Penktadienis, 24 sausio, 2025

Naujausi

Koncertas ant ligoninės stogo nutraukė tylą. Smuikininkė sujaudino medikų širdis

Kremonoje, Italijoje, užsitęsusią tylą, drumsčiamą tik vėjo ošimo, staiga nutraukė smuiko garsai ant ligoninės stogo.

Ant pastato stogo stovėjo Lena Yokoyama. Jos grojamos natos akimirksniu pasiekė ligoninės personalo širdis. Muzika trumpam atitraukė žmones nuo darbų ir leido atsipūsti nuo koronaviruso.

„Žvilgsnis į dangų, tada ašaros, plojimai iš ligoninės vidaus ir išorės. Greitosios pagalbos automobilių sirenų kauksmas susimaišęs su muzikos garsais“, – situaciją „Instagram“ profilyje apibūdina žurnalistas Enrico Galleti.

Muzika prasidėjo tyla, pagerbiant medikus, pandemijos aukas, taip pat žmones, kurie vis dar kovoja su naujuoju koronavirusu. Po to Lenos rankomis atgijo jaudinanti daina iš filmo „Misija“, kurią sukūrė kompozitorius Ennio Morricone, daina „Meilės tema, kurią sukūrė Ennio sūnus Andre Morricone ir kitos.

Jaunoji smuikininkė buvo apdovanota plojimais.

„Pasibaigus pasirodymui, pasigirdo audringi plojimai ir tada visi grįžo prie darbo – intensyviosios terapijos gydytojai, greitosios pagalbos savanoriai, slaugytojai lauko ligoninės palapinėse. Bet visi šie vaizdai vis dar sukosi galvose: smuikas, miesto simbolis ir vilties garsai, kurie stumia į priekį“, – apibūdino Galleti.

Italai turi planą vasarą sugrįžti į paplūdimius, pristatė saugų variantą

Italai turi planą vasarą sugrįžti į paplūdimius, pristatė saugų variantą

Italijos paplūdimiai kiekvienais metais pritraukia daugybę vietinių gyventojų ir turistų. Tačiau šį sezoną italai susidūrė su koronaviruso grėsme. Pandemija sumažino dabartinį gyventojų judėjimą iki gegužės 3 dienos, tačiau vyriausybė jau svarsto, kaip lankytojai galėtų saugiai mėgautis itališkų paplūdimių pakrante.

„Mes šią vasarą eisime prie jūros. Stengiamės, kad tai būtų įmanoma“, – neseniai Italijos televizijai „Rai“ atskleidė Turizmo ministerijos sekretorė Lorenza Bonaccorsi. Tačiau vyriausybė atostogas vertina atsargiai.

Mano, kad reiktų nacionalinio reguliavimo, kuris apsaugotų visą teritoriją„. Įmonės pradeda teikti pasiūlymus, kad būtų ne tik apsaugoti žmones paplūdimiuose, bet ir baruose ir restoranuose.

italai

Grįžimas į paplūdimius

„Nuova Neon 2“ grupė Serramazonyje, netoli Modenos, neseniai pristatė savo įdomią idėją, vadinamą „Grįžimas į paplūdimį“. Projekto tikslas yra apsaugoti lankytojus nuo koronaviruso ir atkurti esamą veiklą, taip pat vietinių paplūdimių veiklą.

Savo projekte įmonė suprojektavo permatomas poilsio vietas Romagnola Rivjeros paplūdimyje. „Įrengtos sienos pagamintos iš organinio stiklo ir aliuminio profilių, jų ilgis 4,5 metrų”, informuoja interneto portalas „Republica, skaidrus „namelis yra dviejų metrų aukščio. Sumontuotame plastikiniame korpuse būtų įrengti du saulės gultai ir skėčiai, kurie padės apsisaugoti nuo saulės spindulių.

italai

Idėja gali padėti turizmui

Anot Italijos žiniasklaidos, ši idėja galėtų išgelbėti turizmo sektorių ir apsaugoti sveikatą tų, kurie pasirenka poilsį prie jūros. Italai tai labai mėgsta.

Tačiau idėja nepatinka gelbėtojams. „Visi žino, kad negalima gulėti už tokio stiklo 40 laipsnių kampu“, – sakė Riminis gelbėtojų asociacijos vadovas Mauro Vanni. Bendrovė taip pat pristatė plastikines pertvaras restoranuose.

organizmą

6 koronaviruso stadijos, per kurias praėjo Italija ir praeis visos kitos šalys

6 koronaviruso stadijos, per kurias praėjo Italija ir praeis visos kitos šalys

„Twitter“ vartotojas Jasonas Janowitzas aprašė, ką Italija turėjo išgyventi per koronaviruso protrūkį. Jis viską parašė remdamasis italų istorijomis. Jis paragino žmones atverti akis ir suprasti, kad padėtis yra daug rimtesnė, nei atrodo daugeliui, ir kad netrukus visas pasaulis gali sekti paskui Italiją.

Jo žinia surinko apie 230 000 patiktukų ir daugiau nei 133 00 atsakymų. Akivaizdu, kad Janowitzui pavyko paliesti kažkokį svarbų nervą …

koronaviruso

Štai ką jis parašė:

Jei vis dar atostogaujate su draugais, einate į restoranus/ barus ir elgiatės taip, lyg viskas visai nesvarbu, pasiruoškite.

Ši mintis buvo išsakyta vieno Italijos piliečio.

TAIP PAT SKAITYKITE.

Pažiūrėkime, kaip viskas vystėsi.

Pirmasis etapas:

Jūs žinote, kad koronavirusas egzistuoja, ir pirmieji atvejai jau aptikti jūsų šalyje.

Na, nėra ko jaudintis, tai tik peršalimas.

Man nėra 75 metai, tad kas gali nutikti man?

Aš saugus, visi reaguoja per aštriai, kodėl lauke dėvimos kaukės ir kaupiamos tualetinio popieriaus atsargos?

Aš gyvensiu įprastą gyvenimą, nėra jokios priežasties panikuoti.

koronaviruso

Antras etapas:

Pradėjęs didėti susirgimų skaičius.

Karantinas buvo įvestas dviejose provincijose ir pavadino jas „raudonąja zona“. Mirčių yra keletas, tačiau tai buvo seni žmonės, todėl žiniasklaida tiesiog panikavo.

Žmonės gyvena savo gyvenimą. Aš nenustosiu išeiti ir susitikti su draugais, tiesa?

Man taip nebus. Viskas gerai.

Tada mirčių skaičius staiga padidėja per dieną, uždaryti dar keturi regionai, juose nebeveikia mokyklos ir universitetai. Barai ir restoranai dar nebuvo uždaryti, ir žmonės toliau ėjo į darbą. Užuot likę karantine, šių regionų gyventojai suskubo bėgti į kitą šalies dalį negalvodami apie pasekmes.

Trečias etapas:

Tą naktį apie 10 tūkstančių žmonių bėga iš „raudonosios zonos“, kad grįžtų į savo namus kitoje Italijos dalyje (tai bus svarbu vėliau).

Likusiuose 75% Italijos gyventojų dauguma vis dar gyvena kaip anksčiau.

koronaviruso

Ketvirtas etapas:

Susirgimų skaičius labai auga.

Mokyklos ir universitetai bent mėnesiui visur uždaryti.

Tai sveikatos krizė.

Ligoninės pilnos, visi skyriai ištuštinti, kad būtų vietos pacientams, sergantiems koronavirusu.

Nepakanka gydytojų ir slaugytojų.

Jie net meta iššūkį tiems, kurie jau išeina į pensiją, ir tiems, kurie studijuoja universitete pastaruosius 2 metus.

Daugiau pamainų nėra, jūs tiesiog dirbate tiek, kiek galite.

Žinoma, gydytojai ir slaugytojai užsikrečia ir platina virusą savo šeimoms.

Yra per daug pneumonijos atvejų, per daug žmonių, kuriuos reikia perkelti į intensyviosios terapijos skyrių, tačiau ne visiems yra kur.

Šiuo metu tai atrodo kaip karas: gydytojai turi pasirinkti, ką gydyti, atsižvelgiant į jų išgyvenimo galimybes.

koronaviruso

Penktas etapas:

Prisimenate 10 tūkstančių idiotų, kurie pabėgo iš „raudonosios zonos“ į likusią Italijos dalį?

Taigi dabar visa šalis paskelbta karantino zona (kovo 9 d.).

Tikslas – kiek įmanoma sustabdyti viruso plitimą.

Po to žmonės toliau ėjo į darbą, į parduotuves, vaistines ir net barus ar restoranus.

Šeštas etapas:

Po poros dienų jie užsidarė, o judėti po šalį buvo leidžiama tik tiems, kurie turi specialų leidimą.

Leidimas yra oficialus dokumentas, kuriame nurodote savo vardą, vietą, iš kur atvykote, vietą, kur vykstate, ir priežastį.

Atsirado daug policijos patikros punktų.

Jei atsidursite gatvėje be rimtos priežasties, rizikuojate gauti 206 eurų baudą. Tie, kurie žino, kad yra užkrėsti koronavirusu, bet pažeidžia karantiną, rizikuoja sulaukti nuo vienerių iki 12 metų laisvės atėmimo bausmės.

koronaviruso

Spartus viruso plitimas iš „raudonosios zonos“ visoje šalyje įvyko vos per dvi savaites.

Italas baigė savo istoriją kreipdamasis į likusį pasaulį:

„Jūs net neįsivaizduojate, kas jūsų laukia.

Aš tai žinau, nes prieš dvi savaites aš pats neturėjau nė minties ir galvojau, kad viskas nėra taip blogai “.

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

Penktadienio Mistinis Komplimentas (sausio 24 d.): Dangiškasis zodiakas spinduliuoja pasitikėjimo ir lyderystės šviesa, o kiti pavergia pasaulį savo kerinčia elegancija ir aistra!

📜 Jūsų laukia žavinga žinutė iš kosmoso! 🌟 Jaučiatės smalsūs? Paspauskite žemiau ir sužinokite, ką žvaigždės jums parašė!✨👇 ♒ VandenisEi, Vandenis, esi toks nuostabiai...

Mėnulis mažėja, Merkurijus mažėja: mokslininkai atsakė, ar keičiasi Žemė

Saulės sistemos objektai mažėja dėl vidinių sluoksnių vėsimo.Mokslininkai pastebėjo, kad kai kurios Saulės sistemos planetos, taip pat ir už jos ribų esantys dangaus kūnai,...
---