Ketvirtadienis, 9 sausio, 2025

Naujausi

5 požymiai, kad jūsų partneris jus apgaudinėja socialiniuose tinklalapiuose

Ne visi sugeba atsispirti pagundoms…

Santykiai šiandien patiria tokius pačius išbandymus, kaip ir bet kada anksčiau. Vis dėlto, vis labiau vystantis technologijoms ir populiarėjant socialiniams tinklalapiams, komunikacija įgauna naujas formas. Į tai vertėtų atsižvelgti, nes bendravimas vaidina pagrindinį vaidmenį santykiuose. Taip pat reikia atsiminti, kad šiuolaikinei erai būdingas atvirumo ir prieinamumo lygis ne visada yra naudingas ir gali tapti rimtu iššūkiu.

Tobulėjant socialiniams tinklams, kyla daug pagundų. Visa tai santykiams gali būti tikrai ne į naudą. Tyrimai rodo, kad poros, kurios aktyviai naudojasi socialiniais tinklais, dažniau patiria konfliktų santykiuose. Be to, socialinių tinklų naudojimas padidina neištikimybės ir skyrybų atvejų skaičių.

Jei jūsų partneris elgiasi taip, kad tai ima kelti nepasitikėjimą, turėtumėte tai su juo aptarti. Labai svarbu bendrauti ir išspręsti visas santykių problemas, bet ne slėptis už mobiliųjų įrenginių ekranų.

Štai – keli ženklai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį:

1. Jis yra giliai pasinėręs į bendravimą socialiniuose tinkluose ir su jumis nesidalina smulkmenomis.

Pastebite, kad jis tiesiog dingsta kiekvieną kartą, kai paima į rankas telefoną. Net kai leidžiate laiką kartu, jis nekreipia į jus dėmesio, nes yra pasinėręs į savo išmanųjį telefoną. Jis nuolat žiūri į savo telefoną.

Be to, kai bandote jo apie tai paklausti, jis nieko nesako. Jis slepia savo telefoną, nes nenori, kad žinotumėte, ką jis ten veikia.

2. Jis gauna žinutes net ir pačiu netinkamiausiu metu.

Kas šeštą ryto rašo jūsų partneriui žinutes? Tai – tikrai ne darbo reikalai. Na, o jei tai būtų susiję su šeimos reikalais, jis tikrai jums apie tai papasakotų.

Jei jis nuolat gauna žinutes anksti ryte ar naktį, greičiausiai jums už nugaros vyksta kažkas įtartino. Jis neturi priežasties gauti žinutes trečią valandą nakties.

3. Jis eina miegoti labai vėlai, nes nuolat naršo telefone.

Jis iš visų jėgų stengiasi nuo jūsų nuslėpti, kodėl tiek daug naudojasi išmaniuoju telefonu. Prieš naršydamas socialiniuose tinklalapiuose, jis laukia, kol jūs užmigsite. Jis nenori, kad jūs žinotumėte apie jo naudojimąsi socialiniais tinklalapiais, todėl jis į rankas paima telefoną tik tada, kai jūs to nepastebite.

4. Jis visada su savimi nešiojasi telefoną.

Jis žino, kad visi įrodymai yra jo telefone, todėl jis telefoną visada nešiojasi su savimi.  Jis nenori, kad žinotumėte apie jo nuotykius, todėl niekada nesiskiria su savo išmaniuoju telefonu. Šis išmanusis įrenginys tampa tarsi jo kūno pratęsimu.

5. Jis supyksta, kai klausiate apie tai, ką jis veikia socialiniuose tinkluose.

Pastebite, kad jis per daug laiko praleidžia prie telefono, ir jam apie tai užsimenate.  Užuot tiesiog pripažinęs klydęs, jis pradeda aktyviai gintis. Jis pyksta, nes ginčijatės su juo dėl to, kad jis per daug naudojasi telefonu.

Jį netgi gali užplūsti pykčio priepuolis, ir dėl šio konflikto jis gali kaltinti jus. Jis stengsis situaciją apversti aukštyn kojomis, kad nukreiptų dėmesį nuo savęs.

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

---