Kinų tradicinėje medicinoje yra „dienovidinių“ sąvoka, kuri reiškia kanalus, per kuriuos qi energija cirkuliuoja organizme. Akupunktūra skatina tuos pačius dienovidinius.
Tačiau mažai žmonių žino, kad dienovidiniai gali būti ne tik išoriniai, bet ir vidiniai. Ir kadangi dienovidai yra susiję su tam tikrais vidaus organais, ligos gali būti gydomos jų pagalba.
Pagal senovės kinų mediciną, daugybė nervų galūnių yra ant žmogaus kojų, kurios yra susijusios su beveik visais asmens vidaus organais. Tačiau, deja, šiuolaikinėje visuomenėje qi energija kojose lieka pasyvi, nes žmonės nuolat dėvi batus.
Mes siūlome jums sužinoti, kaip tinkamai skatinti vidinę energiją ir išgelbėti save nuo jau įgytų ir galimų ligų. Ir jums tai padės paprasti svogūnai.
Svogūnai yra viena iš sveikiausių daržovių planetoje. Ir kiekvienas turėtų atkreipti ypatingą dėmesį į naudingas svogūnų savybes, kurios gali:
Svogūnai veiksmingai žudo mikrobus ir virusus. Jis stiprina imuninę sistemą, nes jis turi daug vitamino C. Svogūnuose yra kvercetino, galinčio nužudyti vėžines ląsteles.
Svogūnai reguliuoja cukraus kiekį kraujyje, nes jame yra chromo. Ryškiai žalios svogūnų viršūnės turi daug vitamino A.
Svogūnai sumažina skrandžio opų riziką taip, kad apsaugotų nuo infekcijos, bakterijų, virusų ir ramina uždegimą. Svogūnų sultys gydo ir mažina skausmą ir deginimą nuo bičių ir kitų vabzdžių įkandimo.
Žalieji svogūnai palaiko širdies sveikatą, nes sumažina MTL, blogo cholesterolio kiekį. Svogūnai puikiai valo toksinus iš kraujo.
Panašus ligų gydymo metodas buvo naudojamas senovės kinų medicinoje daugelį amžių. Ir taip, jis vis dar naudojamas! Be to, slavų tautos kūnui gydyti naudojo svogūnus. Vienintelis skirtumas yra tas, kad slavai nežinojo apie energijos srautą, bet tokiais būdais išgydė peršalimą.
Atrodo, kad ne tik daug kartų aktyviai naudojo tokią „procedūrą“? Pabandykime!
Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prie pėdų pridėti kelis svogūnus!
Pirmiausia, svogūnai turi būti supjaustyti į nelabai storus žiedus. Pasak Kinijos gydytojų, norėdami padidinti efektyvumą, galite pridėti česnakų griežinėlių. Tada svogūnai ir česnakai turėtų būti uždedami ant pėdų ir tvirtai prispaudžiami šiltais pirštais. Svarbu, kad žiedai būtų gerai pritvirtinti ir nejudėtų.
Štai kodėl ši procedūra atliekama prieš miegą. Todėl gyvybinė energija bus aktyvesnė. Be to, kepenų funkcija gerokai pagerėja, ląstelės pradeda atsigauti. Svogūnuose yra pakankamas fosforo rūgšties kiekis. Patekimas į poras į kraujotaką padeda ją išvalyti.
Ryte svogūnai ir česnakai turi būti išmesti. Šios daržovės pakartotinai nenaudojamos ir nėra dedamos į patiekalus. Išbandykite ir pasidalinkite su mumis rezultatais komentaruose!