Penktadienis, 10 sausio, 2025

Naujausi

Kodėl į augalų vazonus verta įberti po saują grūdų?

Šis puikus patarimas yra apie augalų tręšimą. Kažkada nebuvo paruoštų naudoti kambarinių augalų trąšų, kurios skatintų geresnį įsišaknijimą. Štai kodėl mūsų močiutės berdavo grūdų į kiekvieno augalo vazoną. Todėl ant jų palangių gražiai žydėjo pelargonijos ir kitos gėlės.

grūdų

Mūsų protėviams nereikėjo brangių trąšų, nes jie žinojo visas gamtos paslaptis. Sodinant gėles, kad jos įsišaknytų, močiutė pirmiausia į vazoną supildavo dirvožemį, kurį daugiausia rinko toje vietoje, kur augo dilgėlės.

Vazono viduryje ji padarydavo maždaug 3-4 cm gylio duobutę ir įberdavo saujelę kviečių. Kiekis priklausydavo nuo vazono dydžio.

grūdų

Tada ji įdėdavo daigą į duobutę, padengdavo dirvožemiu ir švelniai prispaudavo.

Po savaitės šalia daigų atsiranda javų ūgliai. Pasiekus 1 cm aukštį, močiutė nukirpdavo šiuos ūglius. Ji juos pašalindavo tokiu būdu, kol jie visiškai nustodavo augti.

grūdų

Dygstančiuose grūduose vykstantys procesai teigiamai veikia augalus ir jie neįprastai greitai įsišaknija. Be to, augalas gerai auga be papildomo tręšimo, nes reikalingų medžiagų pasisavina iš grūdų.

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

Šį žavingą penktadienį (sausio 10 d.) vienas dangiškas ženklas demonstruoja neprilygstamą meistriškumą tvarkos ir organizavimo srityje, o kitas sužavi kiekvieną savo beribiu patrauklumu!

💫 Smalsaujate apie šiandienos horoskopo įžvalgas, sukurtas būtent jums? 🌟 ♒ Vandenis Ei, Vandenis, tu esi tarsi draugystės wifi - unikaliai universalus ir kažkodėl visada esantis...

6 dalykai, kuriuos reikėtų išmesti iš savo šaldiklio dabar pat

Atlaisvinkite daugiau vietos ir sumažinkite maisto švaistymą, pašalindami nereikalingus produktus. Šaldiklis dažnai lieka pamirštas ir netvarkytas – tai vieta, kurioje lengvai kaupiasi pertekliniai produktai, o...
---