Šeštadienis, 11 sausio, 2025

Naujausi

Nostradamo pranašystė apie koronavirusą: 2024 m. pasaulis bus išgelbėtas!

Ar atėjo „didžiojo maro“ laikas? Užsikrėtusių koronavirusu pasaulyje žmonių tik daugėja. Tai sustiprina žmonių paniką. Ar Nostradamas nuspėjo šį virusą, kai numatė „didįjį marą“? Daugelis žmonių prisiminė, kad Nostradamas numatė marą dar XV amžiuje, jis teigė, kad tai palies visą žmoniją! Žmonės teigia, kad kai kurie jo spėjimai išsipildė, o ar Nostradamo pranašystė apie marą gali reikšti koronavirusą?

Nostradamo pranašystė

Uhano mieste buvo aptiktas koronavirusas, kuris yra labai pavojingas ir nuo jo vis dar nėra vakcinos. Koronaviruso simptomus lydi sausas kosulys, ūmus kvėpavimas, taip pat atsiranda pneumonija.

Ryškus epidemijos protrūkis įvyko 2020 m. sausio mėnesį, Kai virusas mutavo ir galėjo būti perduotas kitiems asmenims per gleivinę, t.y. oro lašeliais.

Tarp žmonių internete pasklido gandai, kad Nostradamas prognozavo šią epidemiją dar prieš Vangą (XV a.). Jo pasekėjai mano, kad Nostradamas yra galingas aiškiaregis, kuris numatė daug išsipildžiusių dalykų. Nostradamo regėjimai buvo pristatyti visam pasauliui! Svarbiausia Nostradamo pranašystė buvo paskelbta 1555 m.

Didysis jūrų miesto maras nesibaigs, kol neatkeršys už Michelio de Nostredamo mirtį.

Koronavirusas atsirado mieste, vadinamame Uhanu. Jis nėra arti jūros, tačiau pats virusas buvo rastas žuvų turguje. Tikriausiai Nostradamas pranašavo, kad koronaviruso šaltinis yra jūrų miestas?

Mokslininkai atskleidė, kada pasirodys vakcina nuo koronaviruso

Pats Nostradamas vienu metu stipriai sirgo virusu, kuriuo buvo užsikrėtusi jo visa šeima. Tas virusas buvo tarsi maras! Nostradamo pranašystė teigia, kad žmonija bus išgelbėta nuo viruso 2024 metais!

Ar tikite tokiomis pranašystėmis?

Nostradamo pranašystė

Lenkų aiškiaregio Andrzejaus pranašystės apie pasaulio ateitį

Aiškiaregis iš Lenkijos, vardu Andrzejus, turėjo šiek tiek netipišką apsireiškimų sistemą, kuri vis dėlto davė jam patikimų rezultatų. Jo pranašystės labai įdomios.

Andrzejus pasinėrė į ypatingą meditacinę būseną, norėdamas pamatyti ateities vizijas, ir įsijungė diktofoną, kad įrašytų viską, ką jis pasako transmeditacinėje būsenoje.

Andrzejus teigė, kad vis dažniau planetą ištiks globalinės stichinės nelaimės, kurios galiausiai sukels visuotinę katastrofą globaliu mastu. Lenkijos aiškiaregis pasakojo, kad jis tiesiogine prasme matė ugnies kamuolius ir baisius dūmus, žemės drebėjimus ir baisius plyšius, įtrūkimus, kurie galėjo praryti ištisus miestus. Aiškiaregis pamatė tikrai bauginančius apokaliptinius paveikslus, akmenų krūvas ir šiukšles, visiškai sunaikintus miestus, kuriuos pats Andrzejus tiesiogiai įvardino Niujorku, Brazilija, Taškentu.

Miestai ne tik nukentėjo nuo žemės drebėjimų, bet ir nuo gaisrų. Aiškiaregis papasakojo, kaip matė, jog vandenyje skęstantį Los Andželą, kaip Kalifornija dėl potvynių atsiskiria nuo likusios žemės ir virsta sala, o Beringo sąsiauris jungiasi su Čiukotka.

Andrzejus ir Europai prognozuoja panašų likimą – Viduržemio jūra jo vizijose žymiai sumažėjo, virto savotišku ežeru, tačiau Italija tapo padalinta į keletą salų, Norvegija ir Šveicarija taip pat yra iš dalies užtvindytos.

Visuose šiuose beprotiškuose paveiksluose Andrzejus taip pat matė klastingą dangų, nenatūraliai juodos spalvos, kurį apšviečia tik žaibo blyksniai. Tačiau vienoje iš vizijų jis išvydo didžiulį dangaus kūną, kuris buvo labai arti mūsų planetos ir kuris, galbūt, sukels baisius aiškiaregio matytus dalykus…

pranašystės

Verta paminėti, kad susidūrimo su didžiuliu dangaus kūnu grėsmė yra gana reali. Šiuo metu astronomai, be abejo, dažniausiai gali iš anksto aptikti link Žemės planetos artėjančius kosmoso kūnus, tačiau tuo pat metu šiuolaikinės technologijos gali mažai ką padaryti prieš pakankamai didelį kosminį objektą, jei jis priartėtų prie mūsų planetos.

O kaip jūs matote mūsų planetos ateitį? Ar šios pranašystės gali išsipildyti? Pasidalinkite savo nuomone komentaruose.

Hopi indėnų pranašystės iki 2035 metų. Kam žmonija turi pasiruošti?

Hopi yra Indėnų tauta, šiuo metu gyvenanti Arizonoje. Iki šiol ši tauta yra labai maža, gyvena rezervate. Tačiau kokios yra jų pranašystės?

pranašystės

Šių Amerikos indėnų protėviai buvo senovės kultūros atstovai, pasak legendos, iš pradžių Hopi sudarė įvairūs kitų genčių atstovai, laikui bėgant susivieniję į atskirą tautą. Hopi gentis išsaugojo senovės tradicijas, tarp kurių vienas įdomiausių kultūros paminklų yra Hopi akmeninės lentelės, kurios simboliškai vaizduoja genties istoriją, taip pat ateities laikų prognozes. Hopi lentelėse, be kita ko, pateikiamos tiesioginės pasaulio pabaigos prognozės.

Gimtoji Amerikos kultūra reiškia ypatingą artumą su žeme, su gamta. Todėl hopiai dažnai teigia, kad jaučia tam tikrą atsakomybę už tai, kas dabar vyksta su ekologija mūsų planetoje. Tuo tarpu dvasios, kuriomis tiki Hopi indėnai, pasak pačios genties, pažodžiui skambina pavojaus signalu, numatydamos baisius kataklizmus.

„Hopi“ dvasios praneša, kad netrukus visame pasaulyje prasidės visuotinė klimato kaita, sparčiai kils oro temperatūra (tačiau tai jau pradeda išsipildyti).

pranašystės

Taip pat Amerikos indėnų pranašystės skelbia, kad netrukus pakils vandens lygis vandenynyose, o Saulė švies taip ryškiai ir stipriai, kad jos šviesa žmonėms pradės trukdyti. Reikėtų pridurti, kad patys hopiai ne aiškina apie pasaulio pabaigą, o kalba apie galimą visuotinį sprogimą, galbūt branduolinio ginklo naudojimą. Tai nenuostabu, nes praėjusį šimtmetį Hopi gentis nukentėjo nuo eksperimentinės atominės bombos sprogimo, kuris buvo įvykdytas Arizonos karinių mokymų aikštelėje, esančioje netoli Hopi rezervato.

Apskritai Indėnų dvasių prognozės apie visuotinius kataklizmus apima laikotarpį iki 2035 metų. Iki to laiko, remiantis nurodytomis dvasių pranašystėmis, žmonių skaičius mūsų planetoje pastebimai sumažės, įskaitant dėl ​​keistų ligų, kurias taip pat prognozuoja dvasios. Gimtosios Amerikos prognozės kalba apie paslaptingą virusą, kuris kaip maras užkrės visą planetą ir pastebimai pakenks pasaulio gyventojams.

pranašystės

Po to įvyks galutinis pokytis, pasikeis klimatas, galbūt pasikeis net planetos poliai, vietomis pasikeis šalti ir šilti regionai, pasikeis ir kraštovaizdis, ir žemynų kontūrai. Remiantis indėnų dvasios prognozėmis, labai maža dalis pasaulio gyventojų bus naujame išgyvenusiame pasaulyje. Ir tik ši išgyvenusiųjų sauja turės antrą šansą sukurti naują civilizaciją, kuri gaus dar vieną galimybę teisingai organizuoti gyvenimą žemėje.

Tikėti ar ne? Spręskite patys, tačiau galbūt indėnų pranašystėse yra šiek tiek tiesos.

Aiškiaregė Vanga numatė bauginančią pranašystę apie koronavirusą

Garsi visame pasaulyje, akla aiškiaregė iš Bulgarijos Vanga praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje galėjo numatyti ligos, kurią sukelia naujo tipo koronavirusas, plitimą. Tiesa, ji tikėjo, kad liga plis iš Afrikos, o ne iš Kinijos.

Vanga

Moteris prognozavo, kad pirmąjį XXI amžiaus ketvirtį žmonija susidurs su nauja virusine liga. „Liga greitai plis visame pasaulyje ir atims daugybę gyvybių“, – sakė Vanga.

Be to, prognozuojant, bulgarų aiškiaregė buvo pasakiusi, kad vakcinos nuo naujos ligos sukūrimas užtruks mažiausiai metus.

Vanga

Žinoma, ignoruoti šių dienų aktualijų negalima. Matome, kad koronavirusas vis dar plinta. Tačiau, kita vertus, daugelis ekspertų taip pat kalba apie vienerių metų laikotarpį vakcinai sukurti.

Kalbant apie Afriką, gali būti, kad Billo Gateso ir jo žmonos Melindos, skyrusios 10 milijonų dolerių skubios pagalbos fondams, pagalba padėjo sustabdyti 2019 m. „CNoV“ viruso epidemiją, vykusią juodame žemyne. Galbūt Vanga numatė ją.

Vanga

Kaip apsaugoti save ir savo artimuosius nuo koronaviruso?

Kaip apsaugoti save ir savo artimuosius nuo koronaviruso, ar nėra nuo jo vakcinos, kokie yra simptomai – į šiuos ir daugelį kitų klausimų atsakė specialistai.

Paprastai ligos, kurias sukelia koronavirusai, pasireiškia lengva forma, nesukeliant sunkių simptomų. Tačiau yra sunkių formų, tokių kaip Vidurinių Rytų kvėpavimo sindromas (Mers) ir sunkus ūmus kvėpavimo sindromas (Sars).

apsaugoti

Kokie yra ligos, kurią sukelia naujas koronavirusas, simptomai?

  • Nuovargis
  • Sutrikęs kvėpavimas
  • Aukšta temperatūra
  • Kosulys ir (arba) gerklės skausmas

Simptomai daugeliu atžvilgių yra panašūs į daugelį kvėpavimo takų ligų, dažnai gali būti sumaišyti su peršalimu ir gali būti panašūs į gripą. Jei turite panašių simptomų, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus: Ar per pastarąsias dvi savaites buvote padidintos rizikos teritorijose (Kinijoje, Šiaurės Italijoje ir aplinkiniuose regionuose)? Ar jūs bendravote su asmeniu, kuris per pastarąsias dvi savaites lankosi labai pavojingose ​​vietose (Kinijoje, Šiaurės Italijoje ir aplinkiniuose regionuose)? Jei atsakymas į šiuos klausimus yra teigiamas, simptomus reikia apžvelgti kuo atidžiau.

Kaip perduodamas koronavirusas?

Kaip ir kiti kvėpavimo takų virusai, koronavirusas plinta lašais, kurie plinta, kai užkrėstas žmogus kosėja ar čiaudėja. Be to, virusas gali plisti, kai kas nors liečiasi su užterštu paviršiumi, pavyzdžiui, durų rankena. Žmonės užsikrečia liečiant burną, nosį ar akis užkrėstomis rankomis.

Iš pradžių protrūkį sukėlė gyvūnai, spėjama, šaltinis buvo jūrų gėrybių turgus Uhane, kur aktyviai prekiaujama ne tik žuvimis, bet ir tokiais gyvūnais, kaip gyvatės ir šikšnosparniai.

Kaip apsisaugoti nuo koronavirusinės infekcijos?

Svarbiausia, kad jūsų rankos ir paviršiai būtų švarūs. Laikykite rankas švarias, jas dažnai plaukite muilu ir vandeniu arba naudokite dezinfekavimo priemonę.

Taip pat stenkitės neliesti savo burnos, nosies ar akių neplautomis rankomis (paprastai tokius prisilietimus mes nesąmoningai atliekame vidutiniškai 15 kartų per valandą). Nešiokitės su savimi dezinfekavimo priemonę, kad galėtumėte dezinfekuoti rankas bet kurioje aplinkoje.

apsaugoti

Prieš valgydami visada nusiplaukite rankas.

Būkite ypač atidūs būdami masinėse vietose, ypač oro uostuose, prekybos centruose ir viešajame transporte. Kiek įmanoma mažiau lieskite tokiose vietose esančius paviršius ir daiktus ir taip pat nelieskite savo veido.

Nešiokitės su savimi vienkartinių servetėlių, o kosėdami ar čiaudėdami visada uždenkite nosį ir burną, o po naudojimo būtinai jas išmeskite.

Nevalgykite maisto (riešutų, traškučių, sausainių ir kitų užkandžių) iš įprastų pakuočių ar indų, jei kiti žmonės juos lietė.

Venkite rankų paspaudimų ir bučinių į skruostus.

Darbe – reguliariai valykite paviršius ir prietaisus, kuriuos liečiate (kompiuterio klaviatūra, bendroji biuro įranga, išmaniojo telefono ekranas, pulteliai, durų rankenos ir turėklai).

  1. Švelniai uždenkite nosį ir burną kauke ir pritvirtinkite, kad sumažėtų tarpas tarp veido ir kaukės.
  2. Naudojimo metu nelieskite kaukės. Pvz., Palietę naudotą kaukę, nusiplaukite rankas, kad ją nuimtumėte.
  3. Kai kaukė taps šlapia ar nešvari, uždėkite naują švarią ir sausą kaukę.
  4. Negalima pakartotinai naudoti vienkartinių kaukių. Jas reikėti išmesti po kiekvieno naudojimo ir nedelsiant sunaikinti.

Ką galima padaryti namuose?

Papasakokite savo vaikams apie koronaviruso prevenciją. Vaikai ir paaugliai užsikrečia dažniau nei kiti, dažnai artimai bendrauja su kitais žmonėmis ir nesilaiko švaros palaikymo standartų. Paaiškinkite vaikams, kaip plinta mikrobai ir kodėl svarbu gera rankų ir veido higiena.

Įsitikinkite, kad visi šeimos nariai turi savo asmeninį rankšluostį; nepamirškite, kad dalintis dantų šepetėliais ir kitais asmeninės higienos reikmenimis negalima. Dažnai vėdinkite kambarį.

Tailandą

Ar galima išgydyti naują koronavirusą?

Šiandien dauguma sergančiųjų pasveiksta. Kreipkitės pas gydytoją. Gydytojas jus hospitalizuos pagal indikacijas ir paskirs gydymą. Naujajam koronavirusui nėra specifinio antivirusinio vaisto – kaip ir daugumos kitų kvėpavimo takų virusus sukeliančių virusų, specifinio gydymo nėra.

Tačiau yra gydymo schemų ir vaistų, kurie padeda pasveikti.

Pavojingiausia komplikacija yra virusinė pneumonija. Norint pradėti gydymą laiku, reikia laiku kreiptis pas gydytoją.

apsaugoti

Kam gresia pavojus?

Bet kokio amžiaus žmonės rizikuoja užsikrėsti virusu. Wuhan sveikatos komisija savo pranešime teigė, kad dažniausiai serga vyresni nei 50 metų žmonės. Tačiau, kaip ir daugeliui kitų virusinių kvėpavimo takų ligų, rizika yra žmonėms su susilpnėjusia imunine sistema ir gretutinėmis ligomis.

Ar yra naujojo koronaviruso vakcina?

Šiuo metu tokios vakcinos nėra, tačiau daugelyje šalių jos kūrimas jau pradėtas.

Kuo skiriasi koronavirusas ir gripo virusas?

Koronavirusas ir gripo virusas gali turėti panašių simptomų, tačiau genetiškai jie yra visiškai skirtingi. Gripo virusai dauginasi labai greitai – simptomai atsiranda po dviejų ar trijų dienų nuo užsikrėtimo, o koronaviruso užsikrėtimo atveju tai užtrunka iki 14 dienų.

Naujasis koronavirusas blogesnis nei ankstesnės epidemijos?

Ispanijos gripas arba ispaniškas gripas, kurį sukėlė H1N1 virusas, išlieka daugiau mirčių sukėlusi gripo epidemija šiuolaikinėje istorijoje. Liga išplito visame pasaulyje 1918 m. Ir manoma, kad ji nusinešė nuo 50 iki 100 milijonų žmonių gyvybių.

2009 m. Kiaulių gripo protrūkis nusinešė 575 400 žmonių gyvybes.

Azijos gripas 1957 m. Sukėlė maždaug 2 milijonų žmonių mirtį, o Honkongo gripas nužudė 1 milijoną žmonių po 11 metų.

Nuo koronaviruso 2019-nCoV padės kaukė

Esant dabartinei situacijai, atsižvelgiant į padidėjusią naujojo koronaviruso 2019-nCoV plitimo pasaulyje riziką, primename patarimą naudoti vienkartines medicinines kaukes, kaip veiksmingą infekcijos prevencijos priemonę.

apsaugoti

Koronavirusas 2019 – „nCoV“ perduodamas asmeniui artimo kontakto būdu, per kvėpavimo takų sekretų, esančių užkrėstiems žmonėms kalbant, čiaudint ar kosint.

Infekcija taip pat gali atsirasti dėl tiesioginio ar netiesioginio sveiko žmogaus kontakto su užkrėsto žmogaus kvėpavimo takų sekretais.

Vienkartinė medicininė kaukė apsaugo, kad kvėpavimo takų sekreto lašai, kuriuose gali būti virusų, per nosį ir burną nepatektų į sveiko žmogaus kūną.

  • Kai rūpinatės šeimos nariu, kuriam būdingi virusinės kvėpavimo takų ligos simptomai, dėvėkite kaukę.
  • Jei sergate ar turite virusinės kvėpavimo takų ligos simptomų, prieš kreipdamiesi į kitus žmones, užsidėkite kaukę.
  • Jei turite virusinės kvėpavimo takų ligos simptomų kreiptis pas gydytoją, iš anksto dėvėkite kaukę, kad apsaugotumėte kitus laukiančius.
  • Dėvėkite kaukę būdami viešose vietose.
  • Kaukę naudokite vieną kartą, pakartotinai naudoti jos negalima. Kaukę keiskite kas 2-3 valandas ar dažniau.
  • Jei kaukė yra šlapia, ją reikia pakeisti nauja.
  • Panaudoję kaukę, ją išmeskite ir nusiplaukite rankas.

Teisingai naudojama vienkartinė medicininė kaukė yra patikimas ir efektyvus būdas apsaugoti save ir aplinkinius, sumažinti koronaviruso užkrėtimo riziką ir užkirsti kelią gripo plitimui.

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

---