Žmogus sugeba viską įveikti, net išgyventi išdavystę. Jums padės Dalai Lamos žodžiai.
Ne veltui išdavystė sulyginama su peilio dūriu į nugarą. Jūs tikite, kuriate planus ir džiaugiatės savo laimingu gyvenimu, tada paaiškėja, kad visa tai yra melas! Vyro išdavystę sunku atleisti, ir santykiai nebus tokie patys, kaip anksčiau. Bet tai reikia išgyventi, norint judėti toliau.
„Jei problema turi sprendimą, nereikia jaudintis; jei nėra sprendimo – taip pat nėra prasmės jaudintis”
Kai moteris sužino apie išdavystę, ji jaučiasi sužlugdyta, apgauta ir išsiblaškiusi. Faktas įvyko, ir nėra prasmės savęs kankinti: reikia su tuo susitaikyti. Jei matote išsiskyrimo ar santykių palaikymo sprendimą, tuomet tiesiog reikia pamiršti praeitį ir eiti pasirinktu keliu.
Jei nėra galimybių, o jūsų galvoje sumaištis, tuomet turėtumėte pasinerti į kitų problemų sprendimą ir skirti laiko viskam susidėlioti į savo vietas. Pagrindinis dalykas – susidėlioti visas mintis ne tik galvoje, bet ir jausmuose.
„Kai pralaimite, neprarandate sukauptos patirties“
Bet kokia išdavystė yra patirtis. Moteris nebebus ta, kuri naiviai pasitiki vyru ir visiškai paskęsta santykiuose. Ji išmoks gerbti save ir nustos teisinti savo veiksmus ir jausmus. Prarasti meilę yra skausminga, tačiau, įveikus sunkumus, jūs tapsite stipresnėmis, prisiversite daug ką pergalvoti. Moteris praras vyrą, tačiau nepraras patirties, kuri vėliau padės užmegzti santykius, kurių ji visada norėjo.
„Atminkite, kad negauti to, ko norite, kartais taip pat sėkmė“
Jums nereikia būti išmintingu žmogumi, kad po 5 metų nelaimingos meilės ar porą metų po išdavystės pasakytumėte: „Man pasisekė, kad nesu su juo“. Daugelis moterų, kurios mato savo buvusius naujuose santykiuose, daro tokią išvadą. Moteris anksčiau nepastebėjo, koks išrinktasis buvo egoistiškas, despotiškas, tačiau dabar iš šalies mato, kad jai pasisekė, jog neliko pas šį alkoholiką, tinginį ar grubų žmogų.
Meilė, ypač pirmoji, apakina ir priverčia vyrą idealizuoti. Tačiau kartais išsiskyrimas ar vyro išdavystė yra tik į gera, nes moteriai nereikėjo praleisti viso gyvenimo, bandant perprasti vyrą.
„Kai žmogui atrodo, kad visiškai nesiseka, kažkas nuostabaus bando patekti į jo gyvenimą“
Po išdavystės ir išsiskyrimo moteris mano, kad visas jos pasaulis žlugo, kad ji nebebus laiminga ir neras savo gyvenimo meilės. Tačiau dažnai nepraeina nė metai, kai ji sutinka žmogų, kuris ją tikrai myli ir vertina.
Dalai Lama davė šį patarimą, tačiau yra dar viena panaši frazė: „Nebūtų laimės, bet nelaimė padėjo“. Šis posakis taikomas asmeniniam gyvenimui, darbui, santykiams. Verta apsvarstyti tai, kas nutiko, kaip atsikratyti nereikalingų minčių, išlaisvinti vietą naujiems žmonėms.
„Žmonės buvo sukurti tam, kad juos mylėtų, o daiktai buvo sukurti tam, kad juos naudoti. Pasaulyje tvyro chaosas, nes viskas yra atvirkščiai“
Daugeliui vyrų pakinta vertybės: jie savanaudiškai pradeda elgtis su moterimis, bet dievina materialines vertybes. Nėra prasmės ieškoti priežasties savyje, esant santykiuose su tokiu žmogumi. Lengviau tiesiog pasirinkti žmones, kurie mąsto taip, kaip jūs. Turite pasiekti psichologinę brandą, savarankiškai išsiaiškinti, kas iš tikrųjų svarbu gyvenime, ir tik tada kurti santykius, kitaip sąjunga nebus laiminga.
„Pažvelgus į faktus iš geismo ar neapykantos perspektyvos, jie niekada nebus pateikti teisingoje šviesoje. Geismas ir neapykanta trukdo pamatyti tikrovę“
Po išdavystės turite mokėti atsikratyti visų emocijų ir suprasti situaciją. Meilė ir geismas priverčia atleisti vyrui ir tęsti santykius su juo, net suvokiant, kad jis jūsų niekada nemylėjo ir vėl kažkada apgaus. Neapykanta, kurią sukelia apmaudas apgaulės metu, neleis objektyviai apsvarstyti situacijos, suprasti vyro motyvų.
Ne visada viskas yra vienareikšmiškai: kartais pati moteris savo elgesiu pastumia išrinktąjį į nesąžiningą elgesį. Realybė yra svarbi ir jūs turite mokėti ją priimti, net jei ji nemaloni ir skausminga.
„Žmogus pats nusprendžia, kentėti ar ne, pasirinkdamas savo reakciją į tam tikrą situaciją“
Moteris pati nustato savo vaidmenį santykiuose, ribas to, kas yra leidžiama. Jei ji leidžia save sumušti, įžeisti, tai iš dalies yra jos sutikimas dėl aukos vaidmens. Žmogus pats renkasi savo kelią ir gali paveikti savo emocijas.
Sunku susidoroti su pirmais užplūdusiais jausmais po žinios apie išdavystę, tačiau tada reikia dėti visas pastangas, kad susitelktum į save ir nustotum kentėti. Kai kurios moterys mėgsta gailėtis savęs, skųstis draugams dėl buvusio vyro, tačiau tai jų nedžiugina, o tik padidina „juodą periodą“, kurį jos pritaiko sau.
Galite gailėtis dėl savo artimųjų netikėtos mirties, bet ne išdavikų.