Ketvirtadienis, 9 sausio, 2025

Naujausi

5 tekstiniai pranešimai, kurių niekada neturėtumėte siųsti savo partneriui

Tiek daug mūsų šiomis dienomis bendrauja žinutėmis, kad tai tapo taip įprasta, kaip ir kalbėtis telefonu. Tai – greita ir paprasta, be to, žinutę galite atrašyti tada, kai turite tam laiko. Daugeliui žmonių bendravimas su savo antrąja puse trumposiomis žinutėmis yra įprastas dalykas. Kai nesate kartu, galite visą dieną rašyti žinutes. Tai taip pat taikoma tiems, kurie palaiko santykius per atstumą. Vis dėlto, tai nėra tas pats, kas kalbėtis telefonu.

Internetinių pažinčių ekspertė Julija Shpira sako: „Mačiau, kad kai kurie žmonės siunčia ištisus laiškus tekstinėmis žinutėmis tokiu stiliumi: „Brangioji, laikas mums skirtis“. Jei buvote pakankamai artimi, kad su kuo nors atvirai bendrautumėte ir kalbėtumėtės apie bendrą ateitį, elkitės mandagiai ir paskambinkite arba susitikite asmeniškai.“

Taip pat buvo įvardyti 5 tekstiniai pranešimai, kurių niekada neturėtumėte siųsti savo partneriui.

1. Pernelyg emocingos žinutės

Nepamirškite, kad skaitydamas jūsų žinutę kitas žmogus negirdės jūsų balso intonacijos ir nežinos, kokias emocijas šiuo metu jaučiate. Kai siunčiate partneriui pernelyg emocingą žinutę, jis gali nesuprasti visos žinutės prasmės. Tai gali sukelti nusivylimą ir pasipiktinimą. Be to, pranešimas gali būti neteisingai interpretuojamas.

„Kai kurie tyrimai rodo, kad iki 93% bendravimo vyksta neverbaliniu būdu. Taigi, jei siunčiate emocingą žinutę su 140–160 simbolių limitu, tai padidina nesusipratimų tikimybę“, – priduria santykių konsultantė Clinton Power.

Taigi, jei norite papasakoti kažką svarbaus, pagalvokite apie tai, kad gyvo pokalbio metu jūsų emocijos gali būti kur kas geriau išreikštos.

2. Prasmė tarp eilučių

Pavojinga siųsti ne tik pernelyg emocingą tekstą, bet taip pat versti partnerį skaityti tarp eilučių. Lygiai taip pat neturėtumėte ieškoti paslėptos prasmės ten, kur jos nėra. Jei nesate tikri, ką tiksliai reiškia tekstinis pranešimas, geriausia tiesiog paprašyti paaiškinimo. Tai galite padaryti teksto žinute arba paskambinti, kad išgirstumėte kito žmogaus balso intonaciją.

3. Emocijų išliejimas per tekstą

Jei turite daug užgniaužtų emocijų, tokių kaip pyktis ar nusivylimas, jums gali kilti pagunda jas perduoti savo partneriui teksto pranešimu.  Jei esate labai nusiminusi, išlieti savo pyktį teksto žinute gali būti tikrai viliojanti mintis. Vis dėlto, to reikėtų vengti.  Nepamirškite, kad  tekstiniai pranešimai nėra saugūs ir kiekvienas gali juos perskaityti, jei asmuo tai leidžia.

„Niekada nepradėkite svarbaus pokalbio tekstinėmis žinutėmis: galite likti nesuprasti, todėl situacija gali dar labiau pablogėti.“

Ne visi santykiai tęsiasi amžinai, o jūsų partneris gali turėti apgaulingų ketinimų dėl jūsų pranešimų. Įsitikinkite, kad atidžiai pasirenkate, ką pasakyti teksto žinutėje. Geriau tiesiog pasikalbėkite su partneriu akis į akį arba palaukite, kol nusiraminsite.

„Tokiomis žinutėmis išreiškiama pasyvi agresija. Susirašinėjant tekstinėmis žinutėmis nuolat vyksta nesusikalbėjimas, nes kitas žmogus negirdi jūsų balso tono ir negali stebėti jūsų kūno kalbos. Toks būdas yra pats blogiausias santykių aiškinimuisi“– sako gyvenimo būdo trenerė Jaya Jaya Maira.

4. Santykių nutraukimas

Kai ateina laikas nutraukti santykius, tai gali būti ir liūdna, ir išlaisvinanti patirtis. Priklausomai nuo to, ar santykiai baigsis draugiškai, jūs ir jūsų partneris gali patirti daug jausmų. Santykių nutraukimas trumpąja žinute gali būti žiaurus, beširdis ir priversti jūsų partnerį pajusti, kad jūs jo negerbiate ir jums nerūpi jo jausmai. Įsivaizduokite, kaip jaustumėtės, jei jūsų partneris nutrauktų santykius tokiu būdu.

5. Sekstingas

Daugelis mano, kad tai yra labai smagu ir leidžia paįvairinti jūsų santykius. Deja, gali tekti dar kartą pagalvoti, ar tai – tikrai gera mintis. Viena yra flirtuoti trumposiomis žinutėmis, ir visai kas kita – siųsti nuotraukas, kuriose esate apsinuoginusi. Žinoma, jūsų partneriui tai tikrai patiks, tačiau nepamirškite, kad su šiuo žmogumi kažkada galbūt išsiskirsite, o jūsų nuotraukos liks jo telefone.

„Problema ta, kad išsiuntus nuotrauką nieko nebegalėsite pakeisti. Negalėsite kontroliuoti, kur šios žinutės nukeliauja, kas jas mato, ir kur jos yra įkeliamos. Pasilikite šias nuotraukas sau ir parodykite jas savo partneriui, tačiau jų nesiųskite telefonu“.

Baigiamosios mintys

Teksto žinutės gali būti puikus būdas poroms bendrauti dienos metu arba kai jie leidžiate laiką atskirai. Vis dėlto, tekstinės žinutės ne visada yra pats geriausias būdas perduoti tam tikrą informaciją. Atsiminkite šias dažniausias klaidas ir jų nedarykite.

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

---