Trečiadienis, 15 sausio, 2025

Naujausi

4 nemirtingi senovės filosofų patarimai kiekvienai dienai

Senovės filosofai buvo išmintingiausi žmonės, kurie kalbėjo labai svarbius dalykus. Bioenergijos ekspertai parengė jums svarbiausius patarimus, kurie padės jums tapti produktyvesniais, laimingesniais ir sėkmingesniais.

Prieš formuojant teisingą požiūrį į gyvenimą ir priimant nemirtingus filosofų patarimus, ekspertai pataria atsikratyti destruktyvių melagingų tiesų, kurias mums bando įkvėpti kiti. Norėdami užpildyti savo mintis teisingomis mintimis, pirmiausia turite jas išsivalyti nuo neteisingų.

Kuo daugiau apribojimų, tuo ryškesnis malonumas

Tai yra labai naudingas patarimas, nematantiems ribų pramogose. Šia tema yra ir šiuolaikinis posakis – „Reikalams skirtas visas laikas, o linksmybėms – valanda“. Visa esmė nėra apie tai, kad reikia daug dirbti ir negalima tingėti. Esmė ta, kad be darbo ir neįveikiant sunkumų, nėra ir poilsio bei malonumo.

Tas, kuris amžinai viską gauna ant sidabrinės lėkštutės, eksponentiškai didina prašymus, nes jam niekada nebūna pakankamai malonumo. Kiekvienas, kuris sunkiai dirba kelias dienas iš eilės, džiaugsis net paprasta laisva diena. Jei norite būti laimingas, turite apriboti savo malonumus. Džiaukitės problemomis ir tuo, kad jums reikia dirbti, nes lengvas ir nerūpestingas gyvenimas nelemia nieko gero. Tai pasakė Epikūras.

Toksiški žmonės pasižymi šiais požymiais. Pašalinkite juos iš savo gyvenimo

Kitas antikinis filosofas Demokritas taip pat manė, kad gyvenime turi būti pusiausvyra. Jis tikėjo, kad po sunkaus darbo laikotarpių turėtų ateiti dykinėjimo ir linksmybių laikotarpiai. Aukso viduriuko siekimas yra Aristotelio patarimas, kuris teigė, kad žmogaus trūkumas ir perteklius yra vienodai žalingi.

Nemaloniausias laiko švaistymas įvyksta dėl mūsų kaltės

Taip kalbėjo romėnų filosofas Liucius Seneka. Jis teigė, kad ilgą ir laimingą gyvenimą gyvena tas, kuris teisingai valdo laiką. Negalvokite apie praeities klaidas ir nesijaudinkite dėl dalykų, kurie dar neįvyko. Nereikia jaudintis dėl dalykų, kuriems negalime daryti įtakos.

Laikas ir gyvenimo energija yra tai, ką turime kiekvienas iš mūsų. Nešvaistykite šių dviejų svarbių išteklių atidėliodami. Niekada negalima susigrąžinti sugaišto laiko. Nešvaistykite savo laiko socialiniams tinklams, dykinėjimui, žmonėms, kurie jūsų nemėgsta. Vertinkite kiekvieną minutę.

Mums reikia tiek pat kančios, kiek ir sėkmės ar laimės

Kai esame sotūs, laimingi, sėkmingi, tada tampame akli, išdidūs, atsipalaidavę. Kai mūsų gyvenime nutinka kažkas blogo, mes tampame stipresni, nes išmokstame įveikti kliūtis.

Gimusieji 13, 14, 16 ir 19 dienomis turi ypatingą misiją gyvenime

Štai kodėl šios citatos autorius Ksenofontas manė, kad nereikia bijoti problemų. Kiekvieną sunkų gyvenimo etapą vertinkite kaip galimybę tapti geresniu, sužinoti ką nors svarbaus, naujo. Sunkumų įveikimas sustiprina mūsų biolauką, suteikia pasitikėjimo savimi, padeda tapti geriausia savęs versija.

„Svarbu ne tai, kas vyksta mūsų gyvenime, o tai, kaip mes tai jaučiame”. Taip kalbėjo Epiras. Šie žodžiai puikiai papildo aukščiau pateiktą sakinį. Problemos lieka problemomis, jei leidžiate joms tai daryti. Tik tada, kai bandote paversti jas patirtimi, jos tampa kažkuo geresniu.

Kaip elgsitės su savo tėvais, taip elgsis ir jūsų vaikai su jumis

Tai išmintingi Mileto Thaleso žodžiai, aktualūs ne tik artimųjų atžvilgiu. Tai, kaip jūs esate susieję su šiuo pasauliu, suformuoja Visatos ir jus supančių žmonių požiūrį į jus. Bioenergijoje tai vadinama veidrodžio, karmos ar bumerango dėsniu. Jei darote ką nors gero, tada visas gėris atsigręžia į jus didesne apimtimi. Kai elgiatės neteisingai su žmogumi ar žmonių grupe, jūsų laukia bausmė.

gyvūnas

Net požiūrį į gyvenimą Visata skaito ir atkuria sėkmės ar nesėkmės pavidalu. Jei žmogus vertina savo gyvenimą ir mato jame turtus, jis gauna Visatos pagalbą. Jei žmogus su gyvenimu elgiasi be pagarbos, jį užklumpa begalė problemų.

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

---