Trečiadienis, 15 sausio, 2025

Naujausi

Senovės japonų pratimas rankoms, palengvinantis nerimą ir įtampą. Išbandykite!

Ši senovės japonų terapija yra tokia paprasta, kad ją galite atlikti kalbėdami su žmonėmis ir niekas nesužinos, kad bandote atsikratyti įtampos ar nerimo.

Ši technika palengvina stresą

Mokslininkai nustatė, kad ši technika padidiną teigiamą požiūrį, dėkingumą, motyvaciją, ramumą ir bendravimo efektyvumą, taip pat žymiai sumažina pyktį, pasipiktinimą, depresiją, streso simptomus.

Dalyviai teigė, kad po terapijos jie turėjo mažesnį raumenų ir galvos skausmą. 

Kaip išbandyti senovinį japonų gydymo metodą?

Vaikai dažnai nusiramina, kai čiulpia pirštus. Susinervinę suaugę žmonės kartais trina rankomis.

Abu šie veiksmai naudoja rankos bei pirštų spaudimą ir taip stimuliuoja energiją, kuri yra svari akupresūros terapijoje.

Atspėkite, kuris pirštas siejamas su pykčiu? Viduris! Pradedant nuo nykščio, kiekvienos rankos pirštai atspindi emocijas: nerimą, baimę, pyktį, liūdesį, savęs vertinimą.

Stipriai spaudžiant bet kurios rankos pirštą, pasinaudokite visais kitos rankos pirštais. Palaukite, kol pajusite pulsą. 

Jūs žinosite, kad tai veikia, kai pajuntate pulsą. Daugelis mūsų pirštų, išskyrus nykštį, neturi pakankamai stipraus pulso.

Tai turėtų užtrukti tik 2–5 minutes, kol pajusite pulsą. Jei iškart jį pajusite, spauskite pirštą, kol pulsas sulėtės. Ši senovinė technika yra puikus būdas kovoti su nerimu ar depresija.

Kaip ši senovės japonų technika padeda žmonėms, sergantiems vėžiu?

Nesvarbu, kokį stresą patiriate dabar, bet turbūt įsivaizduojate, kad vėžio diagnozė turėtų būti viena iš labiausiai nerimą bei stresą keliančių akimirkų, su kuriomis susiduria žmogus.

Bostono Masačiusetso universiteto tyrėjai bandė naudoti šią senovės japonų techniką kaip būdą gydyti stresą, nerimą ir depresiją moterims, kurioms diagnozuotas krūties vėžys.

Po 10 akupresūros užsiėmimų, kuriuos vedė gydytojas, tyrime dalyvavusios moterys pradėjo jaustis geriau tiek fiziškai, tiek emociškai.

Jos stengėsi išlaikyti pusiausvyrą kasdieniniame gyvenime. Gydymo seansų metu pacientės taip pat išmoko savarankiškai atlikti techniką. 

Svarbu paminėti, kad šioms moterims buvo liepta kasdien atlikti šią procedūrą, nes kuo dažniau ja naudositės, tuo geriau ji veiks!

Šaltinis

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

---