Kai prieš porą metų amerikietės Sara Sapor tėvai atsidūrė ligoninėje, jai teko kardinaliai pakeisti savo gyvenimo būdą. Sarah turėjo persikelti į Niujorką, kur gyveno tėvai, ir atsisveikinti su tuometiniu darbu. Sarah dirbo rinkodaros ir viešųjų ryšių srityje: ji buvo visiškai atsidavusi darbui, nes per dieną dirbdavo net po 17 valandų.
Darbas buvo sėdimas, todėl tai atsiliepė ir jos kūno svoriui. Jai nuolatos stigo jėgų vaikščioti pėsčiomis. Kai Sarah norėjo aplankyti ligoninėje gulinčią mamą, ji suprato, kad tą padaryti yra pernelyg sunku…
„Aš visiškai neturėjau jėgų. Man skaudėjo kelius ir nugarą, tačiau prie šio skausmo buvau įpratusi”, – pasakoja Sarah. „Daugybė paprastų dalykų man atrodė tiesiog nerealūs. Ką jau kalbėti apie asmeninį gyvenimą. Neleidau sau net svajoti“.
Vis dėlto, tuo metu Sarah nusprendė kardinaliai pakeisti savo gyvenimo būdą, ir nuo to laiko atkakliai siekia savo tikslo. Ji pradėjo dirbti sau, o 2016 m. susikūrė savo „Instagram“ paskyrą, kurioje dalinosi treniruočių nuotraukomis ir trumpais vaizdo įrašais. Dabar ji yra patyrusi konsultantė, o jos @SarahSapora paskyra turi net 128 000 sekėjų.
„Pirmas žingsnis buvo visiškai apgalvotas, aš tikrai maniau, kad gyvenimas pasikeis, jei leisiu jam keistis“, – sako Sarah.
Pirmiausia Sarah pradėjo lankyti Kundalini jogos užsiėmimus. Tai – viena iš jogos krypčių, kuri leidžia atverti energijos srautus ir pajusti gyvybingumo antplūdį.
„Tiesiog pasirodyk. Aš nuolatos tai kartoju, tačiau nežinau, ar supranti, ką noriu pasakyti? Šiandien man buvo sunki naktis, buvau pavargusi, išsekusi ir norėjau miegoti. Ir kiekvieną kartą, kai leidžiu sau šiek tiek atsipalaiduoti, imu gailėtis savęs, man iš akių krinta ašaros. Tai normalu. Šios mintys manęs nepadaro nei blogesne, nei silpnesne. Manau, kad tik tada, jei susiduriame su savo baimėmis ir abejonėmis, galime judėti į priekį. Ir kaip tik šiandien atėjo tokia akimirka, kai verkiau iš bejėgiškumo ir nuovargio. Nenorėjau keltis 6 ryto, kad 8:30 spėčiau į jogos treniruotę.
Bet aš atsikėliau ir nuėjau. Buvo karšta, ir aš jaučiau, kad visiškai neturiu jėgų ką nors daryti. Atsisėdau ir pradėjau kvėpuoti, norėdama gauti energijos impulsą ir įrodyti sau, kad galiu judėti į priekį. Nors ir susiduriu su baimėmis ir abejonėmis, tačiau žinau, kad noriu judėti toliau. Jei mes toliau dirbame su savimi, ateityje tikrai turėsime tuos dalykus, kurių dabar galbūt nematome ar nenorime matyti.“
Be jogos, Sarah taip pat pradėjo lankyti jėgos treniruotes. Tris valandas per savaitę ji dirba su asmeniniu treneriu, kuris jai padeda auginti raumenis. Sarah teigia, kad jos visiškai negąsdina svorio augimas – ji tiesiog nori būti stipri.\
Anksčiau Sarah naudojosi liftu, tačiau dabar ji naudojasi trenerio patarimu, ir kasdien lipa laiptais. Sarah mėgsta dalintis savo nuotraukomis „Instagram“ paskyroje, kai ji yra išsekusi po treniruočių.
„Realiame gyvenime sportuodamas neatrodysi mielas, būsi suprakaitavęs ir pavargęs, tačiau aš noriu, kad žmonės matytų tai mano paskyroje“.
„Noriu, kad pamatytum TAI. Kai aš esu šlapia iki pat plaukų galiukų. Kai noriu mesti viską, nes man sunku, aš padūstu, o mano nosis varva. Bet aš žinau, kad jau po 20 minučių aš tuo didžiuosiuosi. Tai yra dar viena mano pergalė. Tą ir turėtumėte pamatyti. Sportuoti ir kilnoti svorius nėra malonu ir miela. Tai nėra reklama, kur visi bėga su laimingomis šypsenomis, bet ar jūs manote, kad man kažkas negerai? Ne. Man viskas gerai. Nes taip ir vyksta vidinis augimas“.
Sarah nesiruošia sustoti ir mano, kad nėra prasmės kalbėti apie laimę „prieš“ ir „po“. „Noriu, kad mano kūnas būtų mano instrumentas ir pagalba gyvenime. Jei noriu nardyti ar lipti į kalnus, kūnas neturėtų manęs sustabdyti. Ir jei aš priversiu bent vieną moterį pasikeisti, kad ir ką ji būtų dariusi anksčiau, tada einu teisingu keliu. Taigi aš dirbu savo darbą “.
Sarah ir toliau dalinasi įrašais socialiniuose tinklalapiuose ir atrodo tikrai laiminga.