Žmonės gali meluoti apie bet ką. Amžių, požiūrį į gyvenimą, darbą – kodėl gi ne? Tačiau nė vienas iš mūsų nenori santykių, pagrįstų melu, todėl tiesiog viską sutvarkykime. Visada sakykime tiesą.
Kai galvojame apie potencialų partnerį, tai sąmoningai arba ne, mintyse sudarome savybių sąrašą, kurį norime pamatyti savo išrinktajame.
Sąžiningumas, intelektas ir humoro jausmas – to nori visi. Taip pat darbo sritis, kūno forma, maisto skonis… Šis pasirinkimas gali trukti neribotą laiką.
Tačiau, sudarant šiuos „sąrašus“, svarbu savęs paklausti, kiek šių gerųjų savybių galime turėti mes patys.
Kodėl tai yra tikslinga daryti? Nes traukos dėsnis sako, kad mes negalime pritraukti to, ko negalime patys duoti. Kai mes susitvarkome savo teritoriją, tik tada esame pasirengę susitikti su žmogumi, kurį norime įsileisti į savo erdvę.
Kada nuspręsite susitikti su naujais žmonėmis ir išeisite į pasimatymus, susikoncentruokite ties savo savybėmis, kurias tikitės rasti kitame žmoguje. Tokiu būdu būsite sąžiningi tiems, su kuriais bendrausite. Tai taip pat parodys, kad esate įsikūnijimas to, ko pats ieškote.
Jei norite atvirumo, būkite pažeidžiami
Teoriškai tai, kas daro jus unikaliu, labiausiai patiks jūsų „tikslinei auditorijai“. Pažvelkite į savo vidų ir sužinokite, kas domina žmonių tipą, kurį norite sužavėti.
Tiesiog nepamirškite, kad pažeidžiamumas yra būtina artumo sąlyga.
Jei ieškote nepaviršutiniško žmogaus, neužsiciklinkite ties išvaizda
Daugelis iš mūsų turi nesubrendusių princo ar princesės fantazijų, pagrįstų profesionalia fotografija su geru apšvietimu ir idealiu rakursu. Tačiau kai susitinkame su žmonėmis realiame gyvenime, mes atrodome šiek tiek kitaip. Atkreipkite visą dėmesį į tai, kas paslėpta žmogaus viduje.
Jei jums svarbus susidomėjimas, užduokite klausimus
Kiek kartų susitikote su kuo nors, o po to klausėtės valandos trukmės monologo? Nebūkite vienas iš tokių nuobodų. Užduokite klausimus ir parodykite susidomėjimą. Mes visi mėgstame kalbėti apie save, tačiau santykiuose būtinas abipusiškumas. Jei taip neatsitinka, žmogus praranda susidomėjimą, jausdamas, kad juo nesidomima.