Pirmadienis, 13 sausio, 2025

Naujausi

Kaip išvalyti seną vonią? Patarimai, kurie jums tikrai patiks!

Daugeliui pagrindinis atsakingų ir tvarkingų namų šeimininkų ženklas yra nepriekaištingai švarus vonios kambarys, nes būtent vonią valyti yra sunkiausia.

ŠVARI VONIA

vonią

Paprastai vonios kambarys tvarkomas visą dieną. Tai labai varginanti veikla, tačiau švarus vonios kambarys yra visų žmonių siekiamybė.

Valyti veidrodį ir tualetą paprastai nėra labai sunku, nors tai užima daug laiko. Bet su vonia, ją plaunant, dažnai tenka paplušėti, kad ji būtų pakankamai švari. Viskas priklauso nuo to, iš kokios medžiagos ji pagaminta.

vonią

VONIOS VALYMO BŪDAI, ATSIŽVELGIANT Į MEDŽIAGĄ

Akrilinė vonia

Jei esate laimingas akrilo vonios savininkas, turime jums gerą naujieną. Paprastai tokio tipo vonioms pakanka standartinio indų ploviklio. Svarbiausia, kad produktas būtų skystas ar panašus į gelį, be agresyvių medžiagų.

Akrilo nepažeis buitinės rūgštys, todėl ypač seniems nešvarumams pašalinti galite drąsiai naudoti actą arba citrinos sultis.

Tinkamai prižiūrint, akrilo vonia liks be kalkių, ji greitai įšyla ir gerai išlaiko temperatūrą. Tai yra geriausias biudžetinis vonios variantas.

Plieninė vonia

Šios vonios tarnauja daug ilgiau, nei akrilo vonios. Tačiau jas labai sunku atnaujinti po ilgesnio naudojimo.

vonią

Valant ją, nerekomenduojama naudoti aštrių daiktų, taip pat rūgštines medžiagas. Rūgštis paveikia plieninės vonios emalį, todėl ji tampa netinkama naudoti.

Pagrindinis patarimas, kaip prižiūrėti plieninę vonią, ji turi būti sausa. Todėl būtina suremontuoti visus sugedusius čiaupus.

Ketaus vonia

Tokią vonią taip pat patartina laikyti sausą, nes net nedidelis vandens kiekis, paliktas ilgą laiką dugne, paveiks ją.

Geriausia visada turėti valymo šluostę po ranka, kad vonia būtų išvalyta iškart po naudojimo.

Švarus vonios kambarys pirmiausia turi išlaikyti savo išvaizdą. Esant tokioms sąlygoms, valymas nebėra ilgas ir varginantis.

vonią

Ir čia yra keletas receptų, kad būtų galima atstatyti pirminį vonios baltumą.

1 metodas.

Užpildykite vonią šiltu vandeniu ir ištirpinkite vandenyje citrinos rūgšties pakelį. Vietoj rūgšties galite naudoti stiklinę acto. Palikite vandenį vonioje tris valandas, tada nuvalykite minkštu skudurėliu.

2 metodas.

Šiuo atveju vonia turi būti užpildyta šaltu vandeniu. Supilkite į vandenį buteliuką baliklio ir palikite per naktį. Ryte gausite ne tik sniego baltumo, bet ir puikiai dezinfekuotą vonią.

vonią

3 metodas.

Tai yra vienas sunkiausių būdų, todėl prieš naudodamiesi šiuo produktu įsitikinkite, kad vonia yra pagaminta iš pakankamai tvirtos medžiagos. Norėdami paruošti valymo mišinį, turite sumaišyti 2 šaukštus acto ir 2 šaukštus kepimo sodos. Įpilkite šiek tiek vandens ir mišinį užtepkite ant drėgnos vonios.

Redakcijos patarimas: pelėsį galima pašalinti balikliu. Tiesiog panaudokite jį problemiškiausioms vietoms. Jei nerimaujate dėl paviršiaus pažeidimų, baliklį galite pakeisti švelnesniu arbatmedžio aliejaus ir vandens tirpalu.

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

Sėkmingiausias mėnuo 2025 metais kiekvienam Zodiako ženklui

Avinas — 2025 m. vasaris Jūsų sėkmingiausias mėnuo bus vasaris. Žvaigždės suteiks jums energijos įgyvendinti ambicingiausius planus, o kliūtys tarsi išnyks, palikdamos vietos sėkmei. Klausykitės...

Skalbiniai po skalbimo skleidžia nemalonų kvapą? Šis triukas padės iš karto ir nieko nekainuos!

Ar jums pažįstama situacija, kai ką tik išskalbtų skalbinių kvapas neprimena gaivumo, o verčiau kelia nusivylimą? Tai yra dažna problema, su kuria susiduria daugelis...
---