Galvos skausmas gali veiksmingai sugriauti jūsų planus ir paversti jūsų gyvenimą apgailėtinu. Dažnai girdime, kad tai yra slėgio ar oro pokyčių, kuriuos jaučiame, rezultatas. Vaistai yra dažniausiai naudojamas sprendimas, kuris iš tikrųjų nekovoja su skausmo priežastimi. Tačiau jūs galite išsiversti ir be jų.
Skausmas ateina tada, kai mažiausiai to tikimės, visiškai užvaldydamas mus. Dėl to esame pavargę ir nervingi, o tai turi įtakos mūsų pareigoms ir santykiams. Tai ypač erzina, kai turime padaryti svarbių dalykų. Tuomet geriausia naudoti kineziterapeutų naudojamą veiksmingą metodą.
Kodėl man skauda galvą?
Mūsų gyvenimo būdas turi didelę įtaką mūsų sveikatai, o stresas, ypač ilgalaikis, sukelia raumenų įtampą organizme. Taigi nenuostabu, kad mums be aiškios priežasties skauda galvą. Sulėtėjimas ar atsipalaidavimas retai atneša norimą atsipalaidavimo rezultatą. Dėl to tampame dar labiau įsitempę, o galvą skauda vis dažniau ir smarkiau.
Dažniausi galvos skausmo kaltininkai yra kramtymo raumenys, jungiantys žandikaulį su skruostu. Jų dėka galima kalbėti ir valgyti, bet nuo jų taip pat skauda galvą. Taip atsitinka, kai dėl streso ar nervų stipriai suspaudžiate žandikaulį. Tokia nekontroliuojama įtampa veda prie šių raumenų blokavimo.
Kaip atsikratyti galvos skausmo?
Daugelis žmonių sakys, kad jei kramtymo raumenys yra įtempti, jie turi būti atpalaiduoti. Tai gera idėja, tačiau mažai žmonių žino, kaip tai padaryti. Tai geriausiai išmanys profesionalūs dainininkai, kurie reguliariai apšildo veido ir galvos raumenis.
Jei pradėsite masažuoti šiuos raumenis, greitai pastebėsite, kad ne tik išnyks galvos skausmas, bet ir pagerės dikcija. Dėl to galėsite laisviau kalbėti ir iš karto numalšinsite stresą. Kaip kovoti su galvos skausmu? Tiesiog padėkite nykščius po žandikauliu, o likusius pirštus padėkite prie ausies spenelio. Dabar tereikia pajusti po pirštų galiukais įsitempusius raumenis ir švelniai juos paspausti. Po kelių sekundžių atidarykite burną ir toliau laikykite pirštus ant raumenų. Šis galvos skausmo pratimas turėtų trukti apie 10 sekundžių.
Šį metodą verta naudoti kelis kartus per dieną, kad kuo labiau atpalaiduotumėte kramtomuosius raumenis. Taip pat galite naudoti kitą masažo būdą. Uždėkite rodomąjį pirštą už ausies, o vidurinį – prieš ausį taip, kad jie sudarytų raidę „V“. Tada atlikite masažą mažais sukamaisiais judesiais, kurie duos nuostabių rezultatų.