Pirmadienis, 21 balandžio, 2025

Naujausi

Mankšta, kuri stiprina plaučius ir valo kvėpavimo takus

Sustiprinkite kvėpavimo sistemą, padarykite savo plaučius stipresnius. Mankšta, kurią pristatysime, yra visiškai nesunki, bet turite ją daryti reguliariai. Šie pratimai padės ne tik pagerinti kvėpavimo sistemą, bet ir pagerins jūsų nuotaiką.

Labai svarbu suprasti, kad jūsų požiūris į dalykus lemia ne tik jūsų nuotaiką, bet ir savijautą. Jei įsivaizduosite, kad kažkuo sergate, gali būti, kad tuo ir susirgsite. Kvėpavimo pratimai yra svarbūs ne tik pačiam kvėpavimui, bet ir balso stygoms.

Sutvarkę savo kvėpavimą, pasijausite kūrybingi, harmoningi. Sustiprinę savo plaučius kvėpuosite lengviau, o tai labai atsilieps ir jūsų kūno sveikatai. Taip jūs save išgydysite.

mankšta

Žmonės, kurie kvėpuoja taisyklingai, ne paviršutiniškai, kaip dažnai būna, paprastai turi stebėtinai aiškius, stiprius ir tuo pačiu stebėtinai minkštus balsus. Teisingas kvėpavimas keičia viso organizmo vibracijas. Jos perduodamos balsui, balso stygos vibruoja harmoningai ir natūraliai.

Toks balsas pats tampa gydantis. Kvėpavimo pratimais mes jam suteikiame gydomąsias vibracijas – mūsų balsas tampa mūsų „gydytoju“. Bet jūs galite padėti savo balsui tapti dar stipresniam atliekant „Laukinės katės“ kvėpavimo pratimą.

„Laukinės katės“ pratimo technika. Pradinė padėtis: atsisėskite patogioje padėtyje. Atlikite keletą ramių įkvėpimų ir iškvėpimų, siekite tolygaus kvėpavimo.

Mankšta gydo odos ligas, skatina atjaunėjimą, sumažina pilvą. Kvėpuokite ramiai per nosį ir kelias sekundes sulaikykite kvėpavimą.

Tuomet plačiai atverkite burną ir stipriai iškvėpkite orą. Tokiu atveju turėtų atsirasti šnypščiantis garsas, panašus į tą, kurį daro laukinės katės, išvydusios priešą ar kitą pavojų.

Svarbu, kad iškvepiant nebūtų jokios agresijos, pratimas neturėtų jums suteikti neigiamos energijos – anaiptol, turėtumėte jaustis atsipalaidavęs.

mankšta

Nepersistenkite ir iškvėpdami orą, pūskite jį lėtai ir lengvai, kad nesukeltumėte sau kokių nors kvėpavimo sutrikimų. Atlikę pratimą, šiek tiek pasėdėkite, sugrąžinkite kvėpavimą į normalią būseną ir tik tada atsikelkite.

Pratimas turėtų būti atliekamas kelis kartus. Tai darykite reguliariai, bent tris kartus per savaitę. Žinoma, geriausią rezultatą pasieksite tuomet, jei jį darysite kiekvieną dieną.

Atsiminkite, kad tiek įkvėpimas, tiek iškvėpimas neturėtų būti per stiprūs, o sulaikius kvėpavimą neturėtumėte jausti jokių nepatogumų.

Straipsnis skirtas informaciniams ir švietimo tikslams. Jei norite sužinoti daugiau apie panašius pratimus, kreipkitės į specialistus.

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

Saldus derlius savo rankomis: išsamus aviečių auginimo vadovas

Avietės – vienos populiariausių ir gardžiausių uogų, kurias nesunku užsiauginti savo sode ar net balkone. Šios daugiametės uogakrūmės ne tik džiugina saldžiais vaisiais, bet...

Norite mesti rūkyti? Įvardijo paprastą, veiksmingą būdą

Nikotino priklausomybė yra rimta problema, prilygstanti priklausomybei nuo alkoholio ar kitų psichoaktyviųjų medžiagų. Vis dėlto, pasak gydytojo narkologo ir psichiatro Jevhen Skrypnyk, jos atsikratyti...
---