Medus yra saldus skystas auksas, natūralus sveikatos eliksyras. Ar kada nors bandėte valgyti jį prieš miegą?
Senovės Kinijos ir Indijos gydytojai primygtinai rekomenduoja valgyti šaukštą medaus prieš miegą.
Mes radome patikimus įrodymus, kad senovės gydytojai yra visiškai teisingi! Pasirodo, kad kartu su įvairiais produktais ir priedais medus veikia kitaip.
Šiame straipsnyje pateikiamos 6 geros priežastys, kodėl reikia valgyti medų prieš miegą.
Medaus privalumai prieš miegą:
Padeda ramiai miegoti.
Medus yra žinomas dėl savo raminančių savybių. Jis atpalaiduoja, skatina melatonino – hormono, atsakingo už sveiką miegą, ląstelių atsinaujinimą ir nervų sistemos atsigavimą, gamybą.
Šaukštelis medaus prieš miegą yra raktas į gerą poilsį. Nuplaukite jį ramunėlių arbata, kad pabustumėte visiškai laimingas žmogus.
Padeda sudeginti riebalus.
Mitybos specialistas (buvęs botaniko chemikas) Mike McInnes pastebėjo, kad reguliariai medaus vartojantys sportininkai sudegina 10 kartų daugiau riebalų nei tie, kurie to nedarė.
Šaukštas medaus prieš miegą yra viena iš pagrindinių jo taisyklių.
Atnaujina kepenis.
Kepenų sveikata yra viso kūno sveikata. Miego metu gyvybiškai svarbus organas atnaujinamas ir atkuriamas.
Ypač naudingas kepenims yra medaus ir moliūgų sulčių mišinys (1:1). Pabandykite šią gydomąją priemonę vieną mėnesį, padedančią organizmui nuleisti toksinus ir pagerinti medžiagų apykaitą.
Stiprina organizmo gynybą.
Šaukštelis medaus – dalis visų reikalingų kūno medžiagų. Česnakai yra galingas imuninis stimuliatorius. Kartu šie du produktai turi super poveikį prieš bakterijas ir virusus!
Nuluptus česnakus užpilkite medumi ir palikite. Paimkite šaukštą prieš miegą. Šis įrankis taip pat padeda panaikinti kosulį.
Užpildo energiją.
Ar norite atsikelti ryte iš lovos su daug energijos ir būti linksmos nuotaikos? Nepamirškite prieš miegą suvalgyti šaukštą medaus ir išgerti vandens su citrinų sultimis.
Išbandykite tai bent kartą, ir jūs gailėsitės, kodėl nedarėte to anksčiau.
Priminimas: visos minėtos gydomosios savybės būdingos tik natūraliam medui.
Ar naudojate medų gydymui ar profilaktikai? Jei taip, kaip?