Vyrą užaugino močiutė, todėl pusę savo gyvenimo jis praleido jos bute. Jis jautėsi skolingas jai. Dėl darbo vyras turėjo persikelti į kitą miestą, tačiau stengiasi kuo dažniau aplankyti močiutę. Jai jau 89-eri metai.
Didžiąją laiko dalį senolė praleidžia bute. Kartais išeina susitikti su draugais. Vyras labai norėjo, kad jo močiutė gyventų patogiai, todėl po truputį pradėjo remontuoti butą. Deja, dėl darbo jis pats negalėjo atlikti visų remonto paslaugų, todėl pasamdė atitinkamus darbininkus.
Vis dėlto vyras pasiėmė atostogų ir kambarį, kuriame močiutė praleidžia daugiausia laiko, suremontavo savo rankomis. Nors teko skubėti, remontas išėjo gana kokybiškas. Štai, kaip atrodė kambarys prieš remontą:
Močiutė paprašė neliesti lango bei durų, todėl jie buvo palikti tokie, kokie buvo, tik perdažyti. O štai, kaip atrodo kambarys po darbų:
Močiutė ir anūkas pasirinko šviesius tapetus. Kambaryje dar trūksta naujo televizoriaus, bet jis jau pakeliui. Vyras pasistengė parinkti sofą, kuri senolei būtų patogi.
Taip prabėgo šio vyro atostogos. Močiutė liko labai patenkinta. O kaip jūs įvertintumėte vyro darbą?
Vyras labai pigiai nusipirko apleistą butą ir pakeitė jį neatpažįstamai!
Buto pirkimas yra svarbus dalykas, todėl jums reikia rimtai žiūrėti į šį reikalą. Jei pamatėte butą, kuris yra daug pigesnis nei vidutinis butas nekilnojamojo turto rinkoje, tuomet turėtumėte pagalvoti, kas jame blogai. Galų gale remontas gali būti daug brangesnis nei butas buvo vertas… Šį kartą pasidalinsime istorija, kaip vyras įsigijo labai pigų butą ir jį susitvarkė.
Aleksas labai norėjo turėti erdvų butą, kuriame būtų pakankamai vietos visai šeimai. Tačiau neužteko pinigų tokiam butui, apie kokį jis visuomet svajojo, o imti paskolos vyras nenorėjo.
Vyras vienoje svetainėje rado skelbimą apie trijų kambarių buto pardavimą. Jo kaina buvo kaip vieno kambario buto. Aleksas apžiūrėjo butą ir pamanė, kad remontui nereikės daug pinigų, tad nusprendė jį nusipirkti.Jis įsigijo seniai apleistą butą pirmame aukšte.
Pirmiausia vyras išgriovė sienas ir viską, kas buvo bute. Grindys taip pat buvo baisios būklės, visiškai supuvusios, tad ir jas būtinai reikėjo pakeisti.
Butas atrodė labiau kaip kambarys, kurį reikia sugriauti, nei tinkamas gyventi būstas. Aleksas pradėjo bijoti, kad jam reikės paaukoti pusę savo gyvenimo, kol suremontuos šį apleistą butą.
Naujos sienos ir medinės grindys buvo gana brangios.
Aleksas vis tiek turėjo atlikti kapitalinį remontą. Jis puikiai susidorojo su visais sunkumais ir apdailos darbai baigėsi. Butas įgijo daugiau ar mažiau gyvenamąjį statusą.
Buto savininkas atliko remontą. Siena tarp virtuvės, koridoriaus ir centrinio kambario buvo pašalinta. Netoli virtuvės zonos yra sofa, o virtuvė sklandžiai patenka į bendrą kambarį.
Kai kuriems nepatinka, kai virtuvė ir kambarys yra vienoje erdvėje. Žmonės teigia, kad maisto kvapas pasklinda visoje namų erdvėje. Tačiau europietiškas sprendimas padidina erdvę, o nusipirkus gartraukį, maisto kvapai liks virtuvėje.
Vidaus durys buvo pasirinktos su balta apdaila ir juodu stiklu, kuris puikiai dera su likusiu buto interjeru. Ant grindų buvo paklotas stilingas kilimas su gėlių raštu, o lubos buvo padarytos blizgiais ruožais. Tai padidino vizualinę erdvę.
Vonios kambarys buvo sujungtas su tualetu, tad iš karto atsirado daugiau vietos. Plytelės buvo pasirinktos juodos, raudonos ir baltos spalvos. Vonios interjeras atrodo labai įdomus.
Kombinuotuose vonios kambariuose su tualetu būtinai sumontuokite ventiliatorių, kuriame yra laikmatis ir drėgmės jutiklis. Tai puikiai pašalina nemalonius kvapus ir prailgina remonto laiką.
Didžioji dalis baldų buvo įsigyti „Ikea“ parduotuvėje.
Žinoma, remontui buvo išleista daug daugiau, nei planavo Aleksas, tračiau butas atrodo puikiai. Jei savininkas nuspręs jį parduoti, tada jis gali ne tik atgauti pinigus, išleistus už remontą, bet ir užsidirbti papildomai.
Kaip jums šis buto remontas?