Neseniai buvau aplankyti draugės, ji kaip tik virė burokėlius. Juokaudama paklausiau, ar ji gamins mišrainę. Bet draugė atsakė, kad ruošia nuovirą, kuriuo laistys gėles. Apsižvalgiau ir pamačiau gražius bei sveikus augalus. Žinoma, iškart susidomėjau.
Jei atvirai, mano kambariniai augalai neatrodo labai gerai, ypač žiemą. Sausas oras ir saulės trūkumas jiems akivaizdžiai nėra naudingi. Bet nepaisant to visi tikrai nori pamatyti žydinčius augalus. Bet dabar aš žinau burokėlių nuoviro gėlėms receptą! Ir labai džiaugiuosi galėdama juo pasidalinti!
Viskas, ko jums reikia, yra vanduo, kuriame virė burokėliai. Kaip žinote, virdamos daržovės išskiria daug vitaminų ir mineralų. Tai kodėl gi to nepanaudojus? Be to, burokėliuose yra kalio, fluoro, kalcio, fosforo ir magnio. Toks kokteilis bus naudingas bet kam!
Nuovirą atskieskite kambario temperatūros vandeniu lygiomis proporcijomis ir palaistykite kambarinius augalus. Šių trąšų iš anksto paruošti negalima. Būtinai naudokite šviežią nuovirą. Beje, gėles taip tręšti reikėtų tik kartą per savaitę.
Naminės trąšos augalams niekuo nenusileidžia parduotuvėse esančioms trąšoms. Be to, jas taip lengva paruošti, ir jose yra tiek daug privalumų! Pavyzdžiui, burokėlius dabar verdu kiekvieną savaitę. Gėles laistau nuoviru, o iš sveikos ir skanios daržovės gaminu skirtingus patiekalus!