Penktadienis, 10 sausio, 2025

Naujausi

Pagerinkite medžiagų apykaitą, kai esate vyresnis nei 40 metų, ir pakeiskite savo gyvenimą

Visi cheminiai ir fiziniai procesai, vykstantys mūsų kūne, yra susiję su mūsų medžiagų apykaita. Jie padeda kraujotakai, kvėpavimui, nervams ir kt.

Kad šie procesai būtų vykdomi sėkmingai, mūsų kūnas maistą, kurį mes valgome, paverčia energija. Mūsų virškinimo sistema yra pilna aktyvių medžiagų, kurios suardo maistą, kurį valgome, ir paverčia jį „degalu“, kurį tuoj pat sunaudojame, arba laikome atsargai vėlesniems laikams.

<a style=dieta" width="1920" height="1280" />

Mūsų nervų sistema kartu su hormonais kontroliuoja medžiagų apykaitą. Maisto vartojimas padeda mūsų organizmui skaidyti baltymus, riebalus, angliavandenius ir kt.

Deja, senėjimo procesas lėtina mūsų medžiagų apykaitą ir mes pradedame kaupti nereikalingus kilogramus.

Po 40 metų numesti svorį yra be galo sunku. Reikia laikytis dietos ir nuolat sportuoti.

Šiandien pristatysime, kaip pagerinti medžiagų apykaitą, atliekant keletą pakeitimų savo gyvenime! Prisijaukinę šiuos patarimus jausitės jaunesni, žvalesni ir turėsite daugiau energijos bei motyvacijos ką nors nuveikti!

Tai yra 5 geriausi patarimai, kurie jums tikrai padės:

1. Tinkama mityba

Tinkama mityba yra pirmas ir svarbiausias žingsnis. Jūs turėsite vartoti maisto produktus, kuriuose gausu mineralų, maistinių medžiagų, vitaminų ir kt. Tai yra daržovės, vaisiai, ankštiniai, o riboti turėtumėte pieno ir mėsos produktus, kurių užtenka ir labai nedidelių kiekių mūsų racione.

Venkite greito maisto, kepto maisto, saldumynų, alkoholio ir druskos. Kiekvieną dieną pradėkite nuo energingo maisto ir suvalgykite mažesnes porcijas.

2. Įtraukite į meniu daugiau baltymų ir skaidulų

Tai yra vieni svarbiausių mūsų kūno elementų. Geriausia būtų, jei juos suvartotume ryte.

Ilgesnį laiką jausitės sotūs, jūsų kūnas bus pilnas energijos, pagerės medžiagų apykaita ir pagerės virškinimas.

Moterims, kurioms yra 40 metų ir daugiau, kiekvieną dieną reikia suvartoti 20 gramų baltymų ir 21 gramą skaidulų.

3. Gerkite daug vandens

Kiekvienas gydytojas ir dietologas rekomenduoja kasdien išgerti mažiausiai 8 stiklines vandens.

Perteklinis kūno <a style=svoris" width="1180" height="700" />

Taip pagerinsite virškinimą, pašalinsime iš organizmo visas atliekas ir toksinus, organizmas gaus pakankamai vandens ir gerai stimuliuosime medžiagų apykaitą.

4. Mankšta

Kiekvienas praranda motyvaciją sportuoti po 40 metų, tačiau negalima netekti svorio net šiek tiek nesportavus. Tai tikrai neįmanoma. Eikite paplaukioti ežere ar baseine, vaikščiokite, važiuokite dviračiu, pradėkite bėgioti ir pan. Darykite bet ką, kas jums teikia malonumą. Net ir trumpa treniruotė yra geriau nei jokios.

Išsaugosite gerą savijautą, pagerinsite visas širdies ir kraujagyslių funkcijas, pagerinsite nuotaiką, išvengsite osteoporozės, numesite kelis kilogramus ir pagerinsite postmenopauzinio sindromo simptomus.

Sportuoti užtektų net pusvalandžio kiekvieną dieną. Tereikia tai daryti reguliariai, be pasiteisinimų.

5. Pakankamas kiekis miego

Miegas yra labai svarbus. Tai atpalaiduoja mūsų raumenis, pašalina stresą, degina kalorijas ir gerina nuotaiką. Kiekvienas 40 ar daugiau metų turintis žmogus turėtų miegoti bent 10 valandų per parą.

Taip visi svorio metimo procesai bus palaikomi, o mūsų kūnas bus sveikesnis, nei bet kada!

Pradėkite atlikti šiuos pakeitimus savo kasdienybė jau dabar! Pamatysite, kaip jūsų kūnas po kurio laiko parodys jums dėkingumą!

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

Šį žavingą penktadienį (sausio 10 d.) vienas dangiškas ženklas demonstruoja neprilygstamą meistriškumą tvarkos ir organizavimo srityje, o kitas sužavi kiekvieną savo beribiu patrauklumu!

💫 Smalsaujate apie šiandienos horoskopo įžvalgas, sukurtas būtent jums? 🌟 ♒ Vandenis Ei, Vandenis, tu esi tarsi draugystės wifi - unikaliai universalus ir kažkodėl visada esantis...

6 dalykai, kuriuos reikėtų išmesti iš savo šaldiklio dabar pat

Atlaisvinkite daugiau vietos ir sumažinkite maisto švaistymą, pašalindami nereikalingus produktus. Šaldiklis dažnai lieka pamirštas ir netvarkytas – tai vieta, kurioje lengvai kaupiasi pertekliniai produktai, o...
---