Kartais metant svorį tenka pastebėti, kad svoris nustoja kristi. Nesustokite pusiaukelėje: keli patarimai tikrai padės jums pasiekti trokštamų rezultatų. Taigi, ką daryti, jei svoris lieka toks pat arba pradeda augti?
Apsilankykite pas gydytoją
Kartais svoris nekrenta dėl tam tikrų sveikatos problemų, todėl vertėtų apsilankyti pas gydytoją. Gali būti, kad sutriko medžiagų apykaita arba skydliaukės veikla. Gydytojas įvertins jūsų sveikatos būklę ir paskirs gydymą, kuris padės siekti pageidaujamų rezultatų. Atminkite, kad neįmanoma savarankiškai nustatyti diagnozės neatlikus reikalingų tyrimų, todėl neužsiimkite savigyda.
Valgykite daugiau daržovių
Vasarą ir rudenį dažniausiai valgome pakankamai daržovių, tačiau žiemą ir pavasarį dažniausiai renkamės kitus maisto produktus, kurie yra gerokai kaloringesni. Daržovėse gausu maistinių medžiagų ir skaidulų, todėl jas būtina įtraukti į reguliarų mitybos racioną. Mitybos specialistai pataria valgyti daugiau lapinių salotų, agurkų, pomidorų ir saldžiųjų paprikų.
Sportas ir tinkamas požiūris į jį
Jei vis dar nesportuojate, vertėtų apsilankyti sporto salėje. Pakankamas fizinis aktyvumas turėtų tapti jūsų nauju įpročiu. Labai svarbu ir tai, kad po treniruotės nevalgytumėte saldumynų ir kitų menkaverčių maisto produktų, kurie paprasčiausiai „nubrauks“ jūsų pasiekimus.
Įprasto gyvenimo būdo pokyčiai
Kartais svorio metimo sunkumai yra susiję su kasdienybės monotonija. Pasirūpinkite, kad jūsų laisvalaikis taptų turiningesnis ir įdomesnis. Tai suteiks jums daugiau motyvacijos siekti užsibrėžtų tikslų.
Maisto dienoraštis
Kartais svorio metimo sunkumai yra susiję su ganėtinai elementariais dalykais: paprasčiausiai manome, kad suvalgome mažiau nei iš tiesų. Būtent todėl vertėtų „dokumentuoti“ kiekvieną suvalgytą maisto produktą, o vėliau atlikti analizę. Tikėtina, kad labai greitai išsiaiškinsite, ką galima kaltinti dėl svorio metimo sunkumų.