Šiandien žmonės eikvoja itin didelius savo gyvybinės energijos kiekius vien tam, kad išgyventų darbo dieną ar prisitaikytų prie to, kas vyksta aplink juos.
Todėl jei nėra iš kur šios energijos pasikrauti – rezervas labai greitai ir nepastebimai ištuštėja. Tai tarsi kvėpavimas po vandeniu – tam, kad išgyventumėte reikia kartas nuo karto sugrįžti į paviršių ir papildyti deguonies atsargas.
testas" width="1000" height="667" />
Energijos rezervo ištuštėjimas paverčia žmones mieguistais, silpnais, prastos nuotaikos, išsekusiais ir pervargusiais. Dėl to gali atsirasti ir įvairių ligų, kurios dar labiau sumažins gyvenimo kokybę.
Anksčiau kai kurie psichologai bandė pasipelnyti iš šios žmonių problemos – buvo sukurti „energijos akumuliatoriai“, kurie tariamai padidindavo žmogaus energijos lygį. Žinoma, tokie stebuklingi prietaisai neveikė, ir galiausiai šią „technologiją“ sugalvojęs psichologas buvo pasodintas į kalėjimą už apgavystę.
Bet gyvybinės energijos pasipildyti tikrai galima, bet ne su specialiais akumuliatoriais. Ilgą laiką psichologai ieškojo išeities, ir pagaliau ją atrado!
Rūpestis ir ambicija
Pirmas būdas pasikrauti taip visiems reikalingos gyvybės energijos yra pasirūpinti silpnesniais už save. Antras būdas – būti ambicingu, nuolat turėti tikslą ir jo siekti. Žinoma, šie tikslai turi būti įgyvendinami ir pradžioje jie turi būti labai nedideli, tai suteiks motyvacijos judėti pirmyn.
Kokie tikslai galėtų būti? Susitvarkyti drabužių spintą ar visus namus, numesti kilogramą svorio, pataisyti sugedusį prietaisą namuose, išmokti keletą frazių kita kalba. Paprasčiausiai reikia kasdienę veiklą paversti tikslais – tai leis pasikrauti teigiama energija.
Tai du labai paprasti, bet tuo pačiu ir labai veiksmingi būdai pasikrauti teigiama gyvybine energija. Tai jums padės išgyventi ir sunkias akimirkas, kuomet atrodo, kad daugiau niekada virš galvos nešvies saulė.