Daugumos mūsų gyvenimas prasideda mylinčioje šeimoje. Tėvai stengiasi savo vaikams duoti viską, ko jiems reikia augant.
Deja, Freddie Figgerso atveju taip nebuvo. Freddie motina jį paliko dar tada, kai jis buvo ką tik gimęs.
„Mano mama mane išmetė kaip šiukšlę“, – sakė Freddie.
„Aš net neturėčiau čia būti“, – pridūrė jis.
Laimei, Nathanas ir Betty Figgersai norėjo įvaikinti Freddie, taigi, jie tapo berniuko globėjais.
Kaip rašoma straipsnyje Freddie Figgerso svetainėje: „Nuostabu, kad galite sutikti tokius žmones, ir vis tiek nepažinti savo biologinių tėvų. Manęs tai niekada nedomino“.
Talentingas ir turintis verslo gyslelę
Dar Freddie vaikystėje paaiškėjo, kad jis yra labai gabus mechanikos srityje. Prieš savo dešimtąjį gimtadienį jis pradėjo ardyti ir surinkinėti 1989 m. kompiuterį, kurį jam padovanojo įtėvis.
Būdamas 12 metų Freddie gavo pirmąjį kompiuterių techniko darbą. Vos po trejų metų jis pradėjo kurti debesų duomenų bazę. Tuo metu Freddie jau dirbo savarankiškai.
Nors Freddie nebaigė koledžo, tačiau sulaukęs pilnametystės jis jau turėjo telekomunikacijų įmonę Figgers Communications.
„Esu Figgers Wireless, 62,3 mln. JAV dolerių vertės telekomunikacijų bendrovės, apie kurią galbūt negirdėjote, įkūrėjas ir generalinis direktorius“, – sakoma viename iš jo „YouTube“ vaizdo įrašų.
Naudingi sprendimai pacientams
Tai – dar ne viskas. Dar būdamas mažas berniukas, Freddie pradėjo kurti prietaisus, kad padėtų savo įtėviui, sergančiam Alzheimerio liga.
Įdėjęs dvipusio ryšio įrenginį ir GPS sekiklį į batus, kuriuos avėjo jo globėjas, Figgersas galėjo nustatyti jo buvimo vietą ir pasikalbėti su juo, kai to reikėjo.
Vėliau Freddie pradėjo kurti prietaisus, kurie padėtų diabetu sergantiems žmonėms.
Kaip jis rašė Facebook: „Diabetas yra rimta visuomenės sveikatos problema, kuri visame pasaulyje artėja prie epidemijos masto. Sergamumas cukriniu diabetu didėja nerimą keliančiu greičiu. Visoje šalyje 1 iš 12 suaugusiųjų serga cukriniu diabetu, o 2 tipo diabetas taip pat tapo dažna vaikų liga“.
„Per ilgai didelės vaistų nuo diabeto korporacijos uždirba milijardus. Galėtume lengvai parduoti savo išradimą bet kuriai medicinos įmonei, bet tai tik padidintų problemą“.
„Turime sprendimą, kuris yra visapusis ir leidžia nuotoliniu būdu valdyti diabetą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Bet svarbiausia yra tai, kad jis prieinamas visiems pacientams“.
Freddie Figgerso pavyzdys yra tikrai įkvepiantis. Tikėtina, kad apie jį išgirsime dar ne kartą.