Gyvenimas ir nelengvas: mes darome klaidas, o tada stengiamės jas ištaisyti.
Einšteinui priskiriamas garsus pasakymas: „Kaip galite judėti į priekį ir gauti norimą rezultatą, jei nekartosite savo klaidų ir nesimokysite iš jų?”
Kai kurie zodiako ženklai tiesiog nežino, kaip mokytis iš savo klaidų, vėl ir vėl užlipdami ant to pačio grėblio. Tačiau klaidos yra pati geriausia pamoka!
Gaila, kad ne visi ženklai tai supranta.
1. Vandenis.
Vandeniai yra gerai žinomi bailiai, todėl jie tiesiog negali mokytis iš savo klaidų. „Pirmiausia pagalvokite, tada padaryk tai“ – tai neprieinama jų išminties supratimui.
Šio ženklo atstovai nemėgsta dirbti ir apskritai daryti visko, kas reikalauja mąstyti ar pakelti pirštą, taigi kaip gali mokytis iš klaidų.
Jie nežino, kad daro klaidas, todėl jie negali iš jų mokytis. Neįprastas atvejis.
2. Jautis.
Jaučiai pageidauja mokytis iš klaidų ir net žino, kaip pripažinti, kad jie yra neteisingi – su visais reikiamais kuklumais ir nuoširdžiais troškimais viską išspręsti … tol, kol tai nepavirsta realiu veiksmu.
zodiakas.jpg" alt="" width="699" height="625" />
Jautis negali keistis, jis yra labai užsispyręs. Todėl, padaręs klaidą, Jautis ją atpažįsta, bjauriai ignoruoja ir dar kartą ją padaro… ir vėl … ir vėl.
3. Avinas.
Visada galima pasikliauti Avinu: jei jam bus suteikta tam tikra užduotis, jis ją įvykdys. Kitas dalykas yra tai, kad jis ne visada teisingai atlieka ją, net jei jis yra išsamiai apmokomas.
Avinas yra gana ambicingas ir užsispyręs, jis siekia sėkmės visur, bet nenori klausytis patarimų ir pastabų.
Avinas priešinasi mokytis iš savo klaidų, nes jie giliai nemano, kad gali padaryti klaidų. Kartais jiems kyla problemų.
4. Žuvys.
Žuvys yra labai jautrūs asmenys, todėl jie suvokia klaidas kaip savo nepilnavertiškumo įrodymą, kuris, savo ruožtu, verčia juos mesti viską ir pasiduoti.
Žuvys mėgsta daryti klaidas – bet ne mokytis iš jų, o paversti jas melodrama. Nuo blogiausios klaidos gali išsivystyti visa tragedija, o Žuvys mėgsta tragedijas!
Jie ne mokosi iš savo klaidų, bet naudoja jas kaip pasiteisinimą, kad jų apgailestautų ir ir jie pasirodytų kaip bejėgės klaidų aukos.
5. Svarstyklės.
Pagrindinė „Svarstyklės“ problema yra jų dvejopas pobūdis: išorėje šie žmonės yra labai mandagūs visiems, o viduje jie smerkia ir niekina visus.
Geriausiai šitiems veidmainiams yra duodama pagyrimas, nes „draugiškumas“ ir „gerumas“, dėl kurio Svarstyklės yra tokie garsūs, yra tik fasadas, už kurio paslėptas blogis.
Jie negali išmokti pagrindinės pamokos iš šių klaidų: svarstyklės nekaltumas yra akivaizdus visiems! Taigi nustokite apsimesti, Svarstyklės, mes netikėsime jumis ilgą laiką!
6. Šaulys.
Galų gale, klaidos ateis ir pas Šaulį, bet ko jis nepripažins ir nepasimokys iš savo klaidų, tol jisai skųsis.
Šaulys praleidžia per daug laiko ir pastangų idėjoms, kurios iš pradžių nebuvo realizuotos.