtų diskusijų apie ateitį, santykius ar problemas, tai gali reikšti, kad jis nenori kurti atvirų ir sąžiningų santykių.