Penktadienis, 10 sausio, 2025

Naujausi

Stipri magnetinė audra 2020 spalio 21–25 d.: kaip išvengti sveikatos problemų

Saulės aktyvumas kartais sukelia problemų, nes magnetinės audros ne itin gerai veikia savijautą. Meteorologai įspėja, kad 2020 m. spalio 21–25 dienomis kils magnetinė audra ir rekomenduoja iš anksto pasirūpinti savo savijauta.

Magnetinių audrų įtaka yra labai individuali ir kuo stipresnis Saulės aktyvumas, tuo daugiau žmonių gali pasijusti keistai, juos gali varginti neįprasti negalavimai, tačiau kiti žmonės gali nejausti visiškai nieko. Tokiu metu, dažniausiai, sustiprėja nuovargis, atsiranda galvos skausmų, todėl rekomenduojame rimtai žiūrėti į savo sveikatą ir rūpintis savimi!

Iš anksto įvykdžius rekomendacijas, galima sumažinti diskomfortą ir artimiausias dienas praleisti kuo ramiau.

Magnetinės audros požymiai

Kiekvienas skirtingai suvokia ir priima magnetinių audrų įtaką. Kai kurie pradeda blogai jaustis likus kelioms dienoms iki pačios audros, kiti jaučiasi silpnesni nei įprastai Saulės aktyvumo metu, o kai kurie jaučia sveikatos problemas dar ir pasibaigus audrai. Todėl labai svarbu sukurti kuo galima geresnes sąlygas artimiausioms dienoms, kad išvengtumėte nemalonumų ir jums nereikėtų atsisakyti savo planų.

Meteorologai perspėja, kad nuo spalio 20 dienos, antradienio, prasidės magnetinio lauko trikdžiai, kurie tęsis iki 29 dienos, t. y. kito ketvirtadienio. Prognozuojama, kad magnetinės audros pikas bus trečiadienį–sekmadienį (21–25 dienomis), tačiau Žemės magnetinis laukas nurims tik po spalio 29 dienos.

Geros savijautos pablogėjimas jau galėjo pasijusti ir pirmadienio vakarą (19 d.) Magnetinių audrų sukeliami negalavimai, dažniausiai, yra galvos svaigimas, skausmas, apatija, nerimas. Tačiau savo savijautą galima pagerinti, jei įsiklausysite į kūno poreikius ir pasirūpinsite savimi.

Kaip sau padėti magnetinės audros metu

Šių atsargumo priemonių taikymas padės sumažinti lėtinių ligų paūmėjimo riziką ir sumažinti galimus galvos skausmus. Kad spalio pabaiga būtų sėkminga, turėtumėte įsiklausyti į savo kūno signalus ir laikytis šių rekomendacijų:

  • venkite pervargimo,
  • nustokite valgyti riebų ir sunkų maistą, sumažinkite cukraus ir druskos vartojimą,
  • venkite gerti alkoholinius gėrimus, taip pat atsisakykite kitų žalingų įpročių,
  • sukurkite optimalias sąlygas poilsiui, pasistenkite anksti eiti miegoti,
  • venkite konfliktų ir susitikimų su agresyviais žmonėmis,
  • taip pat pageidautina sumažinti fizinį aktyvumą, pakeičiant jį lengva gimnastika, joga ir meditacija,
  • sumažinkite buvimą gryname ore, tačiau nepamirškite vėdinti patalpas,
  • ilgai neužsibūkite prie televizoriaus, darykite pertraukėles dirbdami prie kompiuterio,
  • padėti gali vandens procedūras, taip pat svarbu gerti pakankamai skysčių,
  • galima išgerti įvairių raminančių žolelių arbatos, svarbu laikytis ant pakuotės nurodytos rekomendacijos,
  • jei įmanoma, šiuo laikotarpiu venkite vairuoti, neplanuokite ilgų kelionių.

Per magnetines audras negalavimai gali išsivystyti į ligas, todėl labai svarbu būti atsargiems ir, jei pasijutote blogai, nedelsiant kreiptis į gydytoją. Nepamirškite, kad savigyda gali sukelti nepageidaujamas pasekmes, todėl būtinai susisiekite su gydytoju, jei pasijutote blogai. Dėl pandemijos medikai susiduria su didesniu darbo krūviu nei įprastai, todėl prieš vykdami į polikliniką būtinai iš anksto pasiskambinkite ir išsiaiškinkite, kada galite atvykti bei kokių saugumo priemonių yra privalu laikytis.

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

Šį žavingą penktadienį (sausio 10 d.) vienas dangiškas ženklas demonstruoja neprilygstamą meistriškumą tvarkos ir organizavimo srityje, o kitas sužavi kiekvieną savo beribiu patrauklumu!

💫 Smalsaujate apie šiandienos horoskopo įžvalgas, sukurtas būtent jums? 🌟 ♒ Vandenis Ei, Vandenis, tu esi tarsi draugystės wifi - unikaliai universalus ir kažkodėl visada esantis...

6 dalykai, kuriuos reikėtų išmesti iš savo šaldiklio dabar pat

Atlaisvinkite daugiau vietos ir sumažinkite maisto švaistymą, pašalindami nereikalingus produktus. Šaldiklis dažnai lieka pamirštas ir netvarkytas – tai vieta, kurioje lengvai kaupiasi pertekliniai produktai, o...
---