Šeštadienis, 11 sausio, 2025

Naujausi

Stebuklingos svogūnų ir jų lukštų savybės, kurios yra pamirštos

Augalai su spygliais ir tankiais ilgais lapais visada stengėsi apsisaugoti nuo žmogaus blogo poveikio. Svogūnas priklauso apsauginiams augalams ne tik dėl lapų formos, kuri panaši į strėlę, bet ir dėl to, kad jame yra medžiagų, kurios atbaido piktąsias dvasias. Augalas pasitarnauja kaip kenksmingų mikrobų barjeras  ir priešinasi energijos atakoms bei vampyrams.

Amuletas nuo piktųjų dvasių

Veiksmingiausias ir prieinamas būdas apsaugoti namą nuo nužiūrėjimų ir nedraugiškų jėgų įtakos yra pasodinti svogūną ant palangės. Augantys svogūnų laiškai sustabdo neigiamą energiją, linkusią patekti į namus, ir išvalo erdvę bei apsaugo joje gyvenančius žmones.

Jei ant palangės pasodinsite keletą svogūnų, tada užaugę laiškai suformuoja  tarsi „tvorą“, pro kurią nepateks pavydūs kaimynų žvilgsniai ar apkalbos. Tokia apsauga padės ir nuo paskalas mėgstančių žmonių, kurie kiša nosį į kitų reikalus.

9 priežastys, kodėl verta išsaugoti svogūnų lukštus. Kur juos naudoti?

Valomasis poveikis

Ši naudinga daržovė naudojama namams valyti ir apsaugoti. Norėdami atlikti ritualą, perpjaukite svogūną išilgai į dvi dalis, vieną padėkite kairiajame kampe prie durų, o kitą – priešingai, kad svogūnų viršūnėlės būtų nukreiptos viena į kitą.

svogūnai

Taip susidaro apsauginė erdvė, kur net nėra galimybės negatyviai energijai egzistuoti. Palikite svogūnus uždarose patalpoje trims paroms, tada sudeginkite arba užkaskite į žemę toli nuo namų. Ritualas turi būti vykdomas vienu metu visose patalpose, kiekvienam kambariui paimant naują svogūno galvą.

Ypač svarbu išvalyti namus po nekviestų svečių apsilankymo, šeimos nario ligos ar mirties. Nuluptą svogūną padėkite prie ligonio galvos, kad jis sugertų ligą, keiskite ją kasdien ir tada būtinai sunaikinkite.

Pinigų pritraukimas

Svogūnų lukštai naudojami finansinei gerovei gerinti.

Iš anksto išvalyti ir išdžiovinti lukštai sudedami į specialią dėžę ir laikomi švarioje, sausoje vietoje.

Kai šeimininkė prideda naujų lukštų, ji turi panardinti ranką į vidų ir pasakyti: „Kai lukštai šiugžda, tegul pinigai šmėžuoja mano rankose“. Jei lukštų prisikaupė tiek, kad netelpa į dėžę, juos reikia sudeginti, o tai geriau daryti priešpilnyje.

Nemigos atsikratymas

Ritualas, panašus į tą, kuris atliekamas norint išvalyti namų erdvę, jis atliekamas norint atsikratyti nemigos ir naktinių košmarų. Perpus perpjautas svogūnas dedamas ūgliais vienas į kitą prie lovos galvūgalio. Tai turėtų būti daroma kiekvieną vakarą visas septynias dienas. Svogūnai kitą rytą sudeginami, išmetami į upę arba užkasami į žemę.

Sprendimų priėmimas

Kai nežinote, ką daryti sunkioje situacijoje, arba kurį variantą pasirinkti iš siūlomų, galite kreiptis pagalbos į svogūną. Norėdami tai padaryti, pasodinkite keletą svogūnėlių į žemę arba pamerkite juos į indus su vandeniu.

Kalbėkite su kiekvienu pasodintu svogūnu arba, dar geriau, užrašykite galimą variantą ant lapelio ir padėkite po svogūnais. Vienodai laistykite ir rūpinkitės savo daržovėmis. Pasirinkite tą užrašytą variantą, kuris buvo parašytas po pirmiausiai išdygusiu svogūnu.

Svogūno lukštas

Gamindami neskubėkite išmesti svogūnų lukštų, jie vis tiek jums pasitarnaus ir ne tik kiaušiniams dažyti. Kaimo gyventojai, kurie tikėjo magija, norėdami sutaupyti pinigų ir sumažinti išlaidas, sausus svogūnų lukštus degindavo, tačiau ne kartu su šiukšlėmis, o specialiai – galvodami apie pelną. Svogūno lukštai taip pat buvo deginami gimdymo metu, buvo manoma, kad tai apsaugo tiek motiną, tiek naujagimį.

Degančių raudonų svogūnų lukštų dūmai atneša meilę ir sėkmę į namus

Norėdami tai padaryti, fumiguokite visus kampus visuose namo kambariuose. Taip pat pakviesti sėkmę galite degindami raudonus lukštus tiesiai ant viryklės. Svogūnų lukštai taip pat naudojami nuovirų ir tinktūrų pavidalu ir fiziniams negalavimams gydyti.

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

---