Romantiški santykiai yra tai, kas daro žmogų laimingą. Ši nuomonė egzistuoja visuomenėje ir ji nėra klaidinga. Žmonės tiki, kad vienatvė gadina žmogaus gyvenimą, kad jam tikrai reikia pagalbos ieškant sielos draugo. Dažnai draugai gali pradėti reklamuoti vienišių savo bičiuliams, norėdami, kad ir šis susirastų antrąją pusę.
Tačiau esmė ne priešingos lyties atstove, o pačiame žmoguje. Ar jis iš tikro ieško partnerio? Asmuo gali vengti santykių, prisirišimo. Yra keletas požymių, kad būtent taip ir yra.
Nepriklausomybės troškimas
santykiai.jpg" alt="" width="1171" height="830" />
Tai pasireikš visose srityse. Žmogus stengsis užsidirbti sau pragyvenimui, kad iš nieko neprašytų pinigų. Visas savo problemas jis išspręs be pašalinės pagalbos, o tai savaime nėra blogai, bet ne visada.
Kartais jis bus smulkmeniškas iki negalėjimo: žmogus susirgs, neturės jėgų nueiti į vaistinę ir nusipirkti vaistų, bet niekam to nesakys ir neprašys pagalbos. Jis suras kitą būdą įsigyti vaistų, pavyzdžiui, užsisakys jų pristatymą į namus, išleis tam pinigus.
Jis nesigailės šių priemonių, nes manys, kad nepriklausomybė, prieraišumo nebuvimas yra daug brangesnis.
Pasimatymų metu jokių emocijų
Pastaruoju atveju asmuo, kuris bijo santykių, periodiškai eis į pasimatymus. Bet kartu jis liks šaltas, abejingas. Jis neatsivers tam, su kuriuo susitiks, daug nekalbės apie save.
Jis tiesiog mėgausis vakaru, o tada bandys pamiršti tą, su kuriuo kalbėjosi. Atsisakymas vykti į kitus pasimatymus bus nurašytas dėl prastos sveikatos, užimtumo darbe. Tačiau priežastis bus ne tame, o tame, kad jis tiesiog nenori jokių santykių.
Nuovargis nuo partnerio
Jei taip atsitiks, jei žmogus vis dėlto nusprendė tęsti bendravimą po pasimatymo, jis su juo nebus ilgą laiką. Individas nekels skandalų, konfliktų.
Jis tik atidės kiekvieną susitikimą, prašys atidėti bet kokius renginius, į kuriuos kviečia partneris. Taip jis demonstruoja, kad pavargo nuo poreikio rodyti jausmus, parodyti savo meilę, kurios dažniausiai nepatiria.
Santykių baimė yra kažkas, kas neatsiranda netikėtai. Asmuo turi rasti ir pašalinti jo priežastį. Tik tada jis gali rasti asmeninę laimę.