Sheron dirbo vaistininke ir, kai išėjo į pensiją, nusprendė pasukti savo gyvenimą visiškai nauja linkme. Pensininkė nusipirko nedidelį namelį ant ratų, kuris tapo jos nuolatiniais [-[0]-] . „Teardrop“ namelio modelis buvo populiariausias 60-aisiais, tačiau pastaruoju metu jis vėl populiarėja.
Tai ne tik pigus būdas keliauti, bet ir puiki alternatyva namas. Jei nenorite būti priklausomas nuo elektros, galite turėti saulės kolektorius ar mažas vėjo jėgaines. Sharon ištisus metus gyvena namelyje ant ratų ir nesigaili savo pasirinkimu. Savo automobiliu ji gali lengvai patraukti mažąjį namelį.
„Kai vairuoju, priekabėlės net nejaučiu. Vis pasižiūriu į veidrodėlį ir galvoju: „O, priekaba vis dar yra”.
Namelyje ant ratų yra virtuvė su nedideliu šaldytuvu, kriauklė su pjaustymo lentele ir viryklė. Tačiau pensininkė mėgsta gaminti maistą lauke.
„Geriausias dalykas, susijęs su tokiu mažu nameliu, yra tai, kad jis priverčia daug laiko praleisti lauke”, – aiškina moteris. „Mano gyvenimo būdas yra buvimas gamtoje ir mėgavimasis laiku su kitais žmonėmis”.
Namelyje esančią orkaitę moteris taip pat naudoja.
Namelyje yra mažytis vonios kambarys. Jame yra tualetas ir dušas, moteriai to pilnai užtenka. Kambariukas yra toks mažas, kad pensininkė turi šiek tiek pasilenkti, kai reikia praustis, tačiau tai jai nesvarbu.
„Kai tave pasiekia karštas vanduo, tau visai nesvarbu, koks tas vonios kambarys”, – sakė moteris.
Kai karšta, moteris įsijungia oro kondicionierių, kurį gali naudoti, kai namelis yra prijungtas prie elektros sistemos. Namelyje taip pat yra keli langai, kuriuos galima visiškai atsidaryti. Lubose yra liukas. Miegamąjį galima padaryti svetaine, o kai reikia pavalgyti, moteris atsineša mažą medinį stalą.
„Gyvenimas patogus, o tuo pačiu turiu laisvę keliauti. Tai yra vienas iš gyvenimo namelyje ant ratų privalumų”, – sako moteris.
Pažiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą apie Sharon gyvenimą. Ar norėtumėte patys gyventi namelyje ant ratų? Pasidalinkite istorija su draugais.
Vaizdo įrašas: