Kartais reikia nutraukti visus ryšius, kad nestovėtume vietoje ir toliau gyventume. Dažnai tai yra nepaprastai skausminga ir nemalonu, tačiau tai vis tiek vienintelis būdas bus pradėti naują etapą. Astrologai išskyrė keletą zodiako ženklų, kurių atstovams deginti praeities tiltus yra pakankamai lengva. Jie nesigręžioja atgal. Jiems svarbiausia tai, kas priekyje.
Jautis
horoskopas" width="830" height="625" />
Šio zodiako ženklo atstovai yra pagarsėję savo darbštumu. Tačiau tik nedaugelis žino, kad, tam, jog pasiektų savo tikslą, jie yra pasirengę viskam, net paminti kitų interesus. Ir jei tikslas reikalaus panaikinti bet kokius saitus su praeitimi, jie tai padarys nė nemirktelėję. Jei santykiai neteiks džiaugsmo, jie nutrauks juos, nors partneris ir pasižymės kai kuriomis teigiamomis savybėmis.
Dvyniai
Šio ženklo atstovai yra pagarsėję savo komunikabilumu. Tačiau ir jiems nervai ne visada atlaiko. Kai įtampa pasiekia aukščiausią ribą, jie ima ir sudegina tiltus, vedančius į praeitį. Tai nereiškia, kad lengva juos privesti prie paskutinio kantrybės lašo, tačiau savo drastiško sprendimo jie niekada nesigailės, jei jau jį priims.
Ožiaragis
Ožiaragiai lengvai susidoroja su bet kokiomis problemomis. Juk jie tokie atkaklūs. Tačiau jie nemėgsta švaistyti laiko. Todėl, jei pajaus, kad santykiai jų netenkina, nesibodės sudeginti jus siejančio tilto. Jie eina savo keliu ir nemano, kad verta eikvoti jėgas dėl to, kas to nevertas.
O kaip lengvai jūs atsisakote praeities?
Karminės ligos. Sužinokite, kaip mūsų praeitis veikia dabartį!
Viskas vyksta dėl priežasties… Išvertus iš sanskrito kalbos, žodis „karma“ reiškia „veiksmas“. Tačiau religija ir filosofija ilgą laiką ją praturtino nauja prasme. Taigi terminas „karma“ reiškia ne tik veiksmą, bet ir tam tikras šio veiksmo pasekmes. Daugelis žmonių karmą laiko savotišku dieviškojo keršto mechanizmu, bausdami nevertus žmones už jų nuodėmes ir tai dažniausiai padaro ligos.
Tiesą sakant, net jei priimtume „išplėstą“ karmos apibrėžimą, įdėmiai pažvelgę, suprantame, kad tai jokiu būdu nėra bausmė. Tai greičiau gyvenimo pamoka, kurią turime išmokti, kad nekartotume padarytų klaidų.
Dvasinis Karmos apibrėžimas
Kai mes kalbame apie karmą, susijusią su dvasine mūsų gyvenimo puse, šis terminas reiškia pasekmes, kurias sukelia mūsų veiksmų ir sprendimų, padarytų ir priimtų tiek dabartiniame, tiek ir ankstesniame gyvenime, suma.
Kadangi kiekvienas asmuo yra patrauktas į nugyvento gyvenimo „pėdsaką“, mes visi esame apsunkinti karmos, kurią uždirbome juose. Po mirties mūsų karma neišnyksta be pėdsakų, ir būtent dėl šios priežasties mūsų sielos vėl ir vėl ateina į šį pasaulį per reinkarnaciją – mes atgimstame iš naujo, kad turėtume galimybę tapti išmintingesni ir švelnesni, ir kompensuoti „blogus“ sprendimus, savo naujuoju teisingu gyvenimu.
Karminės ligos
Karminės ligos yra tam tikras poveikis, atsirandantis fiziniame, emociniame ir psichiniame lygmenyse. Jie yra tiesioginė to, kas nutiko mums praeituose gyvenimuose, pasekmė. Panagrinėkime juos taip, lyg tai būtų įprastos ligos.
Kai sergame, dažniausiai tai atsitinka dėl kažkokio viruso ar bakterijos – žodžiu, dėl išorinių veiksnių. Žvelgiant iš karminės perspektyvos, ligas dažniausiai sukelia vidiniai veiksniai – dažnai tie, apie kuriuos mes net negalime žinoti. Pavyzdžiui, praeitame gyvenime jūs galėjote būti vargšas žmogus, skaičiuojantis kiekvieną centą. Šis gyvenimas sukūrė tam tikrą karmą, kurią siela perkėlė į kitą. Ir dabar, net jei esate turtingi ir nieko nereikalaujate, pinigus tvarkote protingai, taupiai ir jų nešvaistote.
Taip yra todėl, kad pasąmonės lygmenyje jūs žinote, kad nerūpestingas pinigų tvarkymas ir be proto leidžiami pinigai gali jus ir jūsų šeimą nuvesti į būseną, kurią jūs jau patyrėte praeitame gyvenime – visiško beviltiško skurdo būseną. Kaip matote, net jei tokiu atveju karma padarė jus šiek tiek taupų, apskritai jos negalima pavadinti neigiama. Tai yra karminių ligų pobūdis – jos gali būti tiek neigiamos, tiek teigiamos.
Neigiamos karminės ligos
Jei ankstesniuose gyvenimuose įvyko neigiamų įvykių, tai gali lemti tai, kad jūsų siela bus apkrauta daugybe neigiamos karmos. Tai gali tapti labai rimta kliūtimi nušvitimui, nes neigiama karma trukdo jūsų dvasiniam tobulėjimui. Jums tai tampa tamsiais akiniais, pro kuriuos nematote dieviškosios šviesos ir dėl kurios praeinate pro jums ištiestą pagalbos ranką.
Daugeliu atvejų neigiama karma pridedama prie sielos karminės apkrovos, kai patiriame neigiamą sąveiką su tam tikrais žmonėmis. Kalbėdamas apie neigiamą karmą, niekada neturi pamiršti žmogiškojo faktoriaus.
Pvz., Jei viename iš savo ankstesnių gyvenimų padarėte ką nors dėl mylimo žmogaus, dėl kurio iki dienų pabaigos jautėte deginantį kaltės jausmą, tačiau neatsiprašėte, tada šiame gyvenime galite jausti nenugalimą norą nuolat atsiprašyti. priešais kitus dėl visko, kas nutinka, net jei tai nėra šiek tiek jūsų kaltė.
Taip yra todėl, kad kaltinimas tapo jūsų sielos dalimi ir atitinkamai pateko į jūsų pasąmonę. Keista, kad karmines ligas nebūtinai sukelia kai kurie mūsų praėjusio gyvenimo blogi darbai – mes galėjome būti ne piktadariai, o jų aukos.
Taigi, jei per vieną iš ankstesnių mūsų dienų nukentėjome nuo artimųjų netinkamo elgesio, įprotis paslėpti savo jausmus, įgytus tame gyvenime, gali pereiti į šiuos dalykus. Tai, savo ruožtu, sukelia depresiją ir panikos priepuolius ir netgi gali sukelti lėtines nervų sistemos ligas.
Pasyvumo karminės ligos
Kai kurias karmines ligas sukelia ne mūsų veiksmai praėjusiame gyvenime, o kažkas visiškai priešingo – pasyvumas. Kai kurias lėtines ligas ar polinkius sukelia būtent tokie praeities gyvenimo įvykiai.
Taigi, priimtas pasyvaus stebėtojo vaidmuo (pavyzdžiui, kai pamatėme padarytą blogį ir netgi galėjome užkirsti tam kelią, bet nusprendėme nieko nedaryti) gali sukelti trumparegystę vėlesniuose gyvenimuose.
Taip yra dėl to, kad pasyvus blogio stebėjimas kartu su neveikimu lėmė, kad mūsų akys surinko daugybę neigiamų virpesių. Šios neigiamos vibracijos virto neteisybės karma, kuri liko su jumis kitame gyvenime.
Karminės ligos gali aplenkti bet kuriuo jūsų gyvenimo laikotarpiu, o jų poveikis jūsų savijautai gali būti nepaprastai neigiamas. Tačiau toli gražu ne visada tai, ko imamės dėl karminės ligos, iš tikrųjų yra tokia – dažnai tai gali būti tik blogų įpročių ar nesveiko gyvenimo būdo pasekmė.