Penktadienis, 10 sausio, 2025

Naujausi

Net pandemija jų meilės nepaveiks. Ši pora kasdien susitinka pasienyje

Meilė įveikia didžiausias kliūtis. 85-erių Inga Rasmussen ir 89-erių Karsten Tüchsen Hansen norėjo matyti vienas kitą kiekvieną dieną. Tačiau problema yra ta, kad Hansenas gyvena Vokietijos Šlėzvigo-Holšteino šiaurėje ir Inga gyvena Danijoje Gallehus mieste. Nors pandemija visame pasaulyje, pora rado būdą susitikti.

Net pasaulinė pandemija netrukdo jiems susitikti

Dėl išplitusios koronaviruso pandemijos jie turėjo uždaryti sienas tarp šalių. Įsimylėjusi pora, kartu praleidusi metus, nenorėjo tiesiog pasiduoti ir, nepaisant pandemijos, rado būdą būti kartu.

Kiekvieną dieną jie pasideda kėdes prie šalių sienos. Kiekvienas savo sienos pusėje ir saugiu atstumu.

pandemija

Jie kalbasi, geria ir valgo

Be ilgų diskusijų, jie mėgaujasi kartu leidžiamu laiku gurkšnodami skanius gėrimus. Kiekvienas turi savo. Inga nešiojasi kavos termosą. Savo ruožtu Hansenas geria „Geele Köm“, regione populiarų gėrimą. „Mes dažniausiai jį geriame vakare, bet dabar tai neįmanoma“, – Vokietijos dienraščiui sakė Hansenas.

Inga iki sienos atvažiuoja automobiliu. Kartais jie susitinka vidurdienį, tuoj paruošia vienas kitam pietus.

Jie tiki, kad netrukus viskas grįš į normalią padėtį

Prieš tai, kai jie buvo atskirti uždaromis sienomis, jie dažnai vykdavo į keliones kartu. Jie abu tikisi, kad pandemija netrukus pasibaigs ir pora galės toliau organizuoti bendras keliones.

pandemija

Nuostabi nuotrauka: musulmonas ir žydas per pertrauką meldėsi kartu

Nuostabi nuotrauka: musulmonas ir žydas per pertrauką meldėsi kartu

Ši nuotrauka užfiksuoja kolegų gelbėtojų porą už maždaug 15 minučių pertraukos metu. Nuotrauka pelnė ypatingą kiekį teigiamų atsiliepimų ir pasidalinimų, žmonės džiaugiasi, kad pandemijos metu skirtingų tikėjimų žmonės susivienija. Pertraukos metu jie kartu meldėsi ir jiems netrukdė to daryti skirtingos religijos.

bažnyčią

Izraelio nacionalinės greitosios medicinos pagalbos tarnybos (MDA) nariai meldžiasi per pertrauką Izraelio mieste Beer Ševa, truputį atsitraukę vienas nuo kito. 42 metų žydas Avrahamas Mintzas atsisukęs į Jeruzalę, o 39 metų musulmonas Zoheris Abu Jama atsiklaupia Mekos pusėn. Po maldos jie greitai grįžta į darbą ir gelbėja žmonių gyvybes koronaviruso pandemijos metu.

meldėsi

Tikėjimas juos vienija

„Realybė yra tokia paprasta ir dėl to ji tokia stipri. Aš tikiu, kad Zoheris ir aš, ir dauguma pasaulio gyventojų suprantame, kad turime kelti galvas ir melstis. Tai viskas, kas mums lieka“, – Mintzas pasakojo CNN. Abu vyrai dirba visą darbo dieną.

Kolega musulmonas turi tokia pačią nuomonę. „Kalbant apie tikėjimą ir asmenybę, mes tikime tuo pačiu dalyku ir turime daug bendro“, – sakė Zoheris.

meldėsi

Jie dirba dešimt kartų daugiau nei bet kada

Pasak MDA atstovo Zaki Heller visame Izraelyje, MDA komandos skambino 100 000 skambučių piko dienomis, daugiau kaip 10 kartų viršydamos įprastą skaičių.

Tačiau MDA taip pat atsakinga už ligonius, hospitalizuotus ar paskirtus karantino viešbučiuose esančius koronaviruso pacientus, atliekančius koronaviruso tyrimus ir kraujo paėmimą. Svarbiausia, kad vyrai meldėsi kartu ir suteikė įkvėpimo kitiems.

Po darbo gydytojas negali apkabinti sūnaus. Vaizdo įrašas sugraudins

Sveikatos priežiūros specialistai šiuo sunkiu laikotarpiu patiria daugybę sunkumų. Kiekvieną dieną jie yra veikiami koronaviruso infekcijos. Padėti pacientams ir būti darbe valandų valandas, kartais net be miego, yra labai sunku. Šiuo metu padėtis pasaulyje nėra džiuginanti, tačiau visi daro viską, kad viskas vėl sugrįžtų į senas vėžes. Šį kartą pristatome graudinančią istoriją. Gydytojas nesulaiko ašarų, kai negali apkabinti savo sūnaus…

Gydytojas negalėjo paslėpti ašarų, kai negalėjo apkabinti savo sūnaus

Medikai privalo laikytis atstumo nuo artimųjų, kad būtų išvengtas viruso plitimas. Kadangi jie kiekvieną dieną liečiasi su potencialiai užkrėstais žmonėmis, jie negali rizikuoti užsikrėsti savo šeimų. Tiksliai šią sunkią situaciją užfiksavo vaizdo įrašas, kuriame gydytojas grįžta namo pas savo šeimą.

Tuo metu, kai jis atidaro duris, sūnus bėga prie jo…

Nors prieš pandemijos protrūkį buvo visiškai natūralu, kad jis iš karto grįžęs apkabintų sūnų, dabar jis to nebegali padaryti. Suprasdamas, kaip sunku palaikyti atstumą su sūnumi, gydytojas negalėjo sulaikyti ašarų. Jų susitikimo vaizdo įrašas net pasklido visame internete…

kovoti

Kitos internete platinamos nuotraukos ir vaizdo įrašai taip pat rodo, kaip kardinaliai pasikeitė sveikatos priežiūros specialistų, kurie, norėdami maksimaliai atlikti savo darbą, turi būti atskirti nuo artimųjų, gyvenimas. Tai šeima, kuri stovi su mumis net sunkiausiais laikais, todėl turime palaikyti vieni kitus ir gerbti sveikatos specialistų, policijos pareigūnų ir ugniagesių gelbėtojų, kuriems pandemijos metu kyla didžiausias pavojus, darbą.

gydytojas

Koronaviruso pandemija atskleidė neapsakomą šių žmonių gerumą

Koronavirusu visame pasaulyje užsikrėtė jau daugiau nei 1 430 000 žmonių. Iš jų daugiau kaip 300 000 pasveiko ir daugiau kaip 82 000 mirė. Karantino priemonės, kurių ėmėsi vyriausybės, kelia įvairių ginčų, ne visi žmonės laikosi rekomendacijų. Tačiau ne viskas yra vien juoda. Net ir tokiais sunkiais laikais atsiranda didvyrių, kurie savo gerumu dalinasi su kitais. Štai keletas pavyzdžių.

1

Belgė Suzanne Hoylaerts, susirgusi COVID-19, atsisakė dirbtinio plaučių ventiliavimo. Ji pasakė gydytojams: „Palikite jį jaunesniems, kuriems to labiau reikia. Aš nugyvenau gražų gyvenimą.“ Moteris mirė. Jai buvo 90 metų.

2

„Manęs paklausė, ar galėčiau padėti. Aš pasakiau taip. Kai apsisprendi tapti gydytoju, tai turi įtakos tavo gyvenimui. Prisiekiau. Jei bijote susirgti, geriau netapti gydytoju“, – sakė Italijos legenda, 85 metų Giampiero Gironas, iš pensijos grįžęs padėti kovoti su koronavirusu. Gydytojas padėjo atlikti pirmąjį širdies persodinimą šalyje.

3

Žmonės rodo dėkingumą. Šis vyras atėjo padėkoti medikams, kurie išgelbėjo jo žmonos gyvybę.

4

Robinas prieš 4 metus finansiškai padėjo pabėgėlių šeimai, atvykusiai į Kanadą. Sužinoję, kad Robinas ir jo šeima turėjo izoliuotis dėl koronaviruso, jie atnešė jam maišus maisto. „Aš esu labai dėkingas“, – sakė Robinas.

5

Pardubicės miesto verslininkas vėl ištiesė pagalbos ranką. Jis parodė malonų dėmesį ligoninės personalui, kuris yra visiškai atsidavęs kovai su koronavirusu.

6

Šis vyras nuomoja butą. Jis žinojo, kad jo nuomininkė yra dirbanti moteris, turinti keturis vaikus. Jis penkiems mėnesiams nemokamai jai išnuomavo savo butą.

7

Moteris su džinsais sumokėjo už priešais buvusio jauno vyro, kurio kortelė buvo atmesta, maistą. Jis desperatiškai bandė išsiaiškinti, kaip galėtų susimokėti. „Mes visi galime atsidurti šioje situacijoje”, – sakė ji. „Žmonės gali būti nepakartojami”, – dalinasi situaciją atpasakojusi jauna moteris.

8

Mokytojas atėjo paaiškinti matematinės užduoties mokinei, kuri paprašė pagalbos. Aišku, tik per uždaras duris.

9

Gyvūnai taip pat padeda. Labradoras Wynnas padeda išsekusiems gydytojams ir ligoninės personalui malšinti stresą.

10

Šuo atneša karantinuotai kaimynei maisto atsargų. Dėl to moteris jaučiasi ne tokia vieniša.

11

Ponis primena žmonėms, ypač vaikams, laikytis karantino. Kai pandemija baigsis, jį bus galima paglostyti.

Ar tikite, kad žmonių gerumas padės įveikti šią krizę?

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

Karminės vienatvės priežastys

Karminės vienatvės įveikimas reikalauja ne tik savianalizės, bet ir sąmoningo darbo su savimi. Svarbu išmokti priimti save be sąlygų, atleisti praeities klaidas ir sąmoningai...

Šį žavingą penktadienį (sausio 10 d.) vienas dangiškas ženklas demonstruoja neprilygstamą meistriškumą tvarkos ir organizavimo srityje, o kitas sužavi kiekvieną savo beribiu patrauklumu!

💫 Smalsaujate apie šiandienos horoskopo įžvalgas, sukurtas būtent jums? 🌟 ♒ Vandenis Ei, Vandenis, tu esi tarsi draugystės wifi - unikaliai universalus ir kažkodėl visada esantis...
---