Penktadienis, 10 sausio, 2025

Naujausi

Arabų mokslininkai padarė proveržį COVID-19 gydyme

Buvo nuspręsta COVID-19 gydyti kamieninėmis ląstelėmis. Tokį eksperimentą atliko Jungtinių Arabų Emyratų mokslininkai. Anot „Emirates“, rezultatai jau vadinami proveržiu koronaviruso gydyme.

kovoti, Naujoji Zelandija

Abu Dabio kamieninių ląstelių centro mokslininkams buvo išduotas patentas sukurti novatorišką koronaviruso kontrolės metodą.

Ligonių gydymo COVID-19 metodas yra toks: iš žmogaus paimamos kamieninės ląstelės, po aktyvavimo jos vėl įnešamos, bet ne į kraują, o oro lašeliais. T. y., pacientas apipurškiamas ir įkvepia gautą medžiagą.

Mokslininkai teigia, kad tokiu būdu plaučių ląstelės gali atsinaujinti. Ir organizmas sukurs imuninį atsaką, kuris apsaugos nuo per didelės imuninės sistemos reakcijos į virusą, dėl kurios dar labiau pažeidžiamos sveikos ląstelės.

Metodas jau išbandytas 73 pacientams kaip papildomas gydymas. Nė vienam iš jų nepasireiškė šalutinis poveikis. Šio gydymo metodo tyrimas tęsiamas.

Kinijoje vaikai pradėjo eiti į mokyklą ir visi laikosi saugaus atstumo įdomiu būdu

Kinijoje <a style=vaikai pradėjo eiti į mokyklą ir visi laikosi saugaus atstumo įdomiu būdu" />

Nors kai kurios šalys ir toliau kovoja su koronavirusu, kinų vaikai yra paleidžiami iš karantino ir eina į mokyklą. Tačiau labai svarbu išlaikyti atstumą tarp žmonių. Bet kaip priversti vaikus tai suprasti? Laikykitės 1 metro atstumo ir nesiartinkite. Hangdžou, Džedziango provincijos mokykla sugalvojo novatorišką būdą atgaivinti savo tradicinę istoriją.

Kinijos studentai grįžta į mokyklą, o veiksmingo sprendimo dėka jie gali išlaikyti saugų atstumą.

vaikai

Hangdžou miesto Yangjiang mokyklos pradinių klasių moksleiviai į mokyklą išėjo balandžio 26 d., Po to, kai buvo karantine uždaryti trims mėnesiams, praneša „Daily Mail“ .

Vaikai turi nešioti rankų darbo skrybėles, kaip priminimą, kad jie per daug nesiartintų vieni prie kitų.

Anot mokyklos administracijos, „daugelis pirmokų nesuprato to 1 metro, o vaikai pamiršta, kad jie turi bendrauti per atstumą vienas nuo kito ir nepriartėti“. Taip jie sugalvojo skrybėlės idėją, kuri padėtų išlaikyti atstumą. Galvos apdangalas, skirtas išlaikyti tarpą tarp jų, yra savotiška skrybėlė. Abiejose skrybėlės pusėse yra iš kartono „sparneliai“ arba balionai. Svarbiausia, kad vaikai neturėtų būti arti vienas kito, tiesą sakant, jie neturėtų būti arčiau nei 1 metras.

Šios skrybėlės idėja yra ne naujiena. Tokio stiliaus skrybėlę nešiojo Dainų dinastijos pareigūnai.

vaikai

Galvos apdangalas, vadinamas Futou, turėjo medinius „sparnus“ iš abiejų pusių. Tikslas buvo neleisti pareigūnams kalbėtis tarpusavyje ir šnabždėti teismo ar oficialių įvykių metu.

Vaikams nuolat primenama, kad nemėgintų skrybėlių  liesti rankomis, ir jiems leidžiama nusimauti jas tik per pietus.

Vaikai saugosi, eidami pro duris, kad nenuplėštų gražios skrybėlės, kurią tėvai darė valandų valandas. Be to, draudžiama laužyti kitų žmonių skrybėles, taip pat griežtai draudžiama kovoti pertraukų metu. Aš labai noriu, kad vaikai išmoktų išlaikyti atstumą dėka kepurės.

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

Šį žavingą penktadienį (sausio 10 d.) vienas dangiškas ženklas demonstruoja neprilygstamą meistriškumą tvarkos ir organizavimo srityje, o kitas sužavi kiekvieną savo beribiu patrauklumu!

💫 Smalsaujate apie šiandienos horoskopo įžvalgas, sukurtas būtent jums? 🌟 ♒ Vandenis Ei, Vandenis, tu esi tarsi draugystės wifi - unikaliai universalus ir kažkodėl visada esantis...

6 dalykai, kuriuos reikėtų išmesti iš savo šaldiklio dabar pat

Atlaisvinkite daugiau vietos ir sumažinkite maisto švaistymą, pašalindami nereikalingus produktus. Šaldiklis dažnai lieka pamirštas ir netvarkytas – tai vieta, kurioje lengvai kaupiasi pertekliniai produktai, o...
---