Visata turi savo dėsnius. Ir tai visai ne fizika. Gyvas ir negyvas pasaulis egzistuoja laikantis nekintamų taisyklių. Tik tokiu būdu galima suderinti pusiausvyrą ir harmoniją. Štai 7 pagrindinės taisyklės, kurios neginčijamai veikia mūsų gyvenimus.
Visata egzistuoja pagal savo dėsnius, vadovaudamasi tik savimi. Ir žmogus dar nesugeba jų perprasti iki galo. Galbūt todėl mes nesuprantame, kodėl mus ištinka pasaulinės ir vietinės katastrofos, kodėl turime patirti tiek daug bėdų…
Tačiau galime pabandyti ką nors permąstyti ir išspręsti. Ir mes turime šių taisyklių laikytis, nes mes patys esame maži šios milžiniškos ir harmoningos sistemos sraigteliai. Kaip žmogus gali pritaikyti šiuos 7 dėsnius savo kasdieniame gyvenime?
Septyni pagrindiniai mūsų visatos dėsniai:
1. Tuštumos dėsnis
Nieko, kas yra nauja, neturi patekti į jūsų gyvenimą, kol neatsikratysite seno. Nelaikykite įsisenėjusių, nereikalingų daiktų. Galų gale, jei jums reikia naujo palto, senuosius greičiausiai išnešite į šiukšliadėžę. Išmeskite tai, kas jau pasitarnavo. Taip yra ir su visomis mintimis, daiktais, stereotipais. Atlaisvinkite vietos naujoms mintims, kad tai galėtų pakeisti jūsų gyvenimą.
2. Cirkuliacijos dėsnis
Bet kurioje vientisoje, vieningoje sistemoje šis dėsnis yra būtinas. Kaip ir atmosferos cirkuliacija Žemėje. Tai numato nenutrūkstamą judėjimą, dinamiką, kai vienas pakeičiamas kitu. Ir norint gauti tai, ko norite, tikrai turėsite ką nors paleisti ar ką nors paaukoti.
3. Vaizduotės dėsnis
Žmogus negali tiksliai žinoti apie mus supančią tikrovę. Galbūt Euklido trimatė erdvė, kurioje mes egzistuojame, yra tik kitų, mums nežinomų matmenų elementas. Bet mes galime svajoti. Iš naujo įsivaizduokite savo svajones. Tai vadinama kūrybine vizualizacija. Visą laiką įsivaizduokite, ko siekiate. Ir vieną dieną tai pasibels į jūsų duris.
4. Kūrybiškumo dėsnis
Žmogaus protas turi nuostabių galimybių. O gebėjimas būti kūrybingais yra tai, kas mus skiria nuo kitų planetos gyvenimo atstovų. Kai mąstymo, intuicijos, vaizduotės energija virsta kažkuo materialiu, žmogus kuria šedevrus visose savo gyvenimo srityse (ir ne tik dailėje ir literatūroje). Taip vyksta atradimai, veikia pažanga.
5. Atpildo ir gavimo dėsnis
Žinokite, kaip duoti, nes tai, ką davėte, grąžinama dešimteriopai. Kalbama ne tik apie materialines gėrybes, vertybes. Gavimas gali pasireikšti per sėkmę, galimybę ir netikėtą džiaugsmą. Gaunant kažkokią dovaną, svarbu mokėti nesavanaudiškai ja pasidalinti su kitais ir negalvoti apie atpildą. Tai turėtų būti iš visos širdies. Gerbkite savo galimybes, džiaukitės dovanomis ir dalinkitės jomis su kitais. Ir visata, vadovaudamasi savo įstatymais, tikrai jums atsidėkos.
6. Dešimties procentų įstatymas
Visata visada gauna dešimtąją dalį. Taip ir turi būti. Nedvejodami atiduokite 10% to, ką turite. Nelaikykite to nuostoliu. Žmogus niekada nežino, kaip jam pasiseks tam tikras laimėjimas ar nuostolis. Būna, kad veltui džiaugiamės, kai ką nors gauname. Arba, atvirkščiai, nuostolis sukelia palankius pokyčius. Taip viskas susitvarko.
7. Atleidimo dėsnis
Mokėkite atleisti. Nelaikykite širdyje skaudulių, susierzinimo, kartėlio ir blogio. Kiekvienas žmogus vis tiek gauna tai, ko nusipelno. Todėl neturėtumėte kaupti sieloje neigiamų jausmų, kurie graužia jus iš vidaus. Atleiskite už visas mažas ir dideles nuoskaudas. Juk jūs taip pat nesate be nuodėmės.
Pagalvokite, kad jūs pats norom nenorom ką nors įžeidėte, su kažkuo nesielgėte labai gerai. Galbūt jie ir jums nenorėjo sukelti skausmo. Bet toks jau gyvenimas… Atleiskite visiems. Sau taip pat. Negalima engti savęs už klaidas, silpnumą ir nepasisekimą. Priimkite save tokį, koks esate. Ir tai bus pirmasis žingsnis link harmonijos, kuri karaliauja visatoje.
Mes vis dar einame link svarbių dėsnių, visatos pažinimo kelio. Tačiau nėra abejonių, kad mūsų gyvenimas yra neatskiriamai susijęs su šiais dėsniais, o jų laikymasis suteikia klestėjimą ir harmoningą gyvenimą.