Nuo senų senovės žmonės pagrindinius gyvenimo įvykius sieja su skaičiais. Kiekviena kultūra turi skaičius, kurie neša sėkmę ir tokius skaičius, su kurias reikia būti atsargiems.
Skaičius 11
Skaičius 11 yra laikomas velnišku skaičiumi. Indijos mitologijoje dievas Rudra, susijęs su nelaime, liga, medžiokle ir mirtimi, turi 11 įsikūnijimų.
Senovės romėnai susiejo šį skaičių su Prozerpina – požemio karaliene, o babiloniečiai savo istorijos pradžių pradžioje mini deivės Tiamatės ir ją palaikančių chaoso demonų vardus.
11 mėnesio dieną įvyko daugybė stichinių nelaimių, teroristinių išpuolių, katastrofų:
- gruodžio 11d. – Pirmojo Čečėnijos karo pradžia;
- rugsėjo 11d. – įvyko teroristinis išpuolis prieš Pentagono ir Pasaulio prekybos centro bokštus;
- kovo 11d. – įvyko niokojantis žemės drebėjimas prie Japonijos Honsiu salos krantų ir daugelis kitų nelaimių.
Nenuostabu, kad skaičius 11 simbolizuoja „dvigubą jėgą“ , tai yra – gali sukelti sunaikinimą ir chaosą, arba netgi išsivalymą.
Skaičius 13
Skaičius 13 jau nuo seno yra siejamas su nešvariomis jėgomis ir vadinamas raganiškuoju arba „velnio tuzinu“. Tam yra daugybė patvirtinimų.
Pagal Biblijos legendą, Jėzų išdavęs apaštalas Judas Iskariotas, per paskutinę vakarienę, sėdėjo prie stalo tryliktą dieną. Taro korta „XIII“ – reiškia mirtį. Skandinavijos gudrybės ir apgaulės dievas Loki, įsiveržęs į Dievų šventę Valhalloje, tapo 13-uoju Dievu panteone, išprovokuodamas kivirčus ir šviesos, saulės ir teisingumo Dievo Balduro nužudymą.
Britai tiki, kad jei prie pietų stalo vienu metu susės 13 žmonių, tai vienas iš jų mirs per metus laiko, o vokiečiai ir olandai nori susilaikyti nuo kelionių 13 dieną, nes mano, kad tai prišauks didelę bėdą kelionėje.
Skaičiaus 13 baimei yra net specialus terminas – triskaidekafobija.
Skaičius 17
Skirtingai nei kitų Europos šalių gyventojai, italai nelaimingu skaičiumi laiko 17, o ne 13. Viskas yra užkoduota jo romėniškuose skaitmenyse – XVII, kuriuos pertvarkius galima skaityti kaip „VIXI“, o tai reiškia lotyniškai „Aš gyvenau“.
Beje, daugelyje Italijos ir Brazilijos oro linijų lėktuvuose nerasite 17-os eilės, o šių šalių viešbučiuose nėra skaičiaus 17, o po 16 aukšto yra 18-as.
Numerologijos požiūriu, skaičiaus 17 reikšmė ir dažnas jo pasirodymas jūsų gyvenime aiškinamas kaip rimtas ir ne visada malonus aukštesnių jėgų įsikišimas į žmogaus gyvenimą.
Skaičius 23
Majų civilizacija manė, kad pasaulio pabaiga įvyks 23 dieną. Markas Juniusas Brutusas Juliui Cezariui padarė 23 peilio dūrius. 1985m. birželio 23d. didžiausia lėktuvo „Boeing-747“ katastrofa įvyko neutraliuose vandenyse netoli Korko. Šio įvykusi teroristinio išpuolio metu nužudyti 329 žmonės.
Jei pažiūrėsite, rasite dar daugiau logiškų ir keistų sutapimų, susijusių su skaičiumi 23 fizikoje, chemijoje, sporte, anatomijoje ir dailėje.
Skaičius 26
Šis skaičius laikomas ypač nelaimingiausiu Indijoje, nes su juo susijusios didžiausios pastarųjų metų nelaimės. 2001m. sausio 26d. įvyko Guajarat žemės drebėjimas, nusinešęs daugiau nei 20 tūkstančių žmonių gyvybių.
2004m. gruodžio 26d. Indijos vandenyne įvyko stipriausias povandeninis žemės drebėjimas, išprovokavęs pražūtingiausią cunamį šiuolaikinėje žmonijos istorijoje.
2008m. liepos 26d. Indijos vakaruose, Ahmedabade, buvo susprogdintos kelios bombos, šis incidentas neapsiėjo be žmonių aukų. Tų pačių metų lapkričio 26 dieną Mumbajuje prasidėjo kruvinų teroristų išpuolių serija.