Mintys ir jausmai gali sukelti ir sėkmę, ir nesėkmę. Užprogramavę save sėkmei, lengviau pasieksite savo tikslus ir uždavinius. Tačiau ne visada įmanoma mąstyti pozityviai. Tie, kuriems atsibodo problemos, pirmiausia turėtų atsikratyti minčių, kurios neišvengiamai sukelia problemas.
Kiekvienas žodis, net jei jis nėra tariamas garsiai, yra savęs programavimo įrankis. Jei manote, kad nieko neišeis, abejojate savo sugebėjimais ir bijote ateities, tada problemos neišnyks iš gyvenimo, o augs kaip sniego gniūžtė. Ekspertai rekomenduoja sužinoti, kokios mintys gali užprogramuoti pasąmonę nesėkmėms ir ligoms, atimti laimingą dabartį ir ateitį. Reikia atsikratyti tokių minčių, kad sėkmė nenusigręžtų, viskas kiltų aukštyn ir gyvenime vyktų teigiami pokyčiai.
Kokios mintys užprogramuoja pasąmonę ligoms ir problemoms
Baimė yra natūrali kiekvieno žmogaus reakcija į pavojų, tačiau jei visada pagalvosite, kas sukelia kančią, galite tyliai užprogramuoti savo sąmonę taip, kad gyvenime neliktų vietos teigiamiems įvykiams. Ko turėtumėte atsisakyti, kad nustotumėte priklausyti nuo savo baimės ir nežinomybės?
1. Pavydžios mintys.
Pavydo galia pažeidžia vidinę harmoniją, sugadina žmogaus energijos pusiausvyrą ir pritraukia bėdas. Tie, kurie negali atsisakyti pavydo, dažnai patiria gyvenimo sunkumų pakeliui į asmeninę laimę. Pavydas nesuteikia vystymosi, o tik pagreitina asmenybės sunaikinimą, paveikdamas ne tik nuotaiką, bet ir savijautą. Pavydūs žmonės sensta greičiau ir dažniau kenčia nuo įvairių negalavimų, įskaitant lėtines ligas, kurias sukelia biolauko sunaikinimas.
2. Mintys apie baimes.
Kiekvienas iš mūsų galime patirti baimę, ir tai yra visiškai normali reakcija. Bėdos prasideda, jei nuolat galvojate apie tai, kas baisu, negalvodamas apie pasekmes. Baimė atima iš jūsų vidinę šerdį, energiją ir pozityvumą. Tie, kurie bijo, nesugeba gyventi laimingai ir užmegzti darnius santykius. Bioenergijos specialistai rekomenduoja priimti savo baimes, kad būtų lengviau su jomis susidoroti. Neigimas tik pablogins situaciją ir neleis jums būti laimingam.
3. Neapibrėžtumo mintys.
Visi gali abejoti savimi, tačiau nuolat bijoti visko, kas nauja, yra pavojinga tiek sveikatai, tiek būsimai sėkmei. Netikrumas sukelia baimes, kurios anksčiau ar vėliau gali sukelti dar didesnę nesėkmę. Didžiulis vidinės energijos kiekis yra švaistomas netikrumui, kurio nėra kuo užpildyti, ir tokia padėtis kiekvieną dieną verčia mus atsisakyti naujų perspektyvų. Padidėjęs savęs vertinimas ir teigiami teiginiai gali padėti išspręsti nesaugumą.
4. Mintys apie apmaudą.
Kartais nuoskaudos išlieka ilgą laiką, o tiems, kurie nemoka atleisti, laikui bėgant atrodo, kad visas pasaulis yra prieš juos. Neužbaigtumo, nepasitenkinimo ir degančio apmaudo jausmas valgo iš vidaus, todėl sunku džiaugtis, vystytis ir džiaugtis gyvenimu. Tokios mintys yra pasąmonės programa, vedanti tik į regresiją. Laikui bėgant, apmaudas gali virsti pykčiu, ir žinoma, kad pyktis yra nuolatinių bėdų šaltinis.
5. Palyginimai mintimis.
Pasiekti asmeninę gerovės kartais būna sunku, tačiau jei pasirinksite savo asmeninį kelią į sėkmę, tada anksčiau ar vėliau galėsite pagauti sėkmę už uodegos. Jei mintyse lyginti save su aplinka nėra jums palanku, tai savęs naikinimo programa bus paleista labai greitai. Negalite tapti sėkmingu ir laimingu žmogumi, jei nuvertinate savivertę ir kiekvieną dieną dvasiškai prarandate save.
Daug kas priklauso nuo minčių ir emocijų, todėl taip svarbu išmokti įveikti vidines baimes, kurios sulėtina vystymąsi ir nieko gero nežada. Kiekviena mintis turėtų judėti į priekį ir netapti neįveikiama kliūtimi kelyje į laimingą gyvenimą, pripildytą teigiamų pokyčių.