Šeštadienis, 11 sausio, 2025

Naujausi

2 klaidos, kurios gali sugriauti net pačius gražiausius santykius

Neretai pagunda užsidėti rožinius akinius būna didžiulė. Bet ką tai jums suteiks? Dar daugiau skausmo ir nusivylimo…

Išgirdę žodį „meilė“, žmonės mano, kad tai nežemiškas – šventas jausmas. Esą pasitelkusi meilę, pora gali įveikti visas gyvenimo kliūtis. Jei meilė abipusė – du žmonės nugali viską.

<a style=horoskopas" width="1000" height="750" />

Iš pirmo žvilgsnio toks požiūris atrodo visiškai normalus. Žmonėms retai kyla klausimų, regis viskas ir taip aišku, tačiau visgi, kur slypi problema? Tai yra spąstų, vedančių du žmones į aklavietę, pradžia. Tačiau visų pirma pabandykite aptarti du etapus, kurie tikrai sunaikins jūsų sąjungą:

  1. Lūkesčiai

Lūkesčiai – pirmoji įsimylėjimo fazė. Lūkesčiai anksčiau ar vėliau neigiamai paveikia santykių raidą. Ką mes matome priešais save? Ogi nieko. Mes tiesiog daug fantazuojame ir įsivaizduojame. Meilės esmė, kad nėra nieko tikro, viskas išgalvota. Mus žavi tas, kurį piešiame savo mintyse. Sukuriame tam tikrą santykių įvaizdį, sugalvojame tolimesnius įvykius ir pan.

Bet ar galiausiai visa tai nevirsta melu? Manau, jūs irgi ne kartą patyrėte, kad dažniausiai viskas būna visiškai kitaip nei įsivaizdavote. Tiesa, iš pradžių, gal net metus, tiesiog gyvenate pasakoje. Atrodo, kad jūsų laimei nėra ribų. Tačiau rožiniai akiniai pamažu ima erzinti. Negalime jų nešioti visą parą. Nusiėmę juos staiga suprantame, kad prieš mus stovi ne tas, kurį pamilome, o visai kitas žmogus.

Ir nepaisant lyties, mes visada klystame. Moteris tiki, kad jis jai dovanos dovanas visą likusį gyvenimą, juk santykių pradžioje dovanojo. Ir apskritai jis greitai taps milijonieriumi, o ji jį pasirinko tada, kai jis buvo neturtingas.

Ką iš tiesų reiškia skyrybos? Žiauri tiesa, apie kurią niekas nekalba

Vyras tiki, kad jo išrinktoji pati geriausia šeimininkė pasaulyje, kuri rūpinsis juo lyg karaliumi, kasdien pusryčiai į lovą. Juk pirmaisiais mėnesiais ji jį lepino. O jos grožis? Jis niekada neišblės.

Tačiau bėgant laikui paaiškėja, kad visi šie veiksmai buvo tarsi masalas. O kur dar euforijos būsena, kai norisi skrajoti. Bet mes esame suaugę ir suprantame, kad šis periodas negali tęstis amžinai. Dirbame, bendraujame su draugais, giminėmis ir turime kokių nors pomėgių. Fiziškai negalime gyventi kasdienio gyvenimo ir kartu skrajoti.

Taigi, pajuntame nusivylimą, mūsų lūkesčiai lieka nepatenkinti. Pasirodo, partneris nieko net nebandė siekti. Drugeliai pilve iškart nustoja plazdėti, dingsta, ir neketina grįžti.

Kiekvienas turi savo laiko tarpą, bet paprastai jis trunka ne ilgiau kaip trejus metus. Tada žmogui nukrenta rožiniai akiniai ir jis ima matyti tikrovę – arba ištveria, arba pasitraukia.

  1. Reikalavimai

Antras punktas sklandžiai išplaukia iš pirmojo. Ką daryti, kai nusiviliame savo lūkesčiais? Teisingai, mes pradedame keisti partnerį patys. Esą, tau užtenka to, ką turi, ir nenori uždirbti daugiau? Ne, mano planuose tu daug uždirbantis vyras ir dėl tavęs savo planų neketinu keisti. Eik ir dirbk.

Atrodo, lyg kažin kas pakeičia mylimą žmogų. Vieni visiškai atsisako savo pažadų, o kiti nesuvokia, kad patys nupiešė tokį santykių paveikslą. Šiame santykių etape prasideda tikras chaosas.

Laikas bėga ir nesinori imti, ir nutraukti santykius. Argi tai teisinga? Aplinkiniai dar pamanys, kad aš esu koks vėjavaikis. Taigi, du žmonės pradeda vienas kitą „remontuoti“.

Išsyk išrinktajam įbrukamas kažin koks mentalinis sąrašas, kuriame nurodytos jo klaidos ir trūkumai. Regis, jiems visiškai niekas nepatiko. Jų santykiai rėmėsi tik abipuse simpatija. Nors kas kurstė tą simpatiją, išskyrus primityvius instinktus? Natūralu, kad kyla konfliktų. Lieka rinktis arba kentėti, arba skirtis. Apie laimę nėra nė kalbos.

Kaip nepadaryti klaidos?

Viskas labai paprasta, reikia suaugti. Ir kalbama ne apie metus pase, o apie brandą galvoje. Derėtų suvokti, kad santykiai ne tik meilė ar aistra, tai kažkas daugiau. Visos aštrios emocijos išblės – tai mokslinis faktas. Juk mums to reikia tik vaiko sukūrimo ir išsaugojimo stadijoje. Gamtai nerūpi visa kita.

Bet visgi esame racionalios būtybės. Mums nebereikia galvoti tik apie instinktus. Šeima yra kažkas daugiau, tvirtas gyvenimo pagrindas. O ar porą gali sieti stiprus ryšys, jei juos sieja tik instinktas?

Pamažu artėjame prie reikšmingos išvados. Norėdami sukurti stiprią ląstelę, turite analizuoti ir užmiršti apie rožinius akinius. Atsakykite sau, ar esate tinkami vienas kitam tokie, kokie esate.

Tikėtina, jūs žavitės daugybe žmonių, net žvaigždėmis ar populiariais atlikėjais. Tačiau juk suprantame, kad tai yra laiko švaistymas. Tarp mūsų nėra nieko bendro. Taip turėtume mąstyti ir tikrame gyvenime.

Kad poros santykiai nenutrūktų ir būtų tvirti, derėtų patikrinti suderinamumą. Jei moteris rengiasi stilingai, naudoja brangią kosmetiką ir rūpinasi savo figūra, vargu ar jai bus įdomus vyras nutrintomis kelnėmis suplyšusiais keliais. Net jei per stebuklą tarp jų blykstelėtų aistra. Jie tiesiog nepajėgs sukurti darnaus ryšio, mat abu skirtingai suvoks pasaulį.

Kas kita, jei vyras pats yra stilingas ir rūpinasi savimi. Ir finansinė gerovė visai nesvarbi. Jų pomėgiai ir gyvenimo būdas jau įpareigoja vienas kitą. Jie tarsi atitiks vienas kitą. Kai baigsis pirminė euforija, jiems nebus nuobodu. Mat jie turi kažką bendro.

Tai vienas iš milijono pavyzdžių. Egzistuoja galybė kitų. Tačiau principas vienas ir tas pats… Nieko daugiau. Pažinkite save, analizuokite, rinkitės.

Jei įtrauksite smegenis į kūrimo procesą, pradėsite žvelgti į pasaulį kitomis akimis. Žinoma, pagunda užsidėti rožinius akinius yra didelė. Bet ką tai jums atneš? Dar daugiau skausmo ir nusivylimo. Galvokite du žingsnius į priekį. Susižavėkite, bet nefantazuokite.

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

---