Penktadienis, 10 sausio, 2025

Naujausi

Natūralios trąšos braškėms: uogos bus be galo skanios

Žydėjimo metu braškėms reikia daug įvairiausių naudingų medžiagų, kad uogos užaugtų skanios, tačiau tam nereikia pirkti įvairiausių brangių trąšų sodininkystės parduotuvėse. Šiame straipsnyje pateiksime jums natūralių ir nesunkiai pasigaminamų trąšų receptą braškėms.

Visų pirma, prieš laistant braškes trąšomis, yra rekomenduojama supurenti žemę. Tai leis trąšoms greičiau pasiekti braškių šaknis ir geriau įsisavinti medžiagas. Be to, braškių žydėjimo metu jos turi būti gerai laistomos.

Trąšos iš dilgėlių

Susmulkinkite dilgėles ir sudėkite jas į didelį kibirą ar statinę. Tuomet užpilkite vandeniu ir leiskite pastovėti 7 dienas.

Mielių trąšos

100g mielių sumaišykite su 100g cukraus ir tuomet užpilkite 3l vandens. Palikite vandenį su mielėmis pastovėti 10 dienų. Jei norite pagreitinti procesą, pilkite šiltą vandenį – maždaug 35°C temperatūros.

Kibirą ar kitą indą su mišiniu palikite šiltoje vietoje, pavyzdžiui, šiltnamyje. Prieš naudojimą trąšos turi būti skaidrios.

Trąšos iš duonos

Į maždaug 5l kambario temperatūros vandens įdėkite sausos, išdžiūvusios duonos, leiskite pastovėti 3 dienas.

Natūralių trąšų receptas:

Kai dilgėlių, mielių ir duonos trąšos yra paruoštos naudoti – į naują kibirą įpilkite po litrą kiekvienų trąšų. Iš viso gausite 3 litrus.

Tada šį mišinį praskieskite vandeniu, santykis turi būti 1:8, tai reiškia, kad turite įpilti apie 24l vandens.

Po kiekvienu braškių krūmu pilkite po 1l trąšų.

Pakartokite tręšimą, kai braškės pradeda žydėti.

Linkime gero derliaus!

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

Šį žavingą penktadienį (sausio 10 d.) vienas dangiškas ženklas demonstruoja neprilygstamą meistriškumą tvarkos ir organizavimo srityje, o kitas sužavi kiekvieną savo beribiu patrauklumu!

💫 Smalsaujate apie šiandienos horoskopo įžvalgas, sukurtas būtent jums? 🌟 ♒ Vandenis Ei, Vandenis, tu esi tarsi draugystės wifi - unikaliai universalus ir kažkodėl visada esantis...

6 dalykai, kuriuos reikėtų išmesti iš savo šaldiklio dabar pat

Atlaisvinkite daugiau vietos ir sumažinkite maisto švaistymą, pašalindami nereikalingus produktus. Šaldiklis dažnai lieka pamirštas ir netvarkytas – tai vieta, kurioje lengvai kaupiasi pertekliniai produktai, o...
---