Penktadienis, 10 sausio, 2025

Naujausi

Mano, kad ji yra „deivės reinkarnacija“. Mergaitė gimė su keturiomis rankomis ir kojomis

Gydytojai, pamatę kūdikį po gimimo, neslėpė nuostabos. Kūdikis gimė su aštuoniomis galūnėmis ir yra sveikos išvaizdos. Mergaitė vadinama gamtos stebuklu, taip pat dievybės reinkarnacija.

Naujagimio galūnės buvo deformuotos

Indijoje tėvais tapo Kareena ir Sanjay, kurie pasveikino šiame pasaulyje nepaprastą vaiką. Kai vėlyvą šeštadienio popietę moteris pajuto gimdymo sąrėmius, ji negalvojo, kad finalas bus toks netikėtas.

Gydytojai iš Šahabado bendruomenės sveikatos centro Hardoi rajone apžiūrėjo ką tik gimusį kūdikį – jis svėrė mažiau nei 3 kg ir buvo visiškai sveikas. Tačiau tėvams buvo sunku susitaikyti su mažylio galūnių deformacija. Apie galimas chirurgines procedūras nieko nežinoma.

Informacija apie neįprasto vaiko gimimą žaibiškai pasklido po pasaulį, o Indijos gyventojai neabejoja, kad kūdikis – Lakšmės įsikūnijimas. Induizme ji yra laimės, turto ir grožio deivė. Paprastai ji vaizduojama kaip jauna moteris su keturiomis rankomis.

Tokios deformacijos pasitaiko dažniau

Šis atvejis nėra pavienis – „The Independent“ žiniomis, 2019 metais Raju Gurjar pagimdė mergaitę su keturiomis kojomis ir trimis rankomis. Moteris buvo laukėsi dvynių ir, be mergaitės, pagimdė visiškai sveiką berniuką.

Žinoma, kad per visą nėštumą jai nebuvo atliktas nė vienas ultragarsinis tyrimas, o tokio vaiko gimimas jai buvo šokas.

Taip pat 2020 metais Indijoje gimė tokia pat mergaitė ir tėvai jai suteikė deivės vardą – Lakšmi Tatma. Su deformuotu brolio dvynio kūnu ją jungė dubuo.

Kas yra polimelija?

Defektas, dėl kurio kūdikiai gimsta su papildomomis galūnėmis, vadinamas polimelija. Tai labai retas apsigimimas, dėl kurio gali išsivystyti deformuotos galūnės, vadinamos „nepaprastomis“.

Priklausomai nuo to, kur yra papildoma galūnė, yra keletas šio genetinio defekto tipų, – pvz., sergant cefalomelija, ant galvos yra antrinė ranka ar koja, o esant notomelijai – ant naujagimio stuburo.

Norint aptikti polimeliją, būtina reguliariai atlikti prenatalinius tyrimus, juolab, kad yra būdų chirurgiškai koreguoti vaisiaus deformacijas motinos įsčiose. Taip pat yra rizikos veiksnių, kurie gali rodyti tikimybę, kad vaikas gims su defektu. Jie apima pvz. motinos diabetą, hiperkoaguliaciją ar sisteminę raudonąją vilkligę (SRV) ar kitas autoimunines ligas.

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

Šį žavingą penktadienį (sausio 10 d.) vienas dangiškas ženklas demonstruoja neprilygstamą meistriškumą tvarkos ir organizavimo srityje, o kitas sužavi kiekvieną savo beribiu patrauklumu!

💫 Smalsaujate apie šiandienos horoskopo įžvalgas, sukurtas būtent jums? 🌟 ♒ Vandenis Ei, Vandenis, tu esi tarsi draugystės wifi - unikaliai universalus ir kažkodėl visada esantis...

6 dalykai, kuriuos reikėtų išmesti iš savo šaldiklio dabar pat

Atlaisvinkite daugiau vietos ir sumažinkite maisto švaistymą, pašalindami nereikalingus produktus. Šaldiklis dažnai lieka pamirštas ir netvarkytas – tai vieta, kurioje lengvai kaupiasi pertekliniai produktai, o...
---