Sekmadienis, 19 sausio, 2025

Naujausi

Kaip pašalinti neigiamą energiją, naudojant žolelių arbatą

Neigiama energija yra labai pavojinga. Tai gali sukelti baimes, neužtikrintumą ir neigiamas mintis. Pasirodo, kad atsikratyti blogos energijos antplūdžio galite ir žolelių arbatos pagalba.

Mūsų gyvenime yra daug neigiamos energijos šaltinių. Anksčiau mes kalbėjome apie tai, kaip galite apsisaugoti nuo neigiamos įtakos. Esmė yra tame, kad tai ne visada pavyksta, todėl kartais mes save užkrauname kažkuo tai blogu ir mes patys to net nežinome. Jei kažkas jus nuliūdino arba privertė sunerimti ar net išsigąsti, pasidarykite arbatos užpilą pagal toliau aprašytą receptą.

Kokie komponentai reikalingi tokiam arbatos užpilui padaryti

Valerijonas. Jis auga pievų žemumose, miško pakraščiuose, krūmų tankmėse ir pelkėse. Arbatai naudojama augalo šaknis. Tai ramina ir pagerina savijautą, ir palengvina savijautą nuo neigiamų emocijų.

Raudonėlis. Suteikia žmogui jėgų ir padeda kovoti su nemaloniais prisiminimais. Auga pievose, laukuose ir miško pakraščiuose. Naudinga viršutinė augalo dalis – stiebai ir žiedai. Raudonėlis gerai auga namuose ar darže.

Jonažolė. Augalas geltonais žiedeliais. Tai nepaprastai naudingas žmogui augalas, nes suteikia jėgų, padeda ilgiau išlikti aktyviam. Renkama viršutinė stiebo dalis – žiedai ir ploni stiebeliai.

Dilgėlė. Dilgėlė auga visur. Naudingiausia jos dalis yra jauni lapai. Ji padidina imunitetą ir padeda pagreitinti medžiagų apykaitą. Tai itin naudingas sudėtinis daugelio arbatų ar sriubų komponentas.

Liepų žiedai. Šis medis auga daugelyje vietų. Liepų žiedai yra nepaprastai naudingi ir padeda pažaboti senėjimo procesą. Pabandykite liepų žiedų prisiskinti iki kitų metų, nes šis augalas yra labai svarbus mūsų organizmui.

Ankstyvasis šalpusnis. Šio augalo lapai malšina skausmą ir uždegimą. Šalpusnis gerai auga ir namų sąlygomis.

Šalavijas. Auga atvirose vietose, kalvų šlaituose, miško pakraščiuose. Labai svarbu nupjauti tik tuos stiebus, ant kurių pražydo apatiniai žiedai, o viršutiniai dar ne. Ši žolė skinama vasarą ir rudenį.

Ramunėlė. Vaistines ramunėles galima sodinti namuose arba jų rasti laukuose ir pakelėse. Nupjaunami tik žiedynai. Ramunėlės skatina greitą žaizdų gijimą, malšina spazmus ir edemas.

Eukalipto lapai, čiobrelių žolė ir Aleksandrijos lapai taip pat gali būti naudingi, bet nėra privalomi.

Kaip tinkamai paruošti arbatos užpilą

Būtina išdžiovinti surinktas vaistažoles, sumalti jas ir užpilti šio mišinio 8-10 šaukštus vienu litru karšto vandens. Reikia palaukti, kol gautas mišinys pastovės bent porą minučių, tada vėl viską reikia užvirti. Kad arbata gautųsi veiksminga, reikia leisti jai pastovėti 3–4 valandas.

Reiktų gerti du šaukštus tris kartus per dieną ir taip dvi savaites. Šis arbatos užpilas yra labai naudingas tiems, kurie nori atsikratyti neigiamos energijos, nuovargio, negatyvių minčių, blogų prisiminimų, lengviau išgyventi išsiskyrimą.

Ekspertai taip pat pažymi, kad net jei ir neturėtumėte poros siūlomų komponentų, šis užpilas vis tiek išliks labai naudingas ir efektyvus asistentas kovojant su neigiama energija.

Ekspertai pažymi, kad daug stebuklingų žolelių taip pat galima auginti namuose ant palangės. Visai nebūtina kažkur eiti ir rinkti žoleles pievose ir laukuose. Nenuvertinkite gamtos jėgos, kuri padės jums tapti stipresniems ir atsikratyti neigiamų emocijų.

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

---