Penktadienis, 10 sausio, 2025

Naujausi

Kaip mūsų vaikai pasirenka mus dar negimę?

Tėvai nesirenka… O gal vis dėlto renkasi?

Tikriausiai esate girdėję apie sapnus, kai pas būsimus tėvus ateina jų dar negimę vaikai. Tai gali atsitikti bet kuriuo jūsų gyvenimo momentu, paliekant neišdildomą pėdsaką kūne, mintyse ir sieloje. Daugelis mamų kalba apie tai, kaip susapnavo savo pirmojo vaiko vardą, arba kaip intuicija joms pasakė būsimo vaiko lytį ir net asmenybės bruožus.

Tokie nuspėjimai paprasčiausiai negali būti sutapimai. Visa tai yra akimirkos, kai sielos pačios pasirenka, kokia bus jų fizinė aplinka, įskaitant tėvus ir šeimą, kur jie pasirodys.

Sielų persikėlimo teorijos buvo populiarios nuo neatmenamų laikų ir neprarado aktualumo iki šių dienų. Sielai atsiskyrus nuo fizinio pavidalo, ji eina į pomirtinį pasaulį, kad papildytų savo dvasinę patirtį. Gyvenimo ciklo posūkis laikomas baigtu, kai siela vėl pasirengusi palikti dvasinę dimensiją, ir pradėti naują žemišką gyvenimą.

Pasinaudodama dieviškomis žiniomis, kurias siela įgijo viešėdama dvasinėje visatos dimensijoje, ji dabar ieško naujos patirties – tokios, kurioje galėtų ištaisyti praeities klaidas, priimti teisingus sprendimus ir išmokti naujų gyvenimo pamokų. Perėjimo procesas yra neatskiriamai susijęs su šiuo evoliuciniu požiūriu.

Taigi, ar mes tikrai išsirenkame savo tėvus? Iš pirmo žvilgsnio šis klausimas gali pasirodyti keistas, bet taip iš tiesų yra! Kai tik siela nusprendžia palikti dvasinę dimensiją kitam gyvenimui kaip paprastam mirtingajam, ji bandys pasirinkti tinkamiausią laiką, vietą ir žmones savo gimimui. Šis procesas priklauso nuo daugelio veiksnių, kuriuos aptarsime vėliau straipsnyje.

Būsimus tėvus lemia sielos noras

Daugeliu atveju, sielos naujų tėvų pasirinkimas priklauso nuo jos noro pasiekti tam tikrus tikslus, išlaikyti tam tikrą gyvenimo būdą ir gauti gyvenimo pamokas. Pavyzdžiui, jei anksčiau siela gyveno šeimoje, kurioje buvo tik vienas vaikas, dabar ji gali pasirinkti šeimą, kurioje turės brolį ar seserį.

Energijos paslaptys: kaip teisingai formuluoti norus, kad jie išsipildytų?

Ir atvirkščiai, siela gali norėti patirti tą patį, tačiau tuo pačiu pakeisti savo gyvenimo būdą. Tai gimimo metu formuoja sielos charakterį. Be to, būtent tai prisideda prie kiekvienos planetos sielos įvairovės ir asmenybės.

Ryšio susidarymas daugiausia priklauso tik nuo jos tikslo

Galbūt girdėjote, kaip tėvai kalba apie jausmą, kad jų dar negimęs vaikas laukia, kol jis gims šiame pasaulyje jam tinkamiausiu laiku. Tokie signalai iš kito pasaulio gali ateiti pas mus labai skirtingu laiku, priklausomai nuo sielos tikslo.

4 <a style=zodiako ženklai, kurių gyvenime netrukus prasidės sėkmingas laikotarpis" width="1920" height="1339" />

Taigi, siela gali pati pasirinkti tikslą, kurio pasiekimui ji skirs visą savo naują žemišką gyvenimą. Tai paveiks visus jos sprendimus, įskaitant gimimo laiką, vietą, šeimą ir kt.

Tikslai gali būti asmeniški, pagrįsti ankstesnio gyvenimo klaidomis ar nesėkmėmis. Taigi, įsivaizduokite, kad praėjusiame gyvenime jūs turėjote nelaimingą vaikystę. Dabar jūsų siela gali siekti tai kompensuoti.

Tėvai taip pat turi atlikti savo vaidmenį

Galbūt sunku patikėti, bet tėvai pastojimo metu turi labai didelę įtaką tam, kuri siela tampa jų šeimos dalimi. Taip yra todėl, kad dvasinės dimensijos sielos gali sugerti žmonių skleidžiamą energiją.

Prieš pastojimą ar jo metu tėvai, ypač motinos, gali pasirinkti asmenybės bruožus, kuriuos turės jų vaikas. Šis gebėjimas veikia beveik kaip magnetas, nes negimusios sielos persijungia per žmonių skleidžiamą energiją, pasirinkdamos tarp jų sau tinkančią.

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

Šį žavingą penktadienį (sausio 10 d.) vienas dangiškas ženklas demonstruoja neprilygstamą meistriškumą tvarkos ir organizavimo srityje, o kitas sužavi kiekvieną savo beribiu patrauklumu!

💫 Smalsaujate apie šiandienos horoskopo įžvalgas, sukurtas būtent jums? 🌟 ♒ Vandenis Ei, Vandenis, tu esi tarsi draugystės wifi - unikaliai universalus ir kažkodėl visada esantis...

6 dalykai, kuriuos reikėtų išmesti iš savo šaldiklio dabar pat

Atlaisvinkite daugiau vietos ir sumažinkite maisto švaistymą, pašalindami nereikalingus produktus. Šaldiklis dažnai lieka pamirštas ir netvarkytas – tai vieta, kurioje lengvai kaupiasi pertekliniai produktai, o...
---