Penktadienis, 10 sausio, 2025

Naujausi

5 patarimai, kurie padidins jūsų produktyvumą

Kiekvienas iš mūsų nori turėti laiko nuveikti kažką daugiau, bet tuo pačiu praleisti prie darbo tiek laiko, kiek įprastai ar net mažiau. Bioenergijos srities ekspertai atskleidė, kaip kartais galite padidinti savo produktyvumą.

Gali būti, kad dirbate netinkamu laiku. Anksčiau esame kalbėję apie smegenų veiklą skirtingu paros metu. Skirtingu metu informacijos apdorojimo ir įsiminimo greitis skiriasi, todėl reikia pasirinkti tinkamą laiką produktyviam darbui.

Sutvarkykite savo darbo vietą

Tai labai svarbu, ypač jei jūsų darbas yra intelektualinio pobūdžio. Tvarka darbo vietoje supaprastina energijos srautus. Qi galia apgaubia darbo vietą ir susikoncentruoja joje daug gilesniame lygmenyje. Stenkitės ant stalo nepalikti šiukšlių, maisto produktų, nereikalingų daiktų. Visa tai provokuoja dėmesio praradimą.

Tvarka automobilyje labai svarbi, jei žmogus jame praleidžia daug laiko. Tai taikoma sunkvežimių vairuotojams, autobusų vairuotojams, taksistams. Tą patį galima pasakyti ir apie tvarką kompiuteryje. Chaosas darbalaukyje neturi geriausio poveikio gebėjimui greitai mąstyti ir priimti efektyvius sprendimus. Tai turėtų atsiminti visi programuotojai, tekstų kūrėjai ir IT srities darbuotojai apskritai.

Tvarka toje vietoje, kur dirbate, padeda sukurti tvarką jūsų mintyse. Štai kodėl šio iš pažiūros banalaus patarimo nevertėtų nuvertinti.

Dirbkite šviesoje

Tai tinka ne tik tiems, kurie valandų valandas sėdi prie kompiuterio, bet ir absoliučiai bet kokios srities darbuotojams. Jei įmanoma, reikia maksimaliai įjungti dirbtinį apšvietimą, kai nėra saulės. Faktas yra tas, kad esant šviesai, žmogus rečiau tampa mieguistas. Organizmas gamina mažiau melatonino, dėl to užsidaro čakros, o kartu su jomis užsimerkia ir mūsų akys. Kai žmogus dirba šviesoje, jis yra budrus ir aktyvus. Kai tik trūksta šviesos, ypač vakare, iškart atsiranda mieguistumas.

Žinoma, tai labai neigiamai veikia našumą. Kai šviesa ryški, mes, priešingai, tampame produktyvesni, todėl neignoruokite šio svarbaus fakto.

produktyvumą

Klausykitės muzikos

Tyrimai rodo, kad muzika turi labai teigiamą poveikį mąstymo procesui. Faktas yra tas, kad kai klausomės ramios ir malonios muzikos, ji mūsų ne atpalaiduoja, o, priešingai, priverčia geriau, greičiau dirbti abu smegenų pusrutulius.

Labai svarbu atsiminti, kad muzika turi neblaškyti. Rinkitės muziką be žodžių, ramaus ritmo arba visai be jo. Ji turėtų groti tarsi per atstumą – tyliai, netrukdydama mąstyti.

Grynas oras

Tai labai labai svarbus veiksnys didinant produktyvumą. Normaliam smegenų ir čakrų funkcionavimui reikalingas deguonis. Kai patiriame jo trūkumą, tai itin neigiamai veikia sprendimų priėmimo greitį ir nuotaiką.

Kuo dažniau atidarykite langus, kad įeitų grynas oras, ir stenkitės kas valandą bent penkias minutes pasivaikščioti lauke. Jei tai neįmanoma, o atvirų langų nepakanka, kad oras būtų praturtintas deguonimi, naudokite augalus. Kuo daugiau augalų darbo aplinkoje, tuo ši aplinka tinkamesnė intelektinei ar fizinei veiklai.

Palaikykite idealią oro temperatūrą

Jei įmanoma, stenkitės dirbti 22–24 laipsnių temperatūroje. Geriausia temperatūra yra 22 laipsniai, tačiau kartais ją pasiekti labai sunku, ypač esant dideliam karščiui. Kai lauke vėsiau, galima tiesiog atidaryti langą, tačiau esant dideliam karščiui teks naudotis kondicionieriumi. Jei nuo jo poveikio nesusergate ir jaučiatės gerai, būtinai naudokite šį prietaisą.

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

Šį žavingą penktadienį (sausio 10 d.) vienas dangiškas ženklas demonstruoja neprilygstamą meistriškumą tvarkos ir organizavimo srityje, o kitas sužavi kiekvieną savo beribiu patrauklumu!

💫 Smalsaujate apie šiandienos horoskopo įžvalgas, sukurtas būtent jums? 🌟 ♒ Vandenis Ei, Vandenis, tu esi tarsi draugystės wifi - unikaliai universalus ir kažkodėl visada esantis...

6 dalykai, kuriuos reikėtų išmesti iš savo šaldiklio dabar pat

Atlaisvinkite daugiau vietos ir sumažinkite maisto švaistymą, pašalindami nereikalingus produktus. Šaldiklis dažnai lieka pamirštas ir netvarkytas – tai vieta, kurioje lengvai kaupiasi pertekliniai produktai, o...
---