Kaip suprasti, kad gyvenimas yra švaistomas veltui? Atrodo, kad visi aplinkiniai gyvena vienodai… Bet jūs turite nepasitenkinimo ir tuštumos jausmą, kuris trukdo mėgautis akimirka. Štai 13 ženklų, kad tuščiai eikvojate savo gyvenimą.
Jūs gyvenate diena po dienos ir suprantate, kad gyvenimas yra švaistomas. Jaučiatės, kad esate įstrigęs aklavietėje ir negalite nieko pakeisti į gerą. Bet taip nėra. Viskas jūsų rankose! Jums tereikia išanalizuoti kai kuriuos dalykus ir pabandyti juos pakeisti. Ir tada palankių pokyčių netruks ilgai laukti.
13 ženklų, kurie padės sužinoti, ar jūsų gyvenimas eina veltui:
1. Jūs skiriate daug laiko tam, ką apskritai nėra prasmės daryti
Visokie kompiuteriniai žaidimai, nesibaigiantis įvairių realybės šou žiūrėjimas per televizorių, bendravimas mobiliuoju telefonu, piktnaudžiavimas maistu ir alkoholiu. Sąrašą galima tęsti atsižvelgiant į individualius interesus.
Pažvelkite į savo gyvenimą iš šalies. Kam išleidžiate didžiąją dalį savo brangaus laiko? Ar taip jums yra gerai? Tai padaro jūsų gyvenimą geresnį, prasmingesnį? Jei atsakymas „ne“, skubiai pakeiskite savo kasdienybę.
2. Jūs nuolat skundžiatės
Yra žmonių, kurie mano, kad jų gyvenimas yra labai sunkus, ir jie dėl to nesustodami verkia. Gal jau tapote panašūs į šiuos veikėjus? Jei mėgstate skųstis dėl savo neapykantos kupino darbo, kvailo viršininko, mažo atlyginimo, alkoholikų kaimynų ar neverto partnerio, jūs tiesiog skleidžiate negatyvumą aplink save.
zodiako ženklai nutrauks ryšius su praeitimi" width="1280" height="746" />
Ir dėl to nieko negalite pakeisti bei tai trukdo eiti į priekį per gyvenimą. Skubiai atsikratykite šio įpročio ir, atvirkščiai, dažniau kalbėkite apie tai, kas yra gerai jūsų gyvenime.
3. Jūs nemaitinate savo proto
Jei netobulėjate ir nesimokote (nesvarbu, kiek jums metų), sąstingis tikrai ateis. Jūsų smegenys, kaip stovinčio vandens baseinas, taps „apaugusios purvu“. Skaitykite, domėkitės, sužinokite ką nors naujo, tobulėkite.
4. Jūs esate užgožti negatyvo
Kalbėjimasis su savimi daro įtaką jūsų gyvenimui. Kaip sakė Henris Fordas: „Kad ir ką jūs manytumėte – kad jums pasiseks arba kad niekas nepavyks, jūs vis tiek esate teisūs“. Jei sistemingai sakote sau, kad nesate pakankamai protingas ir energingas, kad gautumėte paaukštinimą ar pradėtumėte verslą, taip tiesiog ir bus. Jei sakysite sau, kad esate pavargęs kažką keisti, visiškai nieko neįvyks.
Tai, ką sakome sau, anksčiau ar vėliau taps mūsų realybe. Valdykite savo vidinį dialogą, pergalvokite jį… Ir pastebėsite, kaip jūsų gyvenimas palaipsniui prisitaiko prie jūsų minčių.
5. Jūs neturite įkvėpimo
Ar turite hobį ar aistrą? Juk nebūna taip, kad niekas nedžiugintų ir neteiktų malonumo. Jūs tikrai rasite ką nors pagal savo skonį ar pomėgį. Skirkite tam kuo daugiau laisvo laiko.
6. Jūs patys neplanuojate savo ateities
Be abejo, svarbu iki galo išgyventi dabartį, tačiau reikia galvoti apie tai, ko tikiesi iš ateities. Jei neturite suplanuoto tikslo, jūs plaukiate per gyvenimą kaip nekontroliuojama valtis. Tai nėra labai gera strategija. Įsivaizduokite, kad jūsų viduje yra įsivaizduojamas jutiklis, vedantis jus link savo tikslo. Įsiklausykite į jį ir sudarykite apytikslį veiksmų planą, kuris padės priartėti prie norimo tikslo.
7. Jūs praleidžiate daug laiko su žmonėmis, kurie jus traukia atgal
Jie neigiamai veikia jus, semiasi gyvybinės energijos ir nieko neduoda. Su tokiais žmonėmis neįmanoma pasiekti pažangos, tobulėti. Sumažinkite bendravimą su jais. Praleiskite daugiau laiko su protingais ir sėkmingais žmonėmis. Taigi, taip jūs palaipsniui kursite savo sėkmę.
8. Jūs esate priklausomas nuo savo telefono
Niekas nesiginčija, kad telefonas yra būtinas ir net nepakeičiamas prietaisas, tačiau neturėtumėte jo naudoti be svarbios priežasties ir tik tuomet, jei jums jo tikrai reikia. Juk tai jau tapo nuolatiniu jūsų įpročiu! Tiesa? Ir kiek daug laiko sugaištate naudodami vieną programą po kitos ar naršydami socialiniuose tinkluose.
9. Išleidžiate pinigus tam, ko jums nereikia
Tarp „poreikio“ ir „noro“ yra didžiulis skirtumas, tačiau šiuolaikinėje vartotojiškoje visuomenėje ši siena yra gana neryški. O jei gerai pagalvotumėte, žmogui tikrai reikia visam gyvenimui ne tiek jau ir daug – maisto, stogo virš galvos ir meilės (tai jau yra minimumas). Pažvelkite į savo išlaidas ir pagalvokite, ko galėtumėte atsisakyti. Atraskite, kad saikas yra labai naudinga savybė.
10. Jūs nepakankamai miegate
Miego trūkumas neigiamai veikia bendrą sveikatą, nervų sistemą, jūsų veiklą ir nuotaiką. Pabandykite eiti miegoti iki vidurnakčio. Nesėdėkite visą naktį prieš mirgantį monitorių.
11. Jūs negalvojate apie savo sveikatą
Mes neatrasime Amerikos, jei sakysime, kad tinkama mityba ir fizinis aktyvumas yra būtini visiems. Stenkitės išlaikyti subalansuotą, sveiką mitybą, daugiau sportuokite ir leiskite laiką lauke. Tai teigiamai paveiks jūsų svorį, psichinę sveikatą ir veiklą.
12. Bijote išeiti iš komforto zonos
Žinoma, neišeiti iš komforto zonos yra žymiai lengviau. Tačiau bloga žinia ta, kad bijodami nemalonumų, jūs visai nebandote pakeisti savo gyvenimo į gerą. Kartais reikia pasinaudoti proga ir surizikuoti. Neatsisakykite gerų dalykų vien tam, kad norint įgyvendinti savo tikslą jums reikės išeiti iš savo komforto zonos.
13. Jūsų gyvenime nėra džiaugsmo
Kaip įvertinti gyvenimo sėkmę? Ir ar tai apskritai įmanoma? Pabandykite tai įvertinti pagal savo laimės lygį. Atkreipkite dėmesį, kad pasitenkinimo jausmas šiek tiek skiriasi. Gyvenkite pilnavertį, visavertį gyvenimą. Mėgaukitės tuo! Ir svarbiausia, atsikratykite minčių, kad nieko negalite pakeisti. Tokius samprotavimus labai sunku prisiruošti atlikti. Taigi, pabandykite pakeisti savo mąstymą, ir visas jūsų gyvenimas pasikeis.