Penktadienis, 10 sausio, 2025

Naujausi

Neskubėkite švirkštis botokso: turime geresnę idėją

Nasolabialinės raukšlės yra veido linijos, besitęsiančios nuo nosies kampo iki burnos kampučių. Kiekvienas jas turime nuo gimimo. Jos ypač gerai pastebimos kai šypsomės. Metams bėgant šios linijos tampa gilesnės ir aiškiai matomos net tada, kai veidas visiškai atsipalaidavęs. Nors šios raukšlės yra dažnos šypsenos rodiklis, vis tiek dažnai norima atsikratyti nasolabialinių raukšlių.

Žinoma, galite kreiptis į specialistus. Dabar kaip niekad yra toks platus įvairių procedūrų pasirinkimas! Tačiau ne visi gali jas sau leisti. O pigių injekcijų pasekmės dažnai būna apgailėtinos. Neskubėkite nusiminti, yra ir kitas būdas – išlyginti raukšles pačiai. Straipsnyje rasite efektyviausius nasolabialinių raukšlių išlyginimo būdus namuose. Žinoma, nors priemonės yra pigios, jums reikės daugiau laiko ir kantrybės.

Kaip namuose atsikratyti nasolabialinių raukšlių

Gimnastika veidui

Šį pratimų rinkinį sugalvojo vokiečių plastikos chirurgas Reinholdas Benzas. Dėl paprastų pratimų rinkinio sustiprėja veido raumenys. Jaunystei pratęsti pakanka vos 10–15 minučių per dieną. Šis kompleksas nukreiptas į sritį aplink burną.

1. Sudėkite lūpas į vamzdelį ir ištieskite jas taip, tarsi tartumėte garsą „Vo“. Grąžinkite lūpas į pradinę padėtį, tada pakartokite judesį dar 10–15 kartų.

2. Atsistokite prieš veidrodį ir pradėkite vardyti balses. Stenkitės tai padaryti kuo išraiškingiau, naudodami visus raumenis.

3. Plačiai atverkite burną, uždenkite dantis lūpomis. Suapvalinkite ir suveržkite lūpas, palaikykite kelias sekundes ir atsipalaiduokite.

4. Sukandę dantis pradėkite kuo stipriau šypsotis 10 sekundžių. Atpalaiduokite raumenis. Pakartokite 20 kartų.

5. Kvėpuokite per burną, išpūskite skruostus. Laikykite 10 sekundžių, tada lėtai išleiskite orą. Tada pradėkite traukti orą iš vienos žando pusės į kitą, po vieną išpūsdami skruostus. Atlikite 10–15 pakartojimų kiekvienam pratimui.

Veido gimnastiką reikia daryti kasdien. Netrukus pastebėsite, kaip raukšlės lygėja. Kuo anksčiau pradėsite, tuo geresnis bus rezultatas. Nenutraukite mankštos net pasiekę tikslą.

Kaukė nuo nasolabialinių raukšlių

Liaudies priežiūros produktai jau seniai įsitvirtino kaip gana veiksmingi. Todėl pabandykite pasigaminti naminę kaukę, kuri padės sumažinti mimikos raukšles. Naudokite ją tris kartus per savaitę, kad oda galėtų pailsėti.

Į puodą sudėkite 15 lauro lapų ir užpilkite 30 ml karšto vandens. Uždėkite ant silpnos ugnies ir virkite 3–5 minutes po užvirimo. Gautą sultinį nukoškite ir leiskite visiškai atvėsti.

Atskirame dubenyje išplakite 3 kiaušinio baltymus, supilkite 1 valg. š. alyvuogių aliejaus ir nuoviro, įpilkite 10 g deginto alūno ir gerai išmaišykite. Šiuo produktu suvilgykite marlės gabalėlį ir tepkite jus varginančias vietas. Kad kaukė neslystų, pritvirtinkite ją tvarsčiu. Pašalinkite po 40–50 minučių.

Šalčio poveikis

Raukšlių streso terapijai jums reikės vaflinio rankšluosčio ir stiklinės ledinio vandens. Sudrėkinkite audinio kampą vandeniu ir trinkite veidą. Įsitikinkite, kad rankšluostis visada šaltas. Kiekvieną raukšlę reikia patrinti bent 50 kartų.

Yra ir paprastesnis būdas. Įvyniokite ledo kubelį į minkšto, laisvo audinio gabalėlį ir braukite išilgai raukšlių, kiekvienai skirdami po 15–20 sekundžių. Tai geriau daryti gulint, visiškai atpalaidavus veido raumenis.

Geriausia naudoti visus metodus kartu. Tuo pačiu metu nepamirškite apie pagrindinę odos priežiūrą. Skirkite daugiau dėmesio savo veidui ir galėsite pergudrauti laiką. Būkite sveiki ir gražūs!

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

Šį žavingą penktadienį (sausio 10 d.) vienas dangiškas ženklas demonstruoja neprilygstamą meistriškumą tvarkos ir organizavimo srityje, o kitas sužavi kiekvieną savo beribiu patrauklumu!

💫 Smalsaujate apie šiandienos horoskopo įžvalgas, sukurtas būtent jums? 🌟 ♒ Vandenis Ei, Vandenis, tu esi tarsi draugystės wifi - unikaliai universalus ir kažkodėl visada esantis...

6 dalykai, kuriuos reikėtų išmesti iš savo šaldiklio dabar pat

Atlaisvinkite daugiau vietos ir sumažinkite maisto švaistymą, pašalindami nereikalingus produktus. Šaldiklis dažnai lieka pamirštas ir netvarkytas – tai vieta, kurioje lengvai kaupiasi pertekliniai produktai, o...
---