Šeštadienis, 11 sausio, 2025

Naujausi

5 priežastys, kodėl po vedybų išsivysto depresija

Susituokti ketinanti mergina ir vaikinas, ruošdamiesi šventei, yra devintame danguje. Jie galvoja, kaip jiems bus gera kartu, kaip jie gyvens, leis laiką. Įsimylėjėliams atrodo, kad santuokoje jie bus laimingi, kad niekas negali sugadinti jų nuotaikos. Tačiau praktikoje viskas vyksta visiškai kitaip.

Susituokę vyras ir moteris supranta, kad nepatiria džiaugsmo, kurio tikėjosi, kad nenori įsirengti savo namų, kurti juose jaukumo. Ką daryti tokioje situacijoje? Viskas priklauso nuo priežasties, kodėl naujai sukurta šeima taip jaučiasi.

Santuoka yra pradžia, o ne pabaiga

Vyras ir moteris visą savo dėmesį gali sutelkti į vestuves, į pačią šventę. Tokiu atveju jie visą savo laiką skirs pasiruošimui šiam džiaugsmingam įvykiui, visi jų pokalbiai bus tik apie vestuvių organizavimą.

Pasibaigus šventei jauna pora supras, kad neturi apie ką diskutuoti, kad neturi nieko bendro. Jei po šventės paaiškėjo, kad partneriai neturi ką veikti kartu, tuomet reikėtų išsikelti naujus tikslus. Jie turi būti rimti. Pavyzdžiui, pora gali siekti nusipirkti automobilį, susilaukti vaiko, keliauti po pasaulį.

Pinigų trūkumas

Vestuvės gali atsipirkti dovanomis iš svečių, įteiktais pinigais. Tačiau taip būna ne visada. Jaunavedžiai gali pastebėti, kad visus pinigus išleido šventei, net įsiskolino, norėdami šventės. O medaus mėnesiui pinigų nebeliko.

Šios situacijos galite išvengti, jei atidžiai apsvarstysite svečių sąrašą. Nekvieskite daugybės draugų, giminaičių. Taip, jei bus daug žmonių, tada ir dovanų galėsite gauti pakankamai. Tačiau nėra garantijos, kad viskas taip susiklostys: kai kurie svečiai gali ateiti tuščiomis rankomis. Reikia realiai įvertinti savo finansines galimybes, o ne išleisti visus pinigus šventei.

Vestuvių magija neturėtų susukti galvos

Kai susituokia moteris ir vyras, jie vienas kitam duoda pažadą visada būti kartu, nesiginčyti ir nesiskirti. Tačiau po vestuvių ne viskas klostosi idealiai: partneriai pradeda pyktis dėl kiekvienos smulkmenos, bet kokia proga ginčijasi. Partneriai neturėtų būti naivūs. Jie turi suprasti, kad metrikacijos skyriuje duoti pažadai tėra ritualas. Jie turėtų išmokti derėtis, ieškoti kompromisų ir nesitikėti, kad jų gyvenimas bus idealus. Geriausia, jau prieš vestuves pagyventi kartu, kad būtumėte tikri, jog su šiuo žmogumi ir norite praleisti visą likusį gyvenimą.

Žmona taip pat yra moteris

Po vestuvių moteris gali pradėti nuobodžiauti. Ir tai atsitinka tuo atveju, jei jauna žmona patenka į griežtus rėmus, vis dar taikomus žmonoms: atsisako susitikti su draugais, lankytis grožio salonuose. Ji atsiduoda namų gyvenimui, rūpinasi savo vyru. Gerai, jai moteris to nori ir tai jai tinka. Bet jei ne, neverta to daryti. Jaunoji neturėtų pamiršti, kad ji gali turėti savo gyvenimą, kad gali turėti savo verslą, užsiėmimus. Moteris gali eiti pas gimines, lankytis grožio salonuose. Visa tai jai bus naudinga ir reikalinga – kaip ir vyrui, kuris po vestuvių neturi užmiršti savo draugų ir pomėgių. Po vestuvių pomėgiai neturi tapti bendri.

Sužadėtuvių žiedas yra priežastis padidinti savo apetitą

Po vestuvių kai kurios merginos pradeda priaugti svorio. Reikalas tas, kad jų mityba keičiasi. Moteris dažnai pradeda gaminti tai, ką mėgsta pati ir jos vyras. Ji nebegalvoja apie vestuves – jos jau praėjo, taigi ir į suknelę „tilpti“ nereikia.

Kad taip nenutiktų, kad nenukentėtų merginos figūra, po vestuvių jai nereikia keisti mitybos įpročių. Kartu su partneriu jai reikia susitarti dėl produktų, kurie bus perkami, dėl patiekalų, kurie bus gaminami. Žinoma, reikėtų numatyti laiko ir sportui, kad būtų galima kuo ilgiau išsaugoti jaunystę, grožį ir sveikatą.

Po vestuvių svarbu neužmiršti kalbėtis ir kartu su partneriu spręsti problemas. Jei jus kamuoja prasta nuotaika, tai – normalu. Ieškokite sprendimo kartu su partneriu. Reikia imtis reikiamų priemonių, užmegzti santykius ir išgelbėti santuoką nuo neišvengiamos griūties.

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

---